Hirschi opnieuw de beste in wielerkoers Coppa Sabatini
PECCIOLI (ANP) - Marc Hirschi heeft de Coppa Sabatini gewonnen, een eendaagse wielerkoers in Italië. De 26-jarige Zwitser van UAE Team Emirates reed ruim 35 kilometer voor de finish weg, kort nadat hij was aangesloten bij een kopgroep. Hirschi was vorig jaar ook al de beste in de Coppa Sabatini.
Achter hem sprintte de Oostenrijker Gregor Mühlberger naar de tweede plaats. De Deen Anders Foldager werd derde.
Het was de vierde race op rij waarin Hirschi startte en won. Eerder was hij de beste in de Clásica San Sebastián, de Bretagne Classic Ouest-France en de GP Industria & Artigianato.
WK
Hirschi demarreerde bij het ingaan van de laatste drie lokale ronden met daarin telkens de beklimming van de Muur van Peccioli. Achter de Zwitser van UAE Team Emirates ontstond een groep waarin nooit sprake was van enige samenwerking om hem terug te halen.
"In de laatste 36 kilometer waren de beklimmingen niet meer zo zwaar. Daarom besloot ik alleen weg te rijden in de hoop dat ze achter mij niet zouden samenwerken", vertelde Hirschi, die zijn profloopbaan startte bij het Nederlandse Sunweb, in het flashinterview. Het WK in eigen land (Zürich) is zijn hoofddoel dit najaar. "Het wordt een van de belangrijkste koersen uit mijn leven. Maar het zal zwaar zijn. Met Remco (Evenepoel) en Tadej (Pogacar) is het wielrennen op een ander niveau."
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
35 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
2 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
19 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
1 dag geleden