Hertha BSC pakt belangrijke zege tegen Schalke 04
GELSENKIRCHEN (ANP) - Hertha BSC heeft kostbare punten in de strijd tegen degradatie gepakt door de inhaalwedstrijd bij het reeds gedegradeerde Schalke 04 te winnen. In Gelsenkirchen wonnen de Berlijners met 2-1.
Hertha stijgt door de zege naar de veilige dertiende plaats met 34 punten. Dat zijn vijf punten meer dan nummer 17 1. FC Köln en drie punten meer dan Arminia Bielefeld en Werder Bremen. In de Duitse Bundesliga zijn nog twee speelronden.
Schalke 04, dat startte met Klaas-Jan Huntelaar, kwam al in de 6e minuut op voorsprong via Amine Harit. Dedryck Boyata maakte al snel weer gelijk voor Hertha, waar Javairô Dilrosun in de basis stond en Deyovaisio Zeefuik op de bank bleef. Een kwartier voor tijd bezorgde invaller Jessic Ngankam Hertha het tweede doelpunt. Schalke, waar Huntelaar werd gewisseld, kon niet meer gelijkmaken.
Invaller Dodi Lukebakio van Hertha moest vlak voor tijd met zijn tweede gele kaart van het veld.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
4 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
4 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
5 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
5 uur geleden