Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles-voetballer Vloet opgepakt na dodelijk verkeersongeval

Heracles-voetballer Vloet opgepakt na dodelijk verkeersongeval

ALMELO (ANP) - Voetballer Rai Vloet van Heracles Almelo is een van de twee mannen die is aangehouden na een ongeval met dodelijke afloop op de snelweg A4 bij Hoofddorp. Technisch directeur Tim Gilissen van de Eredivisieclub bevestigt een bericht in De Telegraaf hierover.

De 26-jarige middenvelder was een van de twee inzittenden van een auto die in de nacht van zaterdag op zondag botste op een auto met daarin een man, vrouw en twee kinderen. Een van de kinderen, een 4-jarig jongetje, raakte zwaargewond en overleed in het ziekenhuis aan zijn verwondingen. De ouders en het andere kind raakten gewond.

"We zijn ervan op de hoogte dat Rai betrokken was. We zijn er ontzettend van geschrokken en zijn in gedachten bij de nabestaanden", aldus Gilissen. De club is verder niet op de hoogte van details.

Vloet zat samen met een 27-jarige man uit Veldhoven in de auto. Ze bleven bij het ongeluk ongedeerd en zitten nog vast, meldt de politie zondag. Mogelijk waren zij onder invloed. Een woordvoerder van de politie kan het bericht niet bevestigen. "We doen nooit uitspraken over iemands identiteit."

Meer uit Binnenland

Persoon aangehouden om dood van jongen door vuurwerk in Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - Na de dood van een jongen door vuurwerk in Nijmegen is iemand aangehouden. De politie wil verder niets over de identiteit van de verdachte zeggen.

17 minuten geleden
Agenten in Haarlem bekogeld met zwaar vuurwerk

HAARLEM (ANP) - Agenten in Haarlem zijn tijdens nieuwjaarsnacht bekogeld met zwaar vuurwerk. Een 27-jarige man uit Hoofddorp is aangehouden en zit vast voor verhoor, meldt de politie. De agenten hebben aangifte gedaan van poging tot zware mishandeling.

20 minuten geleden
Man wordt op wegdek in Rotterdam overreden en overlijdt

ROTTERDAM (ANP) - In Rotterdam is tijdens nieuwjaarsnacht een man die op het wegdek lag overreden, meldt de politie. De man is aan zijn verwondingen overleden.

22 minuten geleden
Drukke jaarwisseling voor ziekenhuizen in Den Haag en Eindhoven

DEN HAAG (ANP) - Ziekenhuizen in grote steden hebben het erg druk gehad tijdens de jaarwisseling. Zo spreekt het Catharina Ziekenhuis in Eindhoven van "een ontzettend drukke en heftige nacht". Ook Haaglanden MC in Den Haag, een van de grootste spoedeisende hulpen van het land, behandelde "meer patiënten door vuurwerk dan voorgaande jaren".

1 uur geleden
Nieuwjaarsduik Scheveningen afgelast om harde wind

DEN HAAG (ANP) - De traditionele nieuwjaarsduik in Scheveningen gaat donderdag niet door vanwege de harde wind, meldt de organisatie. Die meldt dat langs de kust windkracht 7 waait.

2 uur geleden
Langere NOS Journaals op NPO 1 na onrustige nieuwjaarsnacht

HILVERSUM (ANP) - Op NPO 1 worden de NOS Journaals donderdagochtend verlengd en daarnaast herhaald. Dit wordt gedaan "in verband met de onrustige nacht en het vele extra nieuws", laat de publieke omroep weten.

2 uur geleden
Geen instortingsgevaar meer bij brandende Vondelkerk Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - De Vondelkerk in Amsterdam dreigt niet verder in te storten, de muren van het brandende gebouw blijven staan. Een constructeur heeft vastgesteld dat er geen verder instortingsgevaar is, meldt de Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland.

2 uur geleden