Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hirschi opnieuw de beste in wielerkoers Coppa Sabatini

Hirschi opnieuw de beste in wielerkoers Coppa Sabatini

PECCIOLI (ANP) - Marc Hirschi heeft de Coppa Sabatini gewonnen, een eendaagse wielerkoers in Italië. De 26-jarige Zwitser van UAE Team Emirates reed ruim 35 kilometer voor de finish weg, kort nadat hij was aangesloten bij een kopgroep. Hirschi was vorig jaar ook al de beste in de Coppa Sabatini.

Achter hem sprintte de Oostenrijker Gregor Mühlberger naar de tweede plaats. De Deen Anders Foldager werd derde.

Het was de vierde race op rij waarin Hirschi startte en won. Eerder was hij de beste in de Clásica San Sebastián, de Bretagne Classic Ouest-France en de GP Industria & Artigianato.

WK

Hirschi demarreerde bij het ingaan van de laatste drie lokale ronden met daarin telkens de beklimming van de Muur van Peccioli. Achter de Zwitser van UAE Team Emirates ontstond een groep waarin nooit sprake was van enige samenwerking om hem terug te halen.

"In de laatste 36 kilometer waren de beklimmingen niet meer zo zwaar. Daarom besloot ik alleen weg te rijden in de hoop dat ze achter mij niet zouden samenwerken", vertelde Hirschi, die zijn profloopbaan startte bij het Nederlandse Sunweb, in het flashinterview. Het WK in eigen land (Zürich) is zijn hoofddoel dit najaar. "Het wordt een van de belangrijkste koersen uit mijn leven. Maar het zal zwaar zijn. Met Remco (Evenepoel) en Tadej (Pogacar) is het wielrennen op een ander niveau."

Meer uit Voetbal

Sc Heerenveen klopt Volendam en is zeker van Europese play-offs

VOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.

1 uur geleden
Van Persie houdt tegen Fortuna vast aan dezelfde elf basisspelers

SITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.

1 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

16 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

16 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

17 uur geleden
Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

18 uur geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

18 uur geleden