Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hollandsche Hoeve Schoon. Pak een emmer en doe mee!

Hollandsche Hoeve Schoon. Pak een emmer en doe mee!

GOES - Vanaf woensdag 13 april, 14.30 uur start de actie “Hollandsche Hoeve Schoon!” en gaan kinderen van gastouderopvang “Villa Petteflet” aan de slag met het verzamelen van zwerfafval in het gebied.

Met een grijper en een emmertje gaan ze op pad. Als het emmertje vol is dan leveren ze dit in bij de super moderne pratende prullenbak die de gemeente Goes heeft neergezet. In ruil daarvoor ontvangen ze een lekker softijsje. Wethouder Cees Pille: ‘Vanuit de gemeente steunen wij deze actie. Het draagt bij aan de bewustwording van kinderen over het gevaar van zwerfafval voor dieren, maar ook in hun eigen leefomgeving. Zo werken we samen aan een schoner Goes.’ Wil jij ook aan de slag? In de maanden ná de officiële start kunnen kinderen elke woensdag (buitenom de schoolvakantie) een emmertje en een grijper ophalen bij het MEC. Als het project een succes is, wordt dit verder uitgebreid.

Meer uit Beveland

Opening christelijk kindcentrum De Wingerd

GOES - Op woensdag 5 november wordt het nieuwe Integraal Kindcentrum (IKC) De Wingerd officieel geopend aan de Hilleweg 3 in Goes. Wethouder Stan Meulblok verricht om 11.45 uur de openingshandeling. Het kindcentrum is een samenwerking tussen basisschool De Wingerd en kinderopvangorganisatie Gloed, en biedt opvang en onderwijs aan kinderen van 0 tot 13 jaar.

9 uur geleden
Sinterklaas komt naar Goes!

GOES - Heb jij het al gehoord? Op zaterdag 22 november komt Sinterklaas weer aan in Goes! De goedheiligman meert rond 13.00 uur aan in de stadshaven, waar hij op de historische kade feestelijk wordt verwelkomd door de Kinderburgemeester. Daarna trekt de Sint samen met zijn vrolijke Pieten, muziek en héél veel pepernoten door de binnenstad.

13 uur geleden
Fabian Franse uit Kloetinge is Salvagecoördinator: ‘Hulp als het het hardst nodig is’

"Op het moment dat alles onzeker is, geef ik mensen duidelijkheid; dat is wat ze het meest nodig hebben." Fabian Franse (46) uit Kloetinge werkt sinds 2007 als Salvagecoördinator in Zuidwest-Nederland. Wanneer de brandweer uitrukt naar een brand, begint voor bewoners of ondernemers vaak een lange nasleep. Nog vóór de verzekeraar arriveert, biedt Franse als Salvagecoördinator eerste hulp en helpt hij gedupeerden hun situatie weer op orde te krijgen.

18 uur geleden
Brand bij muziekwinkel Bax in Goes

GOES - In de nacht van maandag op dinsdag is er brand uitgebroken bij muziekwinkel Bax in Goes. De brand ontstond rond 00.15 uur in een heftruck binnen het pand aan de Olympiastraat.

20 uur geleden
Gloednieuwe Oosterscheldepadgids gepresenteerd

GOES - Op 31 oktober 2025 ontving burgemeester Cees van den Bos in 't Sas de vernieuwde wandelgids van het Oosterscheldepad. 

23 uur geleden
Wie wordt de nieuwe kinderburgemeester van Noord-Beveland?

NOORD-BEVELAND - De strijd om het kinderburgemeesterschap van Noord-Beveland is dit jaar spannender dan ooit. Waar in andere jaren zes of zeven kinderen meededen, zijn er dit keer twee kanshebbers: Livia Straub (11) uit Colijnsplaat en Benjamin Besems (11) uit Kamperland. Wie van hen de nieuwe kinderburgemeester wordt, blijft nog even geheim tot 17 november.

1 dag geleden
Goes krijgt een échte ijsbaan deze winter!

GOES - Na zeven jaar afwezigheid keert de ijsbaan deze winter terug naar het hart van Goes. Op 5 december opent op de Grote Markt een schaatsbaan met écht ijs, met water dat ter plekke bevroren wordt. Een project waar  citymarketeer in Goes, Sofyan Azzagari, de schouders onder gezet heeft.

1 dag geleden