Hoeness: Bayern loopt 50 tot 60 miljoen mis in leeg stadion
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München loopt 50 tot 60 miljoen euro aan inkomsten mis als het stadion dit seizoen opnieuw leeg blijft. Volgens erevoorzitter Uli Hoeness kan de rijkste club van Duitsland die klap echter wel opvangen. "Weer een seizoen zonder fans is niet makkelijk, maar we overleven dat wel", zei Hoeness in de voetbalshow van tv-zender Sport1.
Als eerste grote competitie in Europa ging de Bundesliga in mei weer van start, na een onderbreking van twee maanden vanwege het coronavirus. De Duitse voetbalcompetitie werd in lege stadions uitgespeeld. Bayern prolongeerde dankzij een ongeslagen reeks de titel en pakte vervolgens ook de Duitse beker en de eindzege in de Champions League. De 'Rekordmeister' hield zich vooralsnog vrij rustig op de transfermarkt. Alleen aanvaller Leroy Sané kwam voor 50 miljoen euro over van Manchester City.
Bayern München opent vrijdag het nieuwe seizoen met een thuiswedstrijd tegen Schalke 04. Sommige clubs mogen wel al een beperkt aantal toeschouwers toelaten in hun stadion. Dat verschilt per deelstaat. RB Leipzig en Eintracht Frankfurt hebben al toestemming gekregen om enkele duizenden fans te ontvangen.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft met Real Madrid een belangrijke overwinning behaald. Na nederlagen tegen Celta de Vigo (0-2) en Manchester City (1-2) wist de 'Koninklijke' in de Spaanse competitie wel te winnen bij Deportivo Alavés: 1-2. Alonso kon de overwinning goed gebruiken. Na een reeks mindere resultaten is er de nodige kritiek op de voormalige Spaanse international.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper stond in eigen stadion tegen hekkensluiter FSV Mainz kort voor tijd zelfs op achterstand, maar wist er alsnog 2-2 van te maken.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie leed met Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Ajax de zesde nederlaag (2-0) in acht duels. "Maar ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen" , zei hij. "Ik kan niet veel meer van ze vragen. Verliezen van Ajax doet wel extra pijn. Bij mij, bij mijn spelers en zeker ook bij onze fans."
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City blijft goed presteren in de Premier League. Het elftal van trainer Pep Guardiola boekte bij Crystal Palace de vierde achtereenvolgende zege: 0-3. Manchester City houdt zo 2 punten achterstand op koploper Arsenal, dat zaterdag moeizaam won van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (2-1).
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft genoten van het spel van Ajax in het thuisduel met Feyenoord (2-0). "Het was misschien niet de meest sprankelende wedstrijd, van beide kanten. Maar als je zo speelt, dan gaan hier weinig teams van ons winnen" , zei de aanvoerder tijdens een flashinterview vlak na de tweehonderdste editie van de klassieker. "Ik heb een echte ploeg gezien. Hard werken hoort erbij, dat is de basis. Als je zo met 2-0 wint en je voelt de hele sfeer hier, dan krijg ik kippenvel."
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de problemen van Feyenoord vergroot. De ploeg van interim-trainer Fred Grim bezorgde de bezoekers uit Rotterdam de zesde nederlaag in de laatste acht wedstrijden. Davy Klaassen en Jorthy Mokio maakten de doelpunten (2-0).
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in de Eredivisie overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer John van den Brom was dankzij twee doelpunten van Sam Lammers met 2-0 te sterk voor de Deventenaren. De score had hoger uit kunnen vallen.
14 uur geleden