Hockeyers winnen opnieuw van Spanje in Pro League
VALENCIA (ANP) - De hockeyers van Oranje hebben ook hun vierde duel in de Pro League gewonnen. Net als op vrijdag werd Spanje verslagen. Het werd 4-2.
Na een klein halfuur opende Jip Janssen de score vanuit een strafcorner, Thierry Brinkman maakte er 0-2 van. Ook Mink van der Weerden (strafcorner) en Bjorn Kellerman kwamen tot scoren voor Oranje; zij maakten respectievelijk de 1-3 en 1-4.
"De wedstrijd leek heel erg op gisteren", zei Janssen, die zijn ploeg toen met 4-3 zag winnen. "Beide ploegen speelden met een hoge intensiteit. Onze verdediging stond erg goed en we waren erg snel met onze counters."
De twee zeges op Spanje zijn welkom voor Oranje, na het gelijkspel (verlies in de shoot-outs) en de nederlaag tegen India op 18 en 19 januari. Nederland komt over twee weken weer in actie. Op 15 en 16 februari is Argentinië de tegenstander. Beide duels worden gespeeld in Buenos Aires.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.
1 minuut geledenDEN HAAG (ANP) - Xan de Waard stopt na dit seizoen met hockeyen. De 30-jarige tophockeyster heeft via Instagram haar afscheid aangekondigd. "Het is mooi geweest", schrijft De Waard, die in haar loopbaan twee keer tot beste hockeyster van de wereld werd verkozen.
48 minuten geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is als zesde geëindigd in de sprintrace bij de Grote Prijs van Miami. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull was de race over 100 kilometer op de vijfde positie begonnen. Na een matige start wist hij nog een plek terug te winnen. De winst ging naar Lando Norris van McLaren. Het was de vierde sprintzege uit zijn carrière.
51 minuten geledenGABORONE (ANP) - Lieke Klaver heeft zich in Gaborone (Botswana) met de Nederlandse estafettevrouwen op de 4x400 meter geplaatst voor de finale van de World Relays. De formatie, zonder Femke Broeders-Bol, plaatste zich op basis van tijd en stelde daarmee ook een ticket veilig voor de WK atletiek van volgend jaar in Beijing. Ook de Nederlandse estafettemannen op de 4x400 meter en de 4x100 meter slaagden hierin.
2 uur geledenCHARMEY (ANP) - Tadej Pogacar heeft zijn derde ritzege geboekt in de Ronde van Romandië. De wereldkampioen van UAE Team Emirates kwam in de vierde etappe na bijna 150 kilometer solo aan in Charmey. De Sloveen bleef de Duitser Florian Lipowitz 14 seconden voor en verstevigde daarmee zijn leidende positie in het algemeen klassement.
3 uur geledenBOLOGNA (ANP/RTR) - Voormalig Formule 1-coureur en paralympisch kampioen Alex Zanardi is op 59-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie zaterdag bekendgemaakt.
8 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen kijkt met een goed gevoel terug op de eerste racedag bij de Grote Prijs van Miami. Na de verbeteringen aan zijn Red Bull tijdens de onderbreking van het Formule 1-seizoen reed hij de tweede tijd in de vrije training en eindigde hij als vijfde in de sprintkwalificatie.
17 uur geleden