Hirschi opnieuw de beste in wielerkoers Coppa Sabatini
PECCIOLI (ANP) - Marc Hirschi heeft de Coppa Sabatini gewonnen, een eendaagse wielerkoers in Italië. De 26-jarige Zwitser van UAE Team Emirates reed ruim 35 kilometer voor de finish weg, kort nadat hij was aangesloten bij een kopgroep. Hirschi was vorig jaar ook al de beste in de Coppa Sabatini.
Achter hem sprintte de Oostenrijker Gregor Mühlberger naar de tweede plaats. De Deen Anders Foldager werd derde.
Het was de vierde race op rij waarin Hirschi startte en won. Eerder was hij de beste in de Clásica San Sebastián, de Bretagne Classic Ouest-France en de GP Industria & Artigianato.
WK
Hirschi demarreerde bij het ingaan van de laatste drie lokale ronden met daarin telkens de beklimming van de Muur van Peccioli. Achter de Zwitser van UAE Team Emirates ontstond een groep waarin nooit sprake was van enige samenwerking om hem terug te halen.
"In de laatste 36 kilometer waren de beklimmingen niet meer zo zwaar. Daarom besloot ik alleen weg te rijden in de hoop dat ze achter mij niet zouden samenwerken", vertelde Hirschi, die zijn profloopbaan startte bij het Nederlandse Sunweb, in het flashinterview. Het WK in eigen land (Zürich) is zijn hoofddoel dit najaar. "Het wordt een van de belangrijkste koersen uit mijn leven. Maar het zal zwaar zijn. Met Remco (Evenepoel) en Tadej (Pogacar) is het wielrennen op een ander niveau."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
3 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
5 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
6 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
6 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
9 uur geleden