Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Herstelde Mbappé sluit weer aan bij selectie van PSG

Herstelde Mbappé sluit weer aan bij selectie van PSG

PARIJS (ANP/AFP) - Kylian Mbappé maakt deel uit van de selectie van Paris Saint-Germain voor de thuiswedstrijd tegen Lille. De aanvaller is op tijd hersteld van een hielblessure die hij woensdag tijdens een gewonnen bekerduel met Brest (3-1) opliep.

Mbappé sloeg vrijdag de training nog over. "We wilden geen risico met hem nemen, maar hij kan weer spelen", zei trainer Luis Enrique op een persconferentie. Mogelijk geeft de coach zijn sterspeler toch rust. Want PSG speelt woensdag een thuisduel met Real Sociedad in de achtste finales van de Champions League.

PSG is koploper van Ligue 1, met een voorsprong van 8 punten op OGC Nice. Mbappé heeft dit seizoen al twintig keer gescoord in de Franse competitie. Hij wordt al geruime tijd in verband gebracht met een vertrek aan het einde van het seizoen naar Real Madrid.

Meer uit Voetbal

Feyenoord begint met Read en Steijn tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read beginnen met Feyenoord aan het uitduel met sc Heerenveen. Beide spelers zijn tijdens de winterstop weer fit geworden.

1 uur geleden
PSV verwacht deze maand duidelijkheid over toekomst trainer Bosz

HILVERSUM (ANP) - PSV verwacht deze maand duidelijkheid over de toekomst van trainer Peter Bosz, wiens contract deze zomer afloopt. Algemeen directeur Marcel Brands heeft de 62-jarige coach afgelopen week "een laatste voorstel" gedaan. "De bal ligt bij Peter en zijn zaakwaarnemer", zei Brands bij ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie.

1 uur geleden
PSV overweegt spits aan te trekken na blessure Pepi

HILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.

2 uur geleden
FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

14 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

15 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

15 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

15 uur geleden