Hockeyers winnen opnieuw van Spanje in Pro League
VALENCIA (ANP) - De hockeyers van Oranje hebben ook hun vierde duel in de Pro League gewonnen. Net als op vrijdag werd Spanje verslagen. Het werd 4-2.
Na een klein halfuur opende Jip Janssen de score vanuit een strafcorner, Thierry Brinkman maakte er 0-2 van. Ook Mink van der Weerden (strafcorner) en Bjorn Kellerman kwamen tot scoren voor Oranje; zij maakten respectievelijk de 1-3 en 1-4.
"De wedstrijd leek heel erg op gisteren", zei Janssen, die zijn ploeg toen met 4-3 zag winnen. "Beide ploegen speelden met een hoge intensiteit. Onze verdediging stond erg goed en we waren erg snel met onze counters."
De twee zeges op Spanje zijn welkom voor Oranje, na het gelijkspel (verlies in de shoot-outs) en de nederlaag tegen India op 18 en 19 januari. Nederland komt over twee weken weer in actie. Op 15 en 16 februari is Argentinië de tegenstander. Beide duels worden gespeeld in Buenos Aires.
Meer uit Sport
LAS VEGAS (ANP/RTR) - De Grote Prijs van Las Vegas blijft nog zeker tien jaar op de Formule 1-kalender staan. De organisatie achter de race heeft het contract met Formule 1 met tien jaar verlengd.
7 uur geledenBRASILIA (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben zich in de Nations League hersteld van de nederlaag van 3-1 tegen Brazilië. Het team van bondscoach Felix Koslowski versloeg Turkije in Brasilia met 3-0. De setstanden waren 25-23 25-17 25-18.
12 uur geledenROME (ANP) - Atlete Nadine Visser is in de Diamond League opnieuw als derde geëindigd op de honderd meter horden. De 31-jarige Nederlandse kwam donderdag in Rome tot een tijd van 12,58 seconden. De zege ging naar de Jamaicaanse Megan Simmonds in 12,50, voor de Amerikaanse Kendra Harrison (12,54).
13 uur geledenHENGELO (ANP) - Femke Broeders-Bol bestempelt zichzelf voor de FBK Games in Hengelo niet als favoriet op haar nieuwe afstand, de 800 meter. Volgens de 26-jarige Amersfoortse is aansluiting met de wereldtop een kwestie van jaren. "De kans is heel groot dat ik dit jaar niet alles ga winnen", vertelt ze in een persbericht van de organisatie in aanloop naar de wedstrijd op 21 juni.
14 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Maja Chwalińska heeft in de halve finale op Roland Garros voor een nieuwe stunt gezorgd. De 24- jarige Poolse qualifier, die woensdag in de kwartfinale verrassend de Russin Anna Kalinskaja versloeg, was in twee sets te sterk voor diens landgenote Diana Sjnajder en staat in de finale: 7-6 (4) 6-4.
16 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva staat voor het eerst in de finale van Roland Garros. De 19-jarige Russin versloeg in een beladen halve finale de Oekraïense Marta Kostjoek in twee sets: 6-1 6-3. Twee jaar geleden stond de huidige nummer 8 van de wereld al eens in de halve finale op het Franse grandslamtoernooi, maar die verloor ze destijds.
18 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen weet nog niet precies wat hij van de Red Bull kan verwachten in de straten van Monaco. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is daarom voorzichtig in vragen over zijn kansen bij de Grand Prix van Monaco. "De kwalificatie is het hoogtepunt van het weekend. Daar moet je presteren", was Verstappen duidelijk.
19 uur geleden