Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

‘Het Nollebos is mijn kantoor’

‘Het Nollebos is mijn kantoor’

VLISSINGEN – Personal trainer Joyce Palm loopt in een rustig tempo langs de waterpartij aan de Zwanenburgseweg met Stephan Floor. Ze stoppen bij een bankje om daar een paar stretchoefeningen te doen. Een aantal eenden, belust op een stukje brood, schiet verschrikt het water terug in.

Joyce vertelt dat ze iedere dag door het Nollebos loopt. “Al twee jaar lang, zes dagen in de week. Ja, ook als het vriest of regent,” beaamt ze. “Het Nollebos is in feite mijn kantoor. Ik geef trainingen aan mensen die hun conditie willen opbouwen, spieren willen versterken, looptechniek willen verbeteren of gewoon lekker bezig willen zijn. Dat bewegen doen we heerlijk in de buitenlucht.” Stephan wrijft het zweet van zijn voorhoofd. “We zijn net een rondje door het bos en over het strand gelopen. Poeh, dat was behoorlijk zwaar!” Gelukkig ziet hij, na drie maanden inspanningen, wel dat zijn conditie is verbeterd en hij meer energie heeft.
Dat lopen doet Joyce altijd met een of meerdere cursisten. “Mensen hebben het vaak druk en willen, juist nu, onder begeleiding iets actiefs doen op momenten dat het hun uitkomt. We kunnen fitnessen, dansen of lekker lopen in het bos of op het strand.” Ze vindt het Nollebos een ideale locatie omdat je er verschillende rondjes kan lopen en je ook zo op het strand bent. Zelf heeft ze een passie voor sport, bewegen en gezondheid en draagt dat met alle liefde over aan anderen.

BIJDRAGE ELLEN DE VRIEND

Meer uit Vlissingen

Vlissingers kunnen dinsdagavond samenkomen in stadhuis om te praten over schietpartijen

VLISSINGEN - De gemeente Vlissingen houdt dinsdagavond in het stadhuis een informele inwonersbijeenkomst naar aanleiding van de twee schietpartijen in Vlissingen dit weekeinde. Bij een van deze incidenten is een 44-jarige Vlissingen om het leven gekomen.

14 uur geleden
Traumahelikopter landt op boulevard voor medische noodsituatie in binnenstad

VLISSINGEN - Op de boulevard in Vlissingen is dinsdagochtend een traumahelikopter geland vanwege een medische noodsituatie in de Gasthuisstraat.

18 uur geleden
Noodkap in Oost-Souburg: Boom aan Nagelenburgsingel dreigt om te vallen

OOST-SOUBURG - Aan de Nagelenburgsingel in Oost-Souburg laat de gemeente Vlissingen dinsdagmorgen met spoed een boom kappen.

19 uur geleden
Vlissingen sluit aan bij internationale samenwerking voor toekomstbestendig kustlandschap

VLISSINGEN - De gemeente Vlissingen is partner geworden in het Europese samenwerkingsprogramma Coast Craft. Dit partnerschap gaat zich bezighouden met het versterken van kustregio's in heel Europa. 

22 uur geleden
Mooie theaterdansvoorstelling Vlissingse vereniging VTV

VLISSINGEN - De jaarlijkse dansvoorstelling van de Vlissingse vereniging VTV heeft een groot publiek getrokken. De toeschouwers kregen een mooie en veelzijdige show te zien.

1 dag geleden
Mats Boender uit Vlissingen slaagt overtuigend bij judo-examen

RIJEN - Op zondag 22 juni vond in Rijen het dangraadexamen plaats voor judoka's uit Zeeland en Noord-Brabant. 

1 dag geleden
Piekstroom Vlissingen biedt vier dagen muziek en theater

VLISSINGEN - Bij Podium De Piek in Vlissingen vindt van 26 tot en met 29 juni Piekstroom plaats. 'Het laatste weekend van juni gaan wij weer los met leuke optredens, een knipoog naar theater en vet veel muziek in de stad en bij De Piek', kondigt de organisatie aan.

2 dagen geleden