Herfstweer en ongelukken zorgen voor drukste ochtendspits van het jaar
THOLEN - Het is vanochtend druk op de weg. Met name de regen zorgt op veel plekken voor vertraging. En door enkele ongelukken is het landelijk de drukste ochtendspits van het jaar.
Wie vanochtend de auto pakt om naar zijn werk te gaan, heeft grote kans om in de file terecht te komen. Mede door de regen is er vertraging op veel wegen. Landelijk levert de ochtendspits vandaag een record op. De ANWB liet eerder vanochtend weten dat het de een na drukste ochtendspits is van het jaar, met maar liefst 857 kilometer file om 08.20 uur.
Maar om 08.36 werd het record helemaal verbroken. Toen was het met meer dan 900 kilometer file definitief de drukste ochtendspits van het jaar. De reden voor die zware ochtendspits zijn volgend de ANWB het herfstweer, ongelukken en het verkeersaanbod. Zo gebeurde er onder andere een ongeluk op de A59. Daar is de linkerrijstrook dicht en staat een file van bijna een uur.
Aanvullend bericht: met in totaal meer dan 900 km file om 08.36 uur is het de drukste ochtendspits van 2022 tot dusver.
— ANWB Verkeersinformatie (@ANWBverkeer) September 27, 2022Meer uit Tholen
THOLEN - Het is de mensen uit Tholen vast niet ontgaan: het populaire programma Winter Vol Liefde heeft dit jaar een Thoolse kandidaat, de 70-jarige Thea. Zij doet mee als kandidaat voor de Nederlandse deelnemer Hans, die in Noorwegen woont.
12 uur geledenTHOLEN - Niet alleen de aanleg van nieuwe laadpalen staat onder druk, maar ook de beschikbaarheid en betrouwbaarheid van bestaande palen op het eiland. Dat stellen Jan Heshof en Nancy Raas-Tophoven (PvdA-GroenLinks) in nieuwe schriftelijke vragen aan het college.
14 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
18 uur geledenTHOLEN - De nieuwe mobiliteitshub in Tholen wordt later opgeleverd dan gepland, omdat de aannemer meer tijd nodig heeft voor het houtwerk. Dat zegt het college na schriftelijke vragen van Arjan Deurloo (Fractie Deurloo). De verwachting is dat de hub in maart klaar is. Ook erkent het college dat de ontbrekende borden bij het aangrenzende kruispunt tot onduidelijkheid konden leiden bij weggebruikers.
1 dag geledenZEELAND - De Zeeuwse industrie staat onder druk door een combinatie van geopolitieke onzekerheden, stijgende loonkosten en afnemende export door internationale spanningen. Hoewel de economie vorig jaar sterker groeide dan verwacht, wordt door UWV de komende jaren een afvlakking voorspeld. Dit heeft ook gevolgen voor de arbeidsmarkt, vooral voor sectoren en beroepen die gevoelig zijn voor economische schommelingen.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Op zaterdag 21 februari organiseert wandelsportvereniging (WSV) Oosterscheldestappers uit Sint-Maartensdijk voor de 14e keer de Kees Wessels winterwandeltocht.
2 dagen geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Verkeer vanuit Bergen op Zoom moet dit weekend rekening houden met de afsluiting van de Heinenoordtunnel (A29). De tunnel gaat vrijdagavond dicht richting Rotterdam en blijft tot maandag gesloten. Dit is de eerste van de nog drie weekendafsluitingen op de planning.
2 dagen geleden