Hirschi opnieuw de beste in wielerkoers Coppa Sabatini
PECCIOLI (ANP) - Marc Hirschi heeft de Coppa Sabatini gewonnen, een eendaagse wielerkoers in Italië. De 26-jarige Zwitser van UAE Team Emirates reed ruim 35 kilometer voor de finish weg, kort nadat hij was aangesloten bij een kopgroep. Hirschi was vorig jaar ook al de beste in de Coppa Sabatini.
Achter hem sprintte de Oostenrijker Gregor Mühlberger naar de tweede plaats. De Deen Anders Foldager werd derde.
Het was de vierde race op rij waarin Hirschi startte en won. Eerder was hij de beste in de Clásica San Sebastián, de Bretagne Classic Ouest-France en de GP Industria & Artigianato.
WK
Hirschi demarreerde bij het ingaan van de laatste drie lokale ronden met daarin telkens de beklimming van de Muur van Peccioli. Achter de Zwitser van UAE Team Emirates ontstond een groep waarin nooit sprake was van enige samenwerking om hem terug te halen.
"In de laatste 36 kilometer waren de beklimmingen niet meer zo zwaar. Daarom besloot ik alleen weg te rijden in de hoop dat ze achter mij niet zouden samenwerken", vertelde Hirschi, die zijn profloopbaan startte bij het Nederlandse Sunweb, in het flashinterview. Het WK in eigen land (Zürich) is zijn hoofddoel dit najaar. "Het wordt een van de belangrijkste koersen uit mijn leven. Maar het zal zwaar zijn. Met Remco (Evenepoel) en Tadej (Pogacar) is het wielrennen op een ander niveau."
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink was naar eigen zeggen niet verbaasd na de knappe 2-1-zege van de Oranjevrouwen op Frankrijk, maar wel "enorm trots". "Dat komt door hoe de groep het plan heeft vertaald naar het veld en met hoeveel passie zij hebben gespeeld", zei Veurink tijdens zijn persconferentie.
1 uur geledenBREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.
2 uur geledenBREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.
5 uur geledenMIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
13 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
16 uur geleden