Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hertha BSC ontslaat trainer Dárdai en benoemt Korkut als opvolger

Hertha BSC ontslaat trainer Dárdai en benoemt Korkut als opvolger

BERLIJN (ANP) - De Duitse voetbalclub Hertha BSC heeft de Hongaarse trainer Pál Dárdai (45) ontslagen en vervolgens direct een opvolger benoemd. De Turks-Duitse coach Tayfun Korkut werd aangesteld door de nummer 14 van de Bundesliga. Korkut heeft getekend tot het einde van het seizoen.

"We willen Dárdai bedanken voor zijn werk. Hij nam het team vorig seizoen in een moeilijke situatie over en hield ons onder uitdagende omstandigheden in de Bundesliga", zei technisch directeur Fredi Bobic. "Met Korkut willen we dat het team nieuwe impulsen en nieuwe input krijgt. Hij heeft in het verleden al bewezen dat hij met zijn nauwgezette en gepassioneerde werk en zijn opvattingen niet alleen een team kan stabiliseren, maar ook kan ontwikkelen."

De 47-jarige Korkut had de afgelopen jaren ook de Duitse clubs Hannover 96, 1. FC Kaiserslautern, Bayer Leverkusen en VfB Stuttgart onder zijn hoede. De voormalig middenvelder speelde 48 keer voor de nationale ploeg van Turkije.

Hertha, waar de Nederlanders Deyovaisio Zeefuik en Jurgen Ekkelenkamp spelen, heeft pas vier keer gewonnen in dertien speelronden. Zaterdag werd het thuis 1-1 tegen nummer 16 Augsburg.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

12 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

13 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

13 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

13 uur geleden
ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

14 uur geleden
PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

17 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

22 uur geleden