Heropening Jeugdhonk De Kelder uitgesteld, nieuwe datum volgt
SINT PHILIPSLAND - De heropening van Jeugdhonk De Kelder in Flupland is uitgesteld. Oorspronkelijk zou het jeugdhonk op zaterdag 28 oktober heropend worden, maar nu gaat dat niet door. De reden voor de annulering is niet bekendgemaakt.
Jeugdhonk De Kelder zou op zaterdag 28 oktober feestelijk heropend worden door wethouder Corniel van Leeuwen en de vrijwilligers van het jeugdhonk. Dit is een ontmoetingsplek waar jongeren van 4 tot 23 jaar gezellig kunnen gamen, darten, poolen en andere spelletjes spelen.
Flink verwaarloosdNa dertig jaar was het het jeugdhonk aan de Volkerakstraat behoorlijk verouderd, daarom hebben ze het flink opgeknapt. Ze hebben onder andere de keuken vernieuwd, een nieuwe vloer gelegd en de muren opnieuw geverfd. De nieuwe datum wordt later bepaald.
Jeugdhonk De Kelder in Sint Philipsland wordt op zaterdag 28 oktober feestelijk heropend
Meer uit Tholen
THOLEN - Rijkswaterstaat voert in januari en februari onderhoud uit aan de Tholensebrug. Daarom is de brug zes avonden en nachten afgesloten voor weggebruikers. Het verkeer wordt omgeleid via de Oesterdam en moet daardoor rekening houden met extra reistijd.
15 uur geledenTHOLEN - De Top 2000 gaat traditiegetrouw op Eerste Kerstdag weer van start. De landelijke top 10 is dit jaar grotendeels hetzelfde gebleven, maar in elke regio ziet het stemgedrag er net even anders uit. Ook Tholenaren kozen hun eigen favorieten en dit is hoe zij hebben gestemd.
18 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis ziekenhuis biedt vanaf januari een nieuwe behandeling aan voor mannen met plasklachten door een vergrote prostaat. Tijdens de zogenoemde Rezum-behandeling wordt met stoom overtollig prostaatweefsel behandeld. Deze methode is minder ingrijpend en heeft minder gevolgen dan een operatie. Bravis is de derde kliniek in Nederland die deze behandeling aanbiedt.
22 uur geledenSINT PHILIPSLAND/THOLEN - In de donkere decembermaand zorgt PJZ Tholen Sint-Philipsland opnieuw voor licht op het eiland. Voor de derde keer organiseert de jongerenvereniging een landbouw lichtjestour. Op vrijdag 19 december rijdt een lange stoet van feestelijk verlichte trekkers door verschillende dorpen.
1 dag geledenROTTERDAM/SINT-ANNALAND - Het Erasmus MC in Rotterdam heeft afgelopen vrijdag tien nieuwe relaxstoelen onthuld. De stoelen zijn mogelijk gemaakt door Stichting Vrienden van Siem, die dit in 2024 als goed doel koos. Dankzij de opbrengsten van dat jaar kon de stichting de stoelen schenken.
1 dag geledenPOORTVLIET - Twee auto's zijn zaterdagavond op de Langeweg bij Poortvliet op elkaar gebotst. Eén van de bestuurders bleek onder invloed van alcohol te zijn. Een woordvoerster van de politie kon niet zeggen of er iemand gewond is geraakt.
1 dag geledenOSSENDRECHT/THOLEN - Wie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is. Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er nou zo mooi aan het vak? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: Geraldo Theuns en Jos van Driel bij Hendrickx Constructie Ossendrecht.
2 dagen geleden