Het is om te huilen: Thools Bierfestival gaat zaterdag weer niet door
THOLEN - Wederom helaas een streep door het Thools Bierfestival. Dat laat de organisatie dinsdag weten. Aanstaande zaterdag stond het evenement gepland, maar voor het festival komen de versoepelingen net te laat.
“Een berg met uien en een glas bier. Het is om te huilen. Dit is geen goede combinatie (tenzij er een frikadelletje speciaal bij zit). Mensen, het zit ons niet mee. We hadden gehoopt aanstaande zaterdag ons Thools Bierfestival te vieren, maar door alle maatregelen en versoepelingen die net te laat kwamen, lukt het ook deze keer niet! We zijn tot dit weekend koortsachtig bezig geweest om het festival te verschuiven naar het eind van de maand, maar ook dat is om diverse redenen niet gelukt! We geven de moed niet op en gaan ons richten op een nieuw festival in het voorjaar. We hopen dan met jullie de teleurstelling weg te spoelen”, zo laat men weten.
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Op een kruising in Sint-Annaland zijn dinsdagmiddag twee personenauto's met elkaar in botsing gekomen. Twee inzittenden kregen nekklachten en zijn gecontroleerd door ambulancepersoneel.
18 minuten geledenTHOLEN - De Dodenherdenking bij de Vossemeersepoort in Tholen kon maandagavond rekenen op een brede belangstelling van jong en oud. Tijdens de plechtigheid stonden veel inwoners en bezoekers stil bij de slachtoffers van oorlog en geweld.
19 uur geledenTHOLEN - Zwembad De Spetter gaat naar verwachting pas tussen 17 en 20 juni weer open. Eerder was de opening uitgesteld vanwege schade aan het tegelwerk, waardoor scherpe randen waren ontstaan. Beide gemeentelijke zwembaden zouden eigenlijk vandaag tegelijk openen.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - Wie de komende tijd bij de Slaakbrug komt, ziet iets opvallends. De onderkant van de brug lijkt ingepakt in folie. In de verte doet het denken aan een kunstwerk van Christo. Toch heeft de ingreep niets met kunst te maken. Volgens Rijkswaterstaat moet de folie voorkomen dat vogels tijdens werkzaamheden onder de brug gaan nestelen.
1 dag geledenTHOLEN - De fractie Forum voor Democratie in Tholen heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over de mogelijke plaatsing van een 24/7 bewakingscamera op de Oude Werf. Het gaat om een camera die volgens de fractie gericht wordt op een openbare parkeerplaats.
1 dag geledenTHOLEN - Op meerdere plekken in Zeeland is de afgelopen maanden onderzocht hoe jonge trekvissen, zoals glasaal (jonge paling) en driedoornige stekelbaars, vanuit zee naar het binnenwater trekken. Vrijwilligers hebben dit onderzoek uitgevoerd onder leiding van RAVON, samen met waterschap Scheldestromen, de Provincie Zeeland en Rijkswaterstaat.
2 dagen geledenSINT PHILIPSLAND- Aan de Wilhelminastraat is zaterdagavond een waterleiding gesprongen. Een onbekend aantal woningen kwam zonder water te zitten. Twee onderdelen van de leiding moesten vervangen worden om het probleem te verhelpen. Het is niet duidelijk waardoor de waterleiding geknapt is.
2 dagen geleden