Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles stijgt in Eredivisie na zege op FC Groningen

Heracles stijgt in Eredivisie na zege op FC Groningen

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft met een zege op FC Groningen enige afstand van de onderste regionen in de Eredivisie genomen. De Almeloërs van coach Frank Wormuth wonnen in eigen huis met 4-2 en komen daarmee op 17 punten, vier meer dan Fortuna Sittard dat zestiende staat.

Jørgen Strand Larsen bracht Groningen al in de 9e minuut op voorsprong. De Noor schoot binnen op aangeven van Tomas Suslov. Bilal Basacikoglu maakte na een half uur met een goed geplaatste kopbal de gelijkmaker. Het was de tweede treffer in een week voor de Turkse voetballer die woensdag al trefzeker was tegen AZ. Twee minuten later profiteerde de thuisploeg van balverlies bij Groningen en kon Nikolai Laursen de 2-1 binnenschieten.

In de tweede helft duurde het even voordat beide ploegen echt grote kansen creëerden. Na een schot voorlangs van Cyril Ngonge en schoten van Orestis Kiomourtzoglou en Mats Knoester voor de thuisploeg, was het Romano Postema die Groningen met zijn eerste doelpunt in de Eredivisie op gelijke hoogte bracht. Heracles had echter het laatste woord. Een kopbal van Kiomourtzoglou viel binnen via Strand Larsen. Door een eigen treffer van Neraysho Kasanwirjo werd het zelfs nog 4-2.

Meer uit Voetbal

Real Madrid zonder geblesseerde Mbappé naar Saudi-Arabië

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.

47 minuten geleden
Algerije met Hadj Moussa naar kwartfinales van de Afrika Cup

RABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.

1 uur geleden
PEC Zwolle ontbindt contract aanvaller Manu

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.

1 uur geleden
Ten Hag keert als technisch directeur terug bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.

2 uur geleden
Feyenoord-doelman Andreev maakt seizoen af bij Lech Poznan

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.

2 uur geleden
Feyenoord verhuurt verdediger Kasanwirjo aan Fortuna Sittard

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord verhuurt Neraysho Kasanwirjo de rest van dit voetbalseizoen aan Fortuna Sittard. Dat melden beide eredivisieclubs.

3 uur geleden
Sc Heerenveen keert via charter naar Eelde terug uit Spanje

HEERENVEEN (ANP) - De selectie van sc Heerenveen keert woensdag met een speciale charter terug naar Nederland. Dat heeft een woordvoerder van de club aan het ANP bevestigd. De Friese club zou aanvankelijk woensdagavond met een lijnvlucht van Barcelona naar Schiphol vliegen, maar die werd wegens winterse omstandigheden geannuleerd.

3 uur geleden