Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hidde Hielkema: ‘Mijn middelbare schooltijd was genieten’

Hidde Hielkema: ‘Mijn middelbare schooltijd was genieten’

THOLEN - Ook voor Hidde Hielkema duurde de donderdagochtend erg lang. Na 12.00 uur kreeg hij te horen of hij zijn felbegeerde vwo-diploma in the pocket had. Hoewel hij er vrijwel zeker van was dat hij geslaagd was, werd het vlak voor de uitslag toch even spannend. De zenuwen waren voor niets van de 18-jarige Tholenaar slaagde met vlag en wimpel.

Hidde ging naar het vwo op ‘t Rijks in Bergen op Zoom. Bij aanvang van de examens stond hij er naar eigen zeggen redelijk goed voor. “Ik stond alleen voor biologie een onvoldoende en het examen zelf ging eigenlijk heel goed. Net als de andere examens. “De aangepaste normering was een fijn idee, maar ik hoopte dat sowieso niet nodig te hebben”, zo vertelt hij. “Tussen de examens en de uitslag heb ik me dan ook geen zorgen gemaakt, maar donderdagochtend ging ik toch wel twijfelen hoor. Het is dan toch wel een opluchting dat je te horen krijgt dat je geslaagd bent.” Hidde was niet van plan om een groot examenfeest te geven, dus wat dat betreft gooit corona geen roet in het eten. Wel gaat hij binnenkort met vrienden wat drinken om er toch iets feestelijks van te maken. Na de vakantie gaat de jonge Tholenaar beginnen aan de studie computerscience & engineering aan de TU Eindhoven. “Dus de grote zoektocht naar een kamer s begonnen”, lacht Hidde. Hoewel hij uitkijkt naar de nieuwe uitdaging, kijkt hij met een warm gevoel terug op zijn middelbare schooltijd. “Het was genieten”, zo vat hij samen. “Toffe dingen gedaan, leuke mensen leren kennen.”

Meer uit Tholen

Hasan Gulmez (38) runt vijf bedrijven, maar Nerd Valley is anders: ‘Dit vind ik écht leuk’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

BERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Hasan Gulmez van Nerd Valley.

17 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Uitzicht bij haven Stavenisse is uitzonderlijk mooi’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Piet Alkema die de spotlight mocht vangen.

20 uur geleden
Voetbalschool Sint Philipsland maakte eerste gasttrainers bekend voor 21e editie

SINT PHILIPSLAND - Van maandag 19 tot en met woensdag 21 oktober vindt in Sint Philipsland alweer de 21e editie van de Voetbalschool plaats. Jaarlijks ontvangt de organisatie gasttrainers uit het betaald voetbal, die deelnemers een leerzame en onvergetelijke ervaring bezorgen. Ook dit jaar zijn er weer enkele bekende namen van de partij.

1 dag geleden
Vlaketunnel twee nachten dicht voor onderhoud, verkeer omgeleid via N289

ZEELAND - Weggebruikers die later deze maand richting Zeeland reizen, moeten rekening houden met nachtelijke afsluitingen. Rijkswaterstaat voert onderhoud uit aan de Vlaketunnel in de A58 en het Dampoortaquaduct in de N57. Beide zijn twee nachten in beide richtingen afgesloten.

1 dag geleden
Vlak voor start bouw heeft Bravis financiële puzzel van 450 miljoen gelegd

WEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis ziekenhuis heeft de financiering rond voor de nieuwbouw op De Bulkenaar in Roosendaal. Het ziekenhuis heeft een overeenkomst gesloten met de Europese Investeringsbank (EIB), ABN AMRO, Rabobank en het Waarborgfonds voor de Zorgsector. De bouw start over enkele weken en momenteel wordt de voorbereidende werkzaamheden volop verricht. Als alles volgens planning verloopt, opent het nieuwe ziekenhuis in 2030 zijn deuren. 

2 dagen geleden
Pianoduo sluit reeks concerten in het oude stadhuis van Tholen af

THOLEN - Het veelbelovende Pianoduo Marianne Hansen en Maureen van IJzerloo sluit op zaterdag 12 september de reeks stadhuisconcerten van dit jaar af. Het concert in het oude stadhuis van Tholen begint om 16.30 uur en staat in het teken van het programma An Orchestra in Four Hands.

2 dagen geleden
Leger des Heils zoekt collectanten in Tholen voor jaarlijkse collecte

THOLEN - Het Leger des Heils gaat van 22 tot en met 28 november langs de deuren tijdens de jaarlijkse collecte. Ook in Tholen worden collectanten gezocht. Met de opbrengst wil de organisatie mensen helpen die te maken hebben met eenzaamheid, financiële problemen of andere vormen van kwetsbaarheid.

2 dagen geleden