Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles vier wedstrijden zonder Ouahim na rode kaart

Heracles vier wedstrijden zonder Ouahim na rode kaart

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo moet het de komende vier wedstrijden doen zonder aanvallende middenvelder Anas Ouahim. De Duitser heeft een zware schorsing gekregen voor zijn rode kaart vrijdag in de competitiewedstrijd tegen Helmond Sport. Ouahim, die dit seizoen drie doelpunten maakte in de Keuken Kampioen Divisie, werd al na een kwartier van het veld gestuurd voor een overtreding aan de zijkant van het veld.

Omdat de 25-jarige Duitser nog een voorwaardelijke wedstrijd schorsing had openstaan vanwege zijn rode kaart eind vorig seizoen tegen FC Twente, kwam zijn straf uit op vier duels. Trainer John Lammers kan tegen FC Den Bosch, De Graafschap, PEC Zwolle en in het bekerduel met Roda JC geen beroep doen op de nummer 10.

Heracles speelde tegen Helmond Sport weliswaar 75 minuten met tien man, maar won wel met 2-0. De Almeloërs kwamen daardoor op gelijke hoogte met koploper PEC Zwolle.

Meer uit Voetbal

Suriname redt in WK-kwalificatie in blessuretijd punt tegen Guatemala

PARAMARIBO (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo heeft met Suriname in de strijd om deelname aan het wereldkampioenschap voetbal van volgend jaar kort voor tijd een nederlaag voorkomen. De thuiswedstrijd in Paramaribo tegen Guatemala eindigde in 1-1. NEC'er Virgil Misidjan maakte in de 94e minuut gelijk voor Suriname.

1 uur geleden
Duitsland aan kop na zege op Luxemburg en verlies Slowaken

SINSHEIM (ANP) - Duitsland heeft in groep A van de kwalificatie voor het WK voetbal de eerste plaats overgenomen van Slowakije. In Sinsheim won het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann met 4-0 van Luxemburg, dat al vanaf de twintigste minuut met een man minder speelde na een rode kaart. Slowakije ging met 2-0 onderuit in Noord-Ierland.

4 uur geleden
Verdediger Timber mist training van Oranje door lichte klachten

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber heeft de hersteltraining van het Nederlands elftal overgeslagen. De verdediger van Arsenal trainde wegens lichte klachten individueel in de sportschool van het hotel van Oranje in Zeist.

6 uur geleden
Addai valt met vermoedelijk hamstringblessure uit bij Jong Oranje

SARAJEVO (ANP) - Jayden Addai heeft vrijdag in de EK-kwalificatiewedstrijd van Jong Oranje bij Jong Bosnië en Herzegovina een blessure opgelopen. De aanvaller van de Italiaanse club Como, die hem deze zomer voor 14 miljoen euro overnam van AZ, moest zich halverwege de eerste helft laten vervangen door Ro-Zangelo Daal.

9 uur geleden
Oranje richt vizier met wisselspelers op Finland

ZEIST (ANP) - Met de finish van de route naar het WK van volgende zomer bijna in zicht heeft het Nederlands elftal de aandacht verlegd naar Finland, de tegenstander van zondag in de Johan Cruijff ArenA. De reserves van het donderdag gewonnen duel in Malta (0-4) trainden in Zeist. De basisspelers mochten herstellen. Ronald Koeman heeft de meeste van hen weer nodig tegen de Finnen voor de volgende stap naar de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

9 uur geleden
Japan speelt gelijk tegen Paraguay door treffers Ueda en Ogawa

SUITA (ANP) - Feyenoord-spits Ayase Ueda heeft zijn land met een late treffer een gelijkspel bezorgd in de oefenwedstrijd tegen Paraguay. Eerder had NEC-aanvaller Koki Ogawa Japan al op 1-1 gebracht in de wedstrijd die uiteindelijk in 2-2 eindigde.

12 uur geleden
Van Dijk vindt dat Oranje met zege op Malta plicht heeft gedaan

TA'QALI (ANP) - Virgil van Dijk kon zich goed voorstellen dat de kijkers naar de WK-kwalificatiewedstrijd tussen Malta en Nederland (0-4) zich donderdag niet hadden vermaakt. "We hebben onze plicht gedaan", sprak de verdediger tegen de NOS. "We begonnen goed qua tempo. We moeten niet onderschatten hoe moeilijk het is verzorgd voetbal door het midden van het veld te spelen. Dan moet je er buiten omheen en dat ging daarna te langzaam."

1 dag geleden