
Hoedekenskerke viert Koningsdag op Sportpark de Kouter
HOEDEKENSKERKE - Hoedekenskerke viert Koningsdag dit jaar niet bij het dorpshuis, maar bij Sportpark de Kouter. Op en rond het voetbalveld is er donderdag 27 april de hele dag van alles te beleven.
10.00 uur: Vlaghijsen onder muzikale begeleiding van zanger Alwin Rennen met het zingen van het Wilhelmus en het dorpslied.
10.30 uur: Start Oranjerit, een gezellige autorit met onderweg een hapje en een drankje. Aanmelden bij Leo Koeman; 0113-639281.
Ook start ´ommetje van Hoedjes´: wandel- en hardlooptocht van 5 kilometer. Aanmelden in de kantine bij het sportveld. Je krijgt de route mee en een consumptiebon voor een kopje koffie/thee na afloop.
10.30-11.30 uur: Leuke spelletjes op het veld voor alle kleine kinderen. Stempelkaart vol? Kom dan om je prijsje!
10.30-11.30 uur: Zeskamp op het voetbalveld voor kinderen vanaf 8 jaar. Wil je meedoen? Geef je op via onderstaande mail met vermelding van je naam en leeftijd:
[email protected]
Vanaf 11.30 uur: Verkoop broodje frikadel of kroket. Je kunt dus tussen de middag gezellig blijven eten!
14.00 uur: Volleybaltoernooi: Welk team gaat voor de wisselbeker en de taart? Geef je team op voor 25 april via [email protected] (i.v.m. maken speelschema)
Grote springkussens op het voetbalveld
Verkoop suikerspin en snoep
Vrijmarkt, je mag tweedehands of zelfgemaakte spulletjes verkopen (geen eten of drinken) Mega-sjoelbak-competitie, de winnaar wint een prijs.
16.30 uur: Barbecue
19.00 uur: Gezellig samenzijn in de kantine (tot ongeveer middernacht).
Meer uit Beveland
GOES - Bij het station in Goes heeft maandagmiddag vermoedelijk een vechtpartij plaatsgevonden waarbij een groep jongeren betrokken was.
24 minuten geledenKLOETINGE - Met een feestelijke aftrap hebben VV Kloetinge en de gemeente Goes zaterdag 13 september de vernieuwde sportvelden op sportpark Wesselopark officieel in gebruik genomen. Daarmee werd een traject afgesloten dat al in 2021 begon met de voorbereidingen.
13 uur geledenWISSENKERKE - Het kleine dijkhuisje aan de Oosterschelde bij Wissenkerke bestaat dit jaar precies 100 jaar. Ooit was het een onmisbare werkplek voor de dijkbaas, die vanaf hier de veiligheid van de dijken bewaakte. "Het was vaak penibel, maar ook een mooie tijd," vertelt voormalig dijkbaas Bas van Liere. In 1970 begon Van Liere bij het waterschap Noord-Beveland. Het werk als dijkbaas betekende lange nachten en barre omstandigheden. "We hadden niet die goede jassen van tegenwoordig. Je stond daar maar in de kou en nattigheid. Als het stormde, vloog het water soms over de kruin en werd het gras zwart van het zout."
17 uur geledenGOES - De gemeente Goes wil de komende jaren drie plekken in de binnenstad flink vergroenen: de Zusterstraat, het Bastion en de omgeving van het stadskantoor. Het plan maakt deel uit van het Europese project Cool Neighbourhoods, waarbij Goes samenwerkt met andere steden.
19 uur geleden's-GRAVENPOLDER - Elektromonteur John Eggebeen (21) uit 's Gravenpolder heeft goud veroverd op EuroSkills 2025, het Europees kampioenschap beroepen. In het Deense Herning streden ruim 580 jongeren uit 32 landen om de Europese titels in 38 vakrichtingen.
20 uur geledenBORSSELE - Op het traject van de Westerscheldetunnel is vanmorgen een vrachtwagen met een kraan in een sloot beland. De chauffeur is naar een ziekenhuis vervoerd.
22 uur geledenOVEZANDE - Mannenzangkoor PIUS X vierde zaterdag 13 september zijn 70-jarig jubileum met een speciale viering in Ovezande. Tijdens de feestavond werd Kees Boonman, die al vanaf de oprichting lid is, geëerd met een uniek erediploma van de Gregoriusvereniging en benoemd tot Mister PIUS X.
23 uur geleden