Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Herman den Blijker: ‘Tholen is een mooie streek met ongelofelijk mooie producten.’

Herman den Blijker: ‘Tholen is een mooie streek met ongelofelijk mooie producten.’

Sterrenchef Herman den Blijker maakt onderdeel uit van de realisatie van Havenzicht. “In eerste instantie was ik blij en trots dat ik gevraagd werd. Ik heb gevoeld en geproefd, er tegenaan geschuurd en vrijwel direct enthousiast geworden”, zo blikt hij terug.

“Eigenaar Arjan van Dijke had behoefte aan externe expertise vanuit de horecawereld. Hij is dan wel een keukenboer, maar dan hoef je nog geen verstand van horeca te hebben”, zo grapt Den Blijker die zelf enthousiast werd, ook van Tholen zelf. “Tholen is een mooie streek met ongelofelijk mooie producten. Ik kom uit de stad, maar de ontwikkeling van dit huis in het landelijke Zeeland is prachtig. Er gebeurt straks veel achter de voordeur en dat versterkt elkaar heel erg. De horeca van Havenzicht moet anders zijn dan bij de buren, maar met respect naar de Zeeuwse traditie. Ik kijk met een frisse blik van buiten naar binnen, wil de horecabazen uitdagen om het anders te doen en te laten voelen waar gasten tegenwoordig op zitten te wachten, zoals een mooie keuken, met (h)eerlijke gerechten op een eigentijdse wijze gepresenteerd. Dus geen buffetten, want dat is vaak een aangevreten hondenzooi”, zo zegt hij. “Ik ga niet zelf in de keuken staan. We maken samen de kaart, maar zij moeten het uitvoeren. Natuurlijk blijf ik wel betrokken om te zien hoe het landt in deze hechte gemeenschap.” Daar heeft Den Blijker alle vertrouwen in. “Havenzicht wordt de Huiskamer van Sint-Annaland en omstreken, het ligt op de juiste plek en krijgt een goede invulling door het restaurant en culinaire winkeltje.” 

Meer uit Tholen

Overleden jongeman (19) in Scherpenisse was op weg naar huis van een feestje

HALSTEREN/SCHERPENISSE - De 19-jarige jongeman uit Halsteren die afgelopen weekend om het leven kwam bij een eenzijdig ongeval in Scherpenisse, was onderweg naar huis na een feestje in Sint-Maartensdijk. Dat bevestigt een woordvoerder van de politie.

9 uur geleden
Extra vroeg starten en kortere routes tijdens warme Zevendorpentocht

THOLEN - De organisatie van de Zevendorpentocht heeft vanwege de verwachte hitte een aantal aanpassingen gedaan. Wandel Sport Club Vosmeer wil ervoor zorgen dat deelnemers veilig en verantwoord kunnen genieten van de wandeltocht over het eiland Tholen. Op zaterdag 11 juli kunnen wandelaars deelnemen aan deze wandeltocht.

11 uur geleden
Twee gratis zomerconcerten in de openlucht in Tholen en Sint-Annaland

THOLEN/SINT-ANNALAND - Muziekliefhebbers kunnen deze week terecht bij twee gratis zomerconcerten in de openlucht. Koninklijke Fanfare Accelerando speelt woensdagavond in Sint-Annaland, terwijl Koninklijke Muziekvereniging Concordia vrijdagavond een concert geeft in Tholen.

15 uur geleden
Bewoners blussen brandende schutting in Oud-Vossemeer en voorkomen erger

OUD-VOSSEMEER - Achter een woningblok aan de Prins Willem-Alexanderstraat in Oud-Vossemeer heeft maandagavond een schutting in brand gestaan. Door het snelle optreden van bewoners kon worden voorkomen dat het vuur zich verder verspreidde.

1 dag geleden
VV Vosmeer kijkt terug op geslaagde jubileumdag: ‘Alles is goed verlopen’

OUD-VOSSEMEER - Het 80-jarig jubileum van voetbalvereniging Vosmeer bereikte op vrijdag 3 juli zijn hoogtepunt. Die dag stond een wedstrijd tegen de ex-profs van FC De Rebellen op het programma, samen met jeugdclinics en een feestelijke afsluiting in de avond. Voorzitter Aike Hommel kijkt tevreden terug op de viering.

1 dag geleden
Jeu de boulers uit Sint-Maartensdijk het sterkst tijdens Thools kampioenschap

OUD-VOSSEMEER - In Oud-Vossemeer is vorige week het Thools kampioenschap jeu de boules gehouden. Carin van der Kleijn en Klaas van Konijnenburg kwamen als de winnaars uit de bus. Er deden zestien paren mee aan de titelstrijd die voor de derde keer werd gehouden.

1 dag geleden
Taptoe met vier showkorpsen zetten grootse optreden neer op het Terreplein [FOTOALBUM]

THOLEN - Tien jaar na de laatste taptoe keerde de muzikale uitvoering afgelopen zaterdag terug naar Tholen. Dat gebeurde in het jaar waarin Tholen-stad 660 jaar stadsrechten viert. Bezoekers konden genieten van een show met muziek en optredens.

2 dagen geleden