Herstelde Degenkolb wint in Ronde van Luxemburg
SCHIFFLANGE (ANP) - De Duitse wielrenner John Degenkolb is goed hersteld van de verwondingen die hij opliep bij een val in de eerste etappe van de Tour de France. De renner van Lotto-Soudal won een kleine drie weken nadat hij in Nice buiten de tijd was binnengekomen de derde etappe van de Ronde van Luxemburg.
Het was een rit van Rosport naar Schifflange over ruim 164 kilometer. Degenkolb versloeg in de sprint de Roemeen Eduard-Michael Grosu en de Belg Pieter Vanspeybrouck. Grosu, die rijdt voor de kleine ploeg Nippo-Delko, nam de leiderstrui over van de Italiaan Diego Ulissi.
Degenkolb maakt deel uit van de Duitse selectie voor de wegrit bij de WK wielrennen, volgende week in Italië.
Meer uit Sport
MATTIGHOFEN (ANP) - Vijfvoudig wereldkampioen motorcross Jeffrey Herlings vertrekt bij Red Bull KTM Factory Racing. Op de website van het MXGP-team wordt de 31-jarige Brabander uitgezwaaid met mooie woorden.
5 minuten geledenROME (ANP/AFP) - De Giro d'Italia start komend jaar in Bulgarije, waar de eerste drie etappes worden gereden. Dat meldt de organisatie RCS. Het is voor het eerst dat de wielerronde in het Oost-Europese land begint. Sinds 2010 zijn er zeven starts in het buitenland geweest.
20 uur geledenDOHA (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull betuigt spijt voor de opmerkingen die door topadviseur Helmut Marko zijn gemaakt over Mercedes-rijder Kimi Antonelli na de door Max Verstappen gewonnen Grote Prijs van Qatar.
1 dag geledenBOLOGNA (ANP/BELGA) - De Italiaanse tennislegende Nicola Pietrangeli is op 92-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Italiaanse tennisfederatie FITP.
1 dag geledenDEN BOSCH (ANP/BELGA) - Wielrenner Wout van Aert doet dit seizoen mee aan acht wedstrijden in het veldrijden. Dat meldt zijn ploeg Visma - Lease a Bike maandag.
1 dag geledenLUSAIL (ANP) - De Formule 1 krijgt een ontknoping waarin drie coureurs in de laatste grand prix van het jaar gaan uitmaken wie de kampioen wordt. Dat zijn regerend kampioen Max Verstappen (Red Bull), de huidige WK-leider Lando Norris (McLaren) en Oscar Piastri (McLaren).
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Handbalster Bo van Wetering kon met Oranje tegen Egypte met een comfortabele voorsprong in de tweede helft "dingen uitproberen". Dat zei de handbalster die met acht treffers topscorer van de avond werd, na afloop van de tweede gewonnen groepswedstrijd, waardoor Nederland zich plaatste voor de hoofdronde op het WK in Ahoy Rotterdam (37-15).
1 dag geleden