'Het Glazen Ei' keert tien jaar na dato weer terug naar Oud-Vossemeer
OUD-VOSSEMEER - Tien jaar na dato keert het evenement ‘Het Glazen Ei’ weer terug naar Oud-Vossemeer. Stichting Stavoord6 organiseert voor de vierde keer het evenement.
Het Glazen ei wordt ditmaal gebouwd in dorpshuis de Vossenkuil. Daar worden de dj’s weer voor 5 dagen opgesloten, bezoekers kunnen daar plaatjes aanvragen. De komende weken zullen de dj’s bekend worden gemaakt.
Programmering
Op donderdag 6 april vindt de opening plaats van Het Glazen Ei. De dj’s worden deze avond opgesloten. Verder vindt er een muziekavond plaats op donderdag met onder andere de Oud-Vossemeerse muziekvereniging, Popkoor Voix, Toeval en het Schorrekoor.
Op vrijdag 7 april vindt ‘s morgens een paasviering plaats bij de basisscholen. Vanaf 16.00 uur vindt de vrijmibo plaats met live acts en dj’s.
In samenwerking met Stichting Fietsen op Tholen is er op zaterdag 8 april de Keetie van Oosten-Hage classic. Deze wordt gecombineerd met divers routes voor Gravelfietsen/Mountainbikes. ‘S middags brengen Anita en Ed een bezoek aan het ei. Daarnaast vindt er ook een wishkeyproeverij plaats, verzorgt door DC17.
Zondag 9 april begint de dag met een Oecumenische kerkdienst. ‘S middags is er live muziek met Anne en de Zeeuwse kofferband. Op een groot scherm zal dan ook Parijs Roubaix uitgezonden worden.
Op maandag 10 april, de laatste dag van het festival, zal de paashaas in de ochtend een bezoek brengen aan het glazen Ei. De kinderen worden dan vermaakt door Juf Roos. In de middag komt Nienke Dingemans (17) optreden. Over de afsluiting van het festival is nog niets bekend.
Gedurende het hele festival kunnen belangstellenden live meekijken via Omroep Tholen.
Meer uit Tholen
THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor aan de kiezers. Ook burgemeester Marleen Sijbers heeft een boodschap.
2 uur geledenTHOLEN - Tholen kiest woensdag een nieuwe gemeenteraad. Tijd voor een opfriscursus: hoe ziet de huidige raad er ook weer uit en wie zitten er nu in het college van burgemeester en wethouders? Een overzicht van de zetelverdeling en het dagelijks bestuur in Tholen.
5 uur geledenTHOLEN - Het jaarlijkse Concordia Concert van Koninklijke Muziekvereniging Concordia staat op zaterdag 21 maart om 20.00 uur op het programma in De Meulvliet. Tijdens deze avond laten alle orkesten en groepen van de vereniging van zich horen.
19 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Vier spannende koersen zorgden afgelopen zaterdag voor spektakel tijdens de 77e wielerronde van Oud-Vossemeer. De wind brak het peloton al vroeg open, waarna een aantal renners voor de aanval koos. Remco Weterings legde de wielerklassieker weer vast.
22 uur geleden[Advertorial] - De Thoolse Open Banen Dagen, die op 20 en 21 maart weer plaatsvinden, zijn uitgegroeid tot een belangrijk jaarlijks ontmoetingsmoment voor werkzoekenden en lokale Thoolse bedrijven. Tijdens deze vijfde editie openen acht bedrijven hun deuren. Bezoekers kunnen zonder verplichtingen kennismaken met het bedrijf en haar medewerkers.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Was de container met huisraad en bouwafval die pontificaal voor de deur van gemeenschapshuis De Vossenkuil stond een voorteken voor de uitkomst van het Thools politiek debat? Om de lijsttrekkers nog een laatste kans te geven om hun partijprogramma over te brengen aan de inwoners, werd door Omroep Tholen voor de eerste keer het Thools politiek debat georganiseerd.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Met gespannen gezichten aan de start en een frisse maartse wind over de dijk werd zaterdag de 77ste editie van de wielerronde van Oud-Vossemeer verreden. Het criterium over de klinkers van het dorp vormt al jaren de traditionele seizoensopening van het Zeeuwse wielerjaar en trok opnieuw een ijzersterk deelnemersveld. Start en finish lagen, net als de afgelopen jaren, op de Dorpsweg. Of het door de koude weersomstandigheden kwam of door iets anders: het publiek liet het helaas een beetje afweten. Jammer, want wie langs de kant stond, werd getrakteerd op mooie koersen.
2 dagen geleden