Het is om te huilen: Thools Bierfestival gaat zaterdag weer niet door
THOLEN - Wederom helaas een streep door het Thools Bierfestival. Dat laat de organisatie dinsdag weten. Aanstaande zaterdag stond het evenement gepland, maar voor het festival komen de versoepelingen net te laat.
“Een berg met uien en een glas bier. Het is om te huilen. Dit is geen goede combinatie (tenzij er een frikadelletje speciaal bij zit). Mensen, het zit ons niet mee. We hadden gehoopt aanstaande zaterdag ons Thools Bierfestival te vieren, maar door alle maatregelen en versoepelingen die net te laat kwamen, lukt het ook deze keer niet! We zijn tot dit weekend koortsachtig bezig geweest om het festival te verschuiven naar het eind van de maand, maar ook dat is om diverse redenen niet gelukt! We geven de moed niet op en gaan ons richten op een nieuw festival in het voorjaar. We hopen dan met jullie de teleurstelling weg te spoelen”, zo laat men weten.
Meer uit Tholen
THOLEN - Sinds 1 januari is de wereld van het overnachten in Nederland opgeschud. De btw op logies ging van 9 naar 21 procent. Deze maatregel moet jaarlijks 1,1 miljard euro opleveren voor de schatkist. De Koninklijke Horeca Nederland (KHN) rekende uit dat een weekendje weg in eigen land gemiddeld 11 procent duurder wordt. Bij de vakantieparken en B&B's op Tholen wordt de eerste balans langzaam zichtbaar.
4 uur geledenSINT-ANNALAND - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Thijs van der Beek van Creek Sails & Service
7 uur geledenOUD-VOSSEMEER - De Zeeuwse wielercompetitie DFS Criterium Cup is dit jaar uitgebreid met een apart klassement voor dames. Naast de heren kunnen nu ook vrouwelijke wielrenners strijden om de leiderstrui. Bij de Ronde van Oud-Vossemeer in maart worden de eerste punten verdeeld.
2 dagen geledenTHOLEN - Het Van Dam-orgel uit 1832 in de Grote Kerk van Tholen staat aan de vooravond van een bijzonder moment. Na een jarenlange voorbereiding en een ingrijpende restauratie wordt het monumentale instrument op 20 maart om 19.30 uur feestelijk opnieuw in gebruik genomen. Daarmee sluit een omvangrijk project af dat niet alleen het orgel zelf, maar ook de historische ziel ervan nieuw leven heeft ingeblazen.
2 dagen geledenTHOLEN - Hoewel de korting op de brandstofaccijns dit jaar niet volledig is afgeschaft, is tanken over de grens nog steeds voordeliger. Benzine werd hier ongeveer zes cent per liter duurder, diesel bijna vier cent. Daardoor bespaart een gemiddelde benzinerijder uit Tholen dit jaar zo'n 162 euro door in België te tanken. Dieselrijders besparen gemiddeld 16 euro.
3 dagen geledenTHOLEN - De VVD in Tholen heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over het groenonderhoud bij wooncomplex Buitenhof. Aanleiding zijn signalen van bezorgde bewoners. Volgens hen is het snoeien van de omliggende beplanting teruggebracht van jaarlijks naar één keer per drie jaar.
3 dagen geledenTHOLEN - Een automobilist is woensdagmiddag gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval op de Nieuwe Postweg in Tholen. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht.
4 dagen geleden