
Het Vavo in Middelburg verhuist naar Goes
MIDDELBURG - Het voortgezet algemeen volwassenen onderwijs (Vavo) in Middelburg verhuist in de zomervakantie naar de Scalda locatie aan het Stationspark in Goes. De Vavo-opleidingen worden met de start van het nieuwe schooljaar aangeboden vanuit dezelfde locatie als de Scalda-opleidingen Groen en Dier. Het Vavo in Terneuzen verhuist niet.
Het Vavo in Middelburg verhuist naar Goes omdat het schoolgebouw aan de Ravensteijnweg in Middelburg niet langer beschikbaar is voor het Vavo. De gemeente Middelburg wil hier een woonzorglocatie realiseren. De locatie aan het Stationspark in Goes sluit goed aan bij het onderwijs van het Vavo. Het is een sfeervol gebouw met voldoende ruimte voor het verzorgen van de lessen. En het is goed bereikbaar met het openbaar vervoer.
Welke opleidingen verzorgt het Vavo en waar??
Met de start van het nieuwe schooljaar 2022/2023 kunnen studenten in Goes de opleidingen mavo (vmbo-t), havo, Havo Basisjaar en vwo volgen. In Terneuzen biedt het Vavo alleen het Havo Basisjaar en havo aan. Op beide locaties zijn de opleidingen in vol- of deeltijd te volgen.
Over het Vavo?
Leerlingen die op de middelbare school zakken voor hun eindexamen kunnen via het Vavo alsnog hun diploma halen. Bij het Vavo volgen studenten de vakken waarvoor een onvoldoende is gehaald of die nodig zijn voor een vervolgopleiding. Het doel is dat studenten snel en efficiënt de eindstreep halen. De Vavo-opleidingen zijn intensief en studenten zijn zelf verantwoordelijk voor de studieresultaten. Hierin worden de Vavo-studenten professioneel ondersteund door de mentor en er is interne begeleiding beschikbaar voor studie- of andere problemen. Zo helpt het Vavo de studenten om het beste uit zichzelf te halen en alsnog het diploma te halen of dat ze succesvol kunnen doorstromen naar een mbo-4, hbo of universitaire opleiding.??
Meer informatie ?
Voor meer informatie zijn er open dagen. De open dagen voor het Vavo staan gepland op: zaterdag 2 juli - locatie Middelburg, Ravensteijnweg 1 van 9.30 tot 11.30 uur en op dinsdag 12 juli - locatie Middelburg, Ravensteijnweg 1 en Terneuzen, Vlietstraat 11a van 16.00 tot 19.30 uur.
Meer uit Middelburg
WESTKAPELLE- De vrijwillige brandweer van Westkappele is in de nacht van zaterdag op zondag in actie gekomen om een buitenbrand te bestrijden. Aan de Achillesweg stond een aantal autobanden in brand. De brand was snel onder controle. Het is onduidelijk waardoor de brand ontstaan is.
5 minuten geledenMIDDELBURG - Zondag (11 mei) is er een bijzonder, gratis toegankelijk concert in de Doopsgezinde kerk in Middelburg, in het teken van moederdag.
15 uur geledenNIEUW- EN SINT JOOSLAND- De brandweer en politie zijn zaterdagmiddag ingezet na de melding van een autobrand op de A58 bij Nieuw- en Sint Joosland. Ter plaatse bleek er geen sprake te zijn van een autobrand maar van een brandje in de auto. De politie heeft de weg afgezet. De brandweer stelde de situatie veilig.
17 uur geledenMIDDELBURG- De politie heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag één man aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij een inbraak bij tankstation De Haan aan de Laan der Verenigde Naties. De verdachte betreft een 30-jarige man zonder vaste woon-of verblijfplaats.
20 uur geledenMIDDELBURG- Een 15-jarige jongen uit Vlissingen is vrijdagavond door de politie aangehouden op de Briljant. Zij kreeg een melding van een getuige dat de jongen samen met een vriend het slot van een gestolen bromfiets stond door te slijpen. De jongen kon aangehouden worden, zijn maatje wist te ontkomen.
22 uur geledenMIDDELBURG - Op vrijdag 9 mei werden in De Oostkerk de winnaar van de Zilveren Camera Publieksprijs én de winnaars van de door De Oostkerk georganiseerde fotowedstrijd bekend gemaakt.
1 dag geledenVLISSINGEN - De Zeelandiarun rijdt zaterdag voor de 37e keer door Walcheren en de Bevelanden. De start is, zoals gebruikelijk, om 9.30 uur op het Stadhuisplein in Vlissingen, waar de burgemeester het startschot geeft. Deze tocht voor mensen met een beperking is al jaren populair. Zij stappen in bij deelnemers met trikes en zijspannen en worden massaal toegejuicht onderweg.
1 dag geleden