Hoeness: Bayern loopt 50 tot 60 miljoen mis in leeg stadion
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München loopt 50 tot 60 miljoen euro aan inkomsten mis als het stadion dit seizoen opnieuw leeg blijft. Volgens erevoorzitter Uli Hoeness kan de rijkste club van Duitsland die klap echter wel opvangen. "Weer een seizoen zonder fans is niet makkelijk, maar we overleven dat wel", zei Hoeness in de voetbalshow van tv-zender Sport1.
Als eerste grote competitie in Europa ging de Bundesliga in mei weer van start, na een onderbreking van twee maanden vanwege het coronavirus. De Duitse voetbalcompetitie werd in lege stadions uitgespeeld. Bayern prolongeerde dankzij een ongeslagen reeks de titel en pakte vervolgens ook de Duitse beker en de eindzege in de Champions League. De 'Rekordmeister' hield zich vooralsnog vrij rustig op de transfermarkt. Alleen aanvaller Leroy Sané kwam voor 50 miljoen euro over van Manchester City.
Bayern München opent vrijdag het nieuwe seizoen met een thuiswedstrijd tegen Schalke 04. Sommige clubs mogen wel al een beperkt aantal toeschouwers toelaten in hun stadion. Dat verschilt per deelstaat. RB Leipzig en Eintracht Frankfurt hebben al toestemming gekregen om enkele duizenden fans te ontvangen.
Meer uit Voetbal
SYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.
13 minuten geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
15 uur geledenBREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.
15 uur geledenDEVENTER (ANP) - FC Twente is de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie. Het elftal van coach John van den Brom won zondag met 4-1 bij Go Ahead Eagles. FC Twente, dat 44 punten uit 26 wedstrijden heeft, passeerde Ajax op de ranglijst. NEC, dat op zondagavond nog in actie komt tegen FC Volendam, kan de derde plaats mogelijk weer overnemen.
18 uur geleden