Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hond gered bij grote brand in Amsterdam Nieuw-West

Hond gered bij grote brand in Amsterdam Nieuw-West

AMSTERDAM (ANP) - Bij een grote brand in een loods met auto's en boten aan de Oude Haagseweg in Amsterdam Nieuw-West heeft de brandweer een hond gered. Die zat vast in een woonboot en kon geen kant op, aldus een woordvoerder. Inmiddels is de brand onder controle.

De hond is overgedragen aan de dierenambulance. De brandweer is waarschijnlijk nog uren bezig met nablussen. Er zijn geen slachtoffers gevallen.

In de loods waren een aantal gasflessen aanwezig. De brandweer heeft die gekoeld, waardoor ontploffingsgevaar is voorkomen. Een aantal bewoners van een nabijgelegen woonwagenkamp moest uit voorzorg de woningen verlaten. "Vooral om uit de rook te blijven". Zij kunnen na het nablussen weer terug naar hun woningen.

Rond 16.00 uur brak de brand uit. In de omgeving waren enorme rookwolken te zien. Mensen die nog last hebben van de rook wordt aangeraden deuren en ramen gesloten te houden en de ventilatie uit te schakelen Rijkswaterstaat liet op Twitter weten dat de rook op de A4 bij Amsterdam-Sloten goed te zien was, maar dat er geen gevaar was voor het verkeer.

Meer uit Binnenland

Bedrijf achter Canvas sluit akkoord met hackers en maakt excuses

DEN HAAG (ANP) - Het Amerikaanse bedrijf achter onderwijsplatform Canvas heeft een akkoord gesloten met de hackers die de software vorige week wisten binnen te dringen. Dat houdt in dat de gestolen data aan het bedrijf Instructure is teruggegeven en alle data die de hackers wisten te ontfutselen door hen vernietigd is. Het bedrijf meldt niet of en zo ja hoeveel losgeld met het akkoord gemoeid was.

16 minuten geleden
Twee vliegtuigen met opvarenden Hondius geland op vliegveld Eindhoven

EINDHOVEN (ANP) - Twee vliegtuigen met opvarenden van het Nederlandse cruiseschip Hondius zijn rond 00.30 uur in de nacht van maandag op dinsdag geland op het vliegveld van Eindhoven. Dat ziet een ANP-verslaggever. De vliegtuigen waren rond 20.45 uur Nederlandse tijd vertrokken vanaf Tenerife.

3 uur geleden
Bert Natter wint Libris Literatuur Prijs 2026

AMSTERDAM (ANP) - Bert Natter heeft de Libris Literatuur Prijs gewonnen met het boek Aan het einde van de oorlog. Dat maakte de jury van de prestigieuze prijs maandagavond bekend in de uitzending van Nieuwsuur.

5 uur geleden
Bezoekers afgelast festival Music On kunnen geld terugkrijgen

AMSTERDAM (ANP) - Mensen met een kaartje voor het afgelaste festival Music On kunnen hun geld terugkrijgen of hun ticket inzetten om de eerstvolgende editie bij te wonen. Dat meldt organisator Loveland maandagavond. "Op dit moment zijn wij hard bezig met het opzetten van een systeem om de afhandeling omtrent tickets zo soepel en zorgvuldig mogelijk te laten verlopen."

5 uur geleden
Cruiseschip m/v Hondius volgens planning zondag in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - De rederij achter cruiseschip m/v Hondius, OceanWide Expeditions, meldt dat het schip zondag in Rotterdam moet aankomen. Het schip vertrok maandagavond rond 19.00 uur lokale tijd vanuit Tenerife en doet er volgens de planning zes dagen over om de eindbestemming te bereiken.

6 uur geleden
Vliegtuig naar Engeland geland op Schiphol na noodmelding

AMSTERDAM (ANP) - Op Schiphol heeft een vliegtuig rond 20.50 uur een noodlanding gemaakt vanwege een medisch noodgeval aan boord. Dat meldt een woordvoerder van de luchthaven. Het toestel van Ryanair steeg op in Warschau, Polen en had in het Engelse Leeds moeten landen.

6 uur geleden
12 medewerkers Radboudumc preventief in quarantaine om hantavirus

NIJMEGEN (ANP) - Twaalf medewerkers van het Radboudumc, waar een patiënt met het hantavirus is opgenomen, gaan uit voorzorg in quarantaine voor zes weken. Er is gebleken dat de procedures rond de patiënt niet goed zijn gevolgd, meldt het Nijmeegse ziekenhuis. Dat benadrukt dat de kans dat ze besmet zijn geraakt klein is.

6 uur geleden