
'Het is spannend tot en met de laatste bladzijde'
MIDDELBURG - Het is geen vakantie, maar doordat je vooral thuis moet blijven, is er meer tijd voor andere zaken, zoals het lezen van een goed boek. Het personeel van De Drvkkery geeft de komende weken leestips.
Monique Eskens tipt ‘Winterland’ van Faber en Pedersen. “Goed nieuws voor liefhebbers van Scandinavische thrillers”, zegt zij. “‘Winterland’ van Kim Faber en Janni Pedersen kan zich meten met de toppers uit het genre: veel sfeer, erg spannend, goed geschreven en natuurlijk een geweldige plot.” ‘Winterland’ is een eigentijds verhaal over terrorisme en geweld. Het boek gaat vliegend van start met een brute moord en een aanslag op een kerstmarkt in een Deense stad, waarna het spannend blijft tot en met de laatste bladzijde. “Ik moet bekennen dat ik enige scepsis had met betrekking tot de hoofdpersonen: een zeer fanatieke vrouwelijke rechercheur en een wat oudere weggepromoveerde mannelijke collega met privéproblemen. Maar geheel ten onrechte: ze zijn sympathiek door hun sterke en zwakke kanten. Over dit duo wil ik zeker meer lezen. Als ik een vergelijking zou moeten maken: een snufje Mankell (de hoofdpersonen) met een vleugje Indridason (de sfeer) en een scheutje Kepler en Nesbø (het verhaal). Een heerlijke pageturner om thuis in te verdwijnen.”
Bezorgservice
Het boek is te koop bij de Drvkkery in Middelburg. Kijk voor actuele openingstijden en meer informatie op www.drukkerijmiddelburg.nl. Bestellen kan ook via de Drvkkery Bezorgservice: 0118-886805 of [email protected].
Meer uit Middelburg
MIDDELBURG- De politie heeft vrijdagavond aan de Schroeweg een 39-jarige man uit Vlissingen aangehouden. Bij controle bleek dat de man onder invloed was van drugs. Het was de vijfde keer dat de man onder invloed werd aangehouden. Zijn voertuig is in beslag genomen. Daarnaast kreeg hij een rijverbod van 24 uur.
13 uur geledenMIDDELBURG - Op zondagmiddag 6 juli vindt, als onderdeel van de Kunst- en Cultuurroute Middelburg, de opening plaats van het tweede gedeelte van de nieuwe zomertentoonstelling Zicht op Zeeland.
19 uur geledenMIDDELBURG - Op maandag 11 augustus wordt de naam van de overleden brandweerduiker John van Helleman aangebracht op het Nationaal Brandweermonument in Schaarsbergen. Van Helleman kwam op 24 maart 1994 op 25-jarige leeftijd om het leven tijdens een oefening van de Middelburgse brandweer in het Kanaal door Walcheren.
1 dag geledenWESTKAPELLE - De jaarlijkse kermis in Westkapelle begint vrijdag (4 juli).
1 dag geledenMIDDELBURG - Wat begon als een buitenplaats en bijna een parkeerplaats werd, groeide uit tot een groene oase: Speelhof Hoogerzael in Middelburg. Inmiddels al 15 jaar een plek waar kinderen doen wat op heel veel plekken niet meer kan: onbezorgd spelen, rennen, rommelen en ravotten. Het jubileum wordt op zaterdag 5 juli uitgebreid gevierd.
2 dagen geledenSEROOSKERKE - De jaarlijkse Stroskerkse Dag op zaterdag 5 juli belooft ook dit jaar weer een dag te worden voor jong en oud. Het centrum van Serooskerke verandert in een bruisende ontmoetingsplek met muziek, marktkraampjes, kinderspelletjes en natuurlijk het traditionele ringrijden. Ramon Meijer, een van de vier leden van het organisatiecomité, vertelt enthousiast over het gevarieerde programma: "We willen er echt een topdag van maken voor het hele dorp én bezoekers van buitenaf."
2 dagen geledenMIDDELBURG - Op de Beenhouwerssingel in Middelburg zijn donderdagochtend twee fietsers met elkaar in botsing gekomen. Bij het ongeval raakte een van de betrokkenen, een man op leeftijd, gewond. Hij is naar het ziekenhuis gebracht.
2 dagen geleden