Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Het mooiste is een mix van verschillende functies die elkaar versterken

'Het mooiste is een mix van verschillende functies die elkaar versterken

VLISSINGEN - Vastgoedondernemer Jos van der Maas uit Utrecht kocht de panden van de voormalige Vlissingse bibliotheek eind vorig jaar en heeft er nog een boel plannen mee. “Omdat het gebouw een publiek gebouw is geweest, heeft het de voorkeur om de ruimtes voor een breed publiek toegankelijk te maken. Het mooiste is een mix van verschillende functies die elkaar versterken.” 

Met twee nieuwe winkels in de Kerkstraat is een begin gemaakt met de herinvulling van het gebouw. Van der Maas blikt vooruit op de plannen: “De ruimte op de hoek van de Kerkstraat en het Spui staat nu nog leeg. Dit wordt waarschijnlijk een winkel met daghoreca, waar je iets kunt kopen, maar ook een kop koffie kunt drinken met een broodje of gebak. De ondernemers van boekhandel ‘t Spui hebben interesse om het hoekpand aan de Kerkstraat en de Oude Markt erbij te betreffen, daarover worden nu gesprekken gevoerd.” Binnenkort wordt de buitenkant van het gebouw opnieuw geschilderd en over invulling van de bovenverdiepingen wordt nog nagedacht. “Dit zijn in principe kantoorruimtes, maar een zogenaamde ‘baliefunctie’ is wellicht ook mogelijk. Dank daarbij aan reisbureau’s, uitzendbureau’s en dergelijke. Op lange termijn komen er wellicht appartementen op de bovenverdiepingen waardoor een mix van wonen en werken ontstaat.” Ondernemers die ook graag een plekje in ‘t Spui zouden hebben kunnen zich aanmelden bij Sinke Komejan Bedrijfsmakelaars die de verhuur regelt.

Meer uit Vlissingen

Caravan volledig uitgebrand op Commandoweg in Vlissingen

VLISSINGEN - Op zaterdagavond is op de Commandoweg in Vlissingen een caravan volledig uitgebrand. Bij het incident is niemand gewond geraakt.

3 maanden geleden
Samenwerken aan De Machinewerf; 150 nieuwe woningen in Scheldekwartier

VLISSINGEN - De samenwerking tussen de gemeente Vlissingen en ontwikkelaars Leythouse en Fullhouse is woensdag getekend voor de ontwikkeling van De Machinewerf op het Scheldekwartier in Vlissingen. Dit project bestaat uit circa honderdvijftig grondgebonden stadswoningen en appartementen in een mix van koop en huurwoningen in de vrije sector. 

4 maanden geleden
Politie waarschuwt voor oplichters die zich voordoen als agent en bankmedewerker

VLISSINGEN - De politie waarschuwt burgers om op te passen voor nepagenten en nepbankmedewerkers. Die waren in ieder geval in Vlissingen en omgeving actief.

4 maanden geleden
Automobilist rijdt door na botsing met fietser in Oost-Souburg; politie vraagt burgers om meer informatie

OOST-SOUBURG - Zondagnacht rond 3.00 uur is een vrouw gewond geraakt bij een verkeersongeval in de Burgemeester Stemerdinglaan in Oost-Souburg. Zij reed op haar elektrische fiets toen ze in botsing kwam met een tegemoet komende auto. De automobilist reed door.

4 maanden geleden
Voetganger aangereden op kruising President Rooseveltlaan

VLISSINGEN - Op de kruising van de President Rooseveltlaan en de Beatrixlaan in Vlissingen is maandagavond een voetganger door een auto aangereden. Het slachtoffer liep geen noemenswaardige verwondingen op.

4 maanden geleden
Inloophuis de Ontmoeting vrijdagmiddag open

OOST-SOUBURG - Inloophuis de Ontmoeting in Oost-Souburg is vrijdag (14 november) open van 13.30 tot 16.30 uur.

4 maanden geleden
Man met vuurwapen en drugs op zak aangehouden na twee mislukte vluchtpogingen

VLISSINGEN - De politie heeft afgelopen nacht een 40-jarige Vlissinger aangehouden voor het bezit van een vuurwapen. Agenten wilden de man, die met hoge snelheid op een fatbike reed, controleren toen hij er vandoor ging. De man bleek later ook drugs en een mes bij zich te hebben.

4 maanden geleden