
Het Kapels Gemengd Koor zoekt een dirigent
KAPELLE - Het Kapels Gemengd Koor is op zoek naar een nieuwe dirigent.
‘Zoals iedereen heeft ons koor het moeilijk gehad’, laat het muziekgezelschap weten. ‘Niet zingen, dan wel weer zingen en dan weer niet. En zingen op anderhalve meter afstand van elkaar viel ook niet mee. Dit gold voor veel koren. Het heeft ertoe geleid dat onze dirigente heeft besloten een andere loopbaan te kiezen en een opleiding te volgen, waardoor ze voortaan meer kans op een vaste baan zou hebben. Begrijpelijk, maar voor ons voortbestaan een ramp. Voorlopig is ze er nog, maar het afscheid is in zicht. We zoeken dus een nieuwe dirigent(e)! Iemand die tijdelijk, doch liefst permanent ons koor wil leiden in de repetities en naar eventuele concerten.’
Het Kapels Gemengd Koor bestaat uit 26 leden, 3 mannen en 23 vrouwen in de leeftijd tussen 55 en 85 jaar. ‘We willen toe naar een driestemmig repertoire, tenzij er meer mannen bijkomen. Tot nu toe hebben we altijd vierstemmig gezongen.’
Meer informatie is op te vragen via de telefoonnummers 0113-342630 en 06-15118781 of via mail: [email protected] of [email protected].
Meer uit Reimerswaal
YERSEKE - Maandagavond is een auto in een sloot terechtgekomen langs de Postweg in Yerseke. De bestuurder is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.
6 uur geledenKAPELLE - De gemeente Kapelle gaf in 2024 bijna 3,3 miljoen euro uit aan de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo). Dat is het hoogste bedrag sinds 2020, blijkt uit nieuwe cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
21 uur geledenREIMERSWAAL - Online criminaliteit blijft groeien. In 2024 werden 2,4 miljoen Nederlanders slachtoffer van oplichting of fraude. Dat betekent dat ongeveer één op de zeven inwoners hiermee te maken kreeg.
1 dag geledenRIJSBERGEN - De herfst- en wintermaanden staan voor de deur - en daarmee groeit ook de kans op wateroverlast in kelders. Door klimaatverandering wisselen langere droge periodes zich steeds vaker af met hevige regenbuien. Het gevolg is een stijgend grondwaterpeil dat op veel plaatsen voor problemen zorgt.
1 dag geledenYERSEKE - Gemeente Reimerswaal doet op zaterdag 20 september mee aan World Cleanup Day. Vrijwilligers worden uitgenodigd om samen zwerfafval op te ruimen in en rond het centrum van Yerseke.
1 dag geledenGOES - Op dinsdag 16 september start SMWO (Stichting Maatschappelijk Werk & Welzijn Oosterschelderegio) opnieuw met de training Powervrouwen. Een training voor vrouwen (18+) die zichzelf willen (her)ontdekken. Bijvoorbeeld op het gebied van identiteit, financiële en sociale weerbaarheid, relaties, zingeving, gezondheid of tijdsbesteding. Kortom, een training voor vrouwen die weer zin in het leven willen krijgen of houden.
2 dagen geledenHANSWEERT - Evenementenstichting Answest op z'n best organiseert op zaterdag 13 september weer de Hansweertse Rommelroute. Dit tussen 9:30 en 15:00 uur.
3 dagen geleden