Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Herman den Blijker: ‘Tholen is een mooie streek met ongelofelijk mooie producten.’

Herman den Blijker: ‘Tholen is een mooie streek met ongelofelijk mooie producten.’

Sterrenchef Herman den Blijker maakt onderdeel uit van de realisatie van Havenzicht. “In eerste instantie was ik blij en trots dat ik gevraagd werd. Ik heb gevoeld en geproefd, er tegenaan geschuurd en vrijwel direct enthousiast geworden”, zo blikt hij terug.

“Eigenaar Arjan van Dijke had behoefte aan externe expertise vanuit de horecawereld. Hij is dan wel een keukenboer, maar dan hoef je nog geen verstand van horeca te hebben”, zo grapt Den Blijker die zelf enthousiast werd, ook van Tholen zelf. “Tholen is een mooie streek met ongelofelijk mooie producten. Ik kom uit de stad, maar de ontwikkeling van dit huis in het landelijke Zeeland is prachtig. Er gebeurt straks veel achter de voordeur en dat versterkt elkaar heel erg. De horeca van Havenzicht moet anders zijn dan bij de buren, maar met respect naar de Zeeuwse traditie. Ik kijk met een frisse blik van buiten naar binnen, wil de horecabazen uitdagen om het anders te doen en te laten voelen waar gasten tegenwoordig op zitten te wachten, zoals een mooie keuken, met (h)eerlijke gerechten op een eigentijdse wijze gepresenteerd. Dus geen buffetten, want dat is vaak een aangevreten hondenzooi”, zo zegt hij. “Ik ga niet zelf in de keuken staan. We maken samen de kaart, maar zij moeten het uitvoeren. Natuurlijk blijf ik wel betrokken om te zien hoe het landt in deze hechte gemeenschap.” Daar heeft Den Blijker alle vertrouwen in. “Havenzicht wordt de Huiskamer van Sint-Annaland en omstreken, het ligt op de juiste plek en krijgt een goede invulling door het restaurant en culinaire winkeltje.” 

Meer uit Tholen

SGP schuift Kees Knulst naar voren als extra wethouder in het college

THOLEN - De SGP draagt fractievoorzitter Kees Knulst voor als extra wethouder. Hij moet het college verder versterken. Uit het rapport van de verkenningsronde bleek dat de SGP, CU en VVD hun samenwerking zouden voortzetten. Ook werd de uitbreiding van het college met een vierde wethouder door de meeste fracties gerechtvaardigd geacht, gezien de omvang van de bestuurlijke opgaven die op tafel liggen.

12 uur geleden
Tank leeg, grens over: Tholenaren ontvluchten dure tankstations op het eiland

THOLEN - Wie deze dagen op het eiland Tholen wil tanken, moet diep in de buidel tasten. Met de Belgische grens op een kleine twintig minuten is een uitstapje over de grens een serieuze overweging voor veel inwoners. Wie zijn auto wil aftanken met Euro 95 bij één van de tien Thoolse tankstations, moest vorige week gemiddeld 2,44 euro per liter afrekenen. Voor diezelfde liter moet bij onze zuiderburen slechts 1,88 euro worden afgerekend. Op een volle tank loopt de besparing al snel op. 

12 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Lentedagen langs de Paasdijkweg’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen. 

1 dag geleden
Politie waarschuwt voor bankhelpdeskfraude in omgeving Oud-Vossemeer

OUD-VOSSEMEER - In de omgeving van Oud-Vossemeer zijn meldingen binnengekomen van oplichters die zich voordoen als bankmedewerkers. Inwoners worden telefonisch benaderd met het verhaal dat hun bankpas moet worden opgehaald, waarbij ook naar de pincode wordt gevraagd.

2 dagen geleden
Tholen nodigt inwoners uit voor kranslegging tijdens Dodenherdenking

THOLEN - De gemeente nodigt inwoners uit om een krans te leggen tijdens de Dodenherdenking in Tholen op maandag 4 mei. De herdenking vindt zoals elk jaar plaats in het wandelpark nabij de Vossemeersepoort. Iedereen die bloemen of een krans wil leggen, kan zich hiervoor aanmelden.

2 dagen geleden
Muziek van vergeten Thoolse componist uit de 16e eeuw klinkt dit jaar opnieuw

THOLEN - Stichting Jardin de la Musique brengt dit jaar de muziek van de zestiende-eeuwse Thoolse componist Ghiselin Danckerts opnieuw tot leven met concerten, een opname en een educatieproject voor scholen. Daarmee krijgt een vrijwel onbekend stuk Zeeuws cultureel erfgoed opnieuw een stem.

3 dagen geleden
Loods 3 bestaat tien jaar en viert dat met een open dag in Sint-Maartensdijk

SINT-MAARTENSDIJK - Loods 3 in Sint-Maartensdijk opent op zaterdag 18 april de deuren voor een open dag. De locatie aan de Sportlaan bestaat tien jaar en dat wordt die dag tussen 10.00 en 13.30 uur uitgebreid gevierd.

4 dagen geleden