Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Het Kapels Gemengd Koor zoekt een dirigent

Het Kapels Gemengd Koor zoekt een dirigent

KAPELLE - Het Kapels Gemengd Koor is op zoek naar een nieuwe dirigent. 

Zoals iedereen heeft ons koor het moeilijk gehad’, laat het muziekgezelschap weten. ‘Niet zingen, dan wel weer zingen en dan weer niet. En zingen op anderhalve meter afstand van elkaar viel ook niet mee. Dit gold voor veel koren. Het heeft ertoe geleid dat onze dirigente heeft besloten een andere loopbaan te kiezen en een opleiding te volgen, waardoor ze voortaan meer kans op een vaste baan zou hebben. Begrijpelijk, maar voor ons voortbestaan een ramp. Voorlopig is ze er nog, maar het afscheid is in zicht. We zoeken dus een nieuwe dirigent(e)! Iemand die tijdelijk, doch liefst permanent ons koor wil leiden in de repetities en naar eventuele concerten.’

Het Kapels Gemengd Koor bestaat uit 26 leden, 3 mannen en 23 vrouwen in de leeftijd tussen 55 en 85 jaar. ‘We willen toe naar een driestemmig repertoire, tenzij er meer mannen bijkomen. Tot nu toe hebben we altijd vierstemmig gezongen.’ 

Meer informatie is op te vragen via de telefoonnummers 0113-342630 en 06-15118781 of via mail: [email protected] of [email protected]

Meer uit Reimerswaal

Dronken man steelt auto en rijdt zich vast

KRUININGEN - Een 24-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats wordt ervan verdacht in een dronken bui een auto te hebben gestolen vanaf een camping in Yerseke. De politie hield hem niet veel later aan.

2 dagen geleden
Politie deelt 135 boetes uit tijdens verkeerscontrole

KRUININGEN - De politie heeft donderdag een verkeerscontrole gehouden met inzet van onder meer een touringcar op de snelweg A58 in Zeeland. Ze heeft 135 bekeuringen uitgeschreven voor verschillende overtredingen, maar vooral het vasthouden van een mobiele telefoon tijdens het besturen van de auto.

3 dagen geleden
Yersekenaar zwaait met 'vuurwapen' bij verkeersruzie in Kruiningen

KRUININGEN - De politie heeft vrijdag een 23-jarige man uit Yerseke aangehouden, omdat hij een vuurwapen tevoorschijn zou hebben gehaald bij een verkeersconflict in Kruiningen. Na onderzoek blijkt het te gaan om een nepwapen dat op het oog niet van een echt vuurwapen te onderscheiden is, aldus de politie.

3 dagen geleden
Genieten van langsvarende reus

HANSWEERT - Donderdagavond is het containerschip MSC Loreto over de Westerschelde gevaren. Dat trok op diverse plaatsen langs het water publiek. 

3 dagen geleden
Geen overtredingen geconstateerd bij grote controle buitengebied Reimerswaal

KRUININGEN - De politie heeft donderdag samen met andere partijen een grote controle gehouden in het buitengebied van de gemeente Reimerswaal. ‘Er zijn geen strafbare feiten geconstateerd’, laat de gemeente Reimerswaal weten. 

4 dagen geleden
Brandweer Kruiningen zet deuren open voor publiek

KRUININGEN - De brandweerpost in Kruiningen houdt dinsdag een open avond voor het publiek.

4 dagen geleden
Ons Genoegen in Kapelle bestaat 115 jaar

KAPELLE - Muziekvereniging Ons Genoegen in Kapelle bestaat 115 jaar. De club doet niet veel aan jubileumactiviteiten, maar blijft druk om de vereniging en het bespelen van muziekinstrumenten op de kaart te zetten bij jongeren. ‘’De aanwas van nieuwe jeugd is de reden dat we al zo lang bestaan’’, zegt voorzitter Jacomien Burgs-Van Willegen. ‘’Daar zetten we dit jaar nog meer op in.’’ 

5 dagen geleden