Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hidde Hielkema: ‘Mijn middelbare schooltijd was genieten’

Hidde Hielkema: ‘Mijn middelbare schooltijd was genieten’

THOLEN - Ook voor Hidde Hielkema duurde de donderdagochtend erg lang. Na 12.00 uur kreeg hij te horen of hij zijn felbegeerde vwo-diploma in the pocket had. Hoewel hij er vrijwel zeker van was dat hij geslaagd was, werd het vlak voor de uitslag toch even spannend. De zenuwen waren voor niets van de 18-jarige Tholenaar slaagde met vlag en wimpel.

Hidde ging naar het vwo op ‘t Rijks in Bergen op Zoom. Bij aanvang van de examens stond hij er naar eigen zeggen redelijk goed voor. “Ik stond alleen voor biologie een onvoldoende en het examen zelf ging eigenlijk heel goed. Net als de andere examens. “De aangepaste normering was een fijn idee, maar ik hoopte dat sowieso niet nodig te hebben”, zo vertelt hij. “Tussen de examens en de uitslag heb ik me dan ook geen zorgen gemaakt, maar donderdagochtend ging ik toch wel twijfelen hoor. Het is dan toch wel een opluchting dat je te horen krijgt dat je geslaagd bent.” Hidde was niet van plan om een groot examenfeest te geven, dus wat dat betreft gooit corona geen roet in het eten. Wel gaat hij binnenkort met vrienden wat drinken om er toch iets feestelijks van te maken. Na de vakantie gaat de jonge Tholenaar beginnen aan de studie computerscience & engineering aan de TU Eindhoven. “Dus de grote zoektocht naar een kamer s begonnen”, lacht Hidde. Hoewel hij uitkijkt naar de nieuwe uitdaging, kijkt hij met een warm gevoel terug op zijn middelbare schooltijd. “Het was genieten”, zo vat hij samen. “Toffe dingen gedaan, leuke mensen leren kennen.”

Meer uit Tholen

CDA Tholen: ‘Wij kiezen voor samenwerking en gezond verstand’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 5: CDA Tholen.

28 minuten geleden
Nieuwe Bravis wordt gebouwd door vier bedrijven met ervaring bij andere ziekenhuizen

WEST-BRABANT/THOLEN - Op weg naar het nieuwe Bravis ziekenhuis in West-Brabant is een belangrijke mijlpaal bereikt. Na een uitvoerige selectie, die bijna zes maanden heeft geduurd, is de bouw voorlopig gegund aan consortium FourCare. FourCare is een samenwerking tussen de gerenommeerde bouwbedrijven Trebbe en Van Wijnen en technisch dienstverleners Unica en Equans.

3 uur geleden
Thoolse lijsttrekkers gaan donderdag met elkaar in debat over zes onderwerpen

OUD-VOSSEMEER - In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen gaan lijsttrekkers op donderdag 12 maart met elkaar in debat in De Vossenkuil. Ze bespreken zes actuele thema's, zoals parkeerproblemen en woningbouw. Alle lijsttrekkers zijn uitgenodigd om aan te schuiven.

18 uur geleden
ChristenUnie Tholen: ‘Wij willen samen met u blijven bouwen aan een ‘Mooi Tholen’’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 4: ChristenUnie Tholen.

21 uur geleden
Algemeen Belang Tholen: ‘Bestuur hoort niet op afstand te staan, maar tussen de mensen’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 3: Algemeen Belang Tholen.

1 dag geleden
Burgerpeiling 2025: Tholenaren waarderen hun gemeente op alle fronten hoger

THOLEN - Tholenaren zijn positiever geworden over hun leefomgeving en de gemeente. Dat laat de burgerpeiling van 2025 zien. Op alle hoofdthema's scoort de gemeente Tholen beter dan in 2021. De stijgende lijn is bovendien sterker dan het Nederlandse gemiddelde.

1 dag geleden
Slaakbrug vijf weken dicht deze zomer én nog vier nachtafsluitingen voor onderhoud

SINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - Rijkswaterstaat voert dit jaar tot en met september onderhoud uit aan de Slaakbrug (N257). Tijdens deze periode vinden werkzaamheden plaats. In juli en augustus is de brug vijf weken lang volledig afgesloten voor autoverkeer.

1 dag geleden