Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heracles stijgt in Eredivisie na zege op FC Groningen

Heracles stijgt in Eredivisie na zege op FC Groningen

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft met een zege op FC Groningen enige afstand van de onderste regionen in de Eredivisie genomen. De Almeloërs van coach Frank Wormuth wonnen in eigen huis met 4-2 en komen daarmee op 17 punten, vier meer dan Fortuna Sittard dat zestiende staat.

Jørgen Strand Larsen bracht Groningen al in de 9e minuut op voorsprong. De Noor schoot binnen op aangeven van Tomas Suslov. Bilal Basacikoglu maakte na een half uur met een goed geplaatste kopbal de gelijkmaker. Het was de tweede treffer in een week voor de Turkse voetballer die woensdag al trefzeker was tegen AZ. Twee minuten later profiteerde de thuisploeg van balverlies bij Groningen en kon Nikolai Laursen de 2-1 binnenschieten.

In de tweede helft duurde het even voordat beide ploegen echt grote kansen creëerden. Na een schot voorlangs van Cyril Ngonge en schoten van Orestis Kiomourtzoglou en Mats Knoester voor de thuisploeg, was het Romano Postema die Groningen met zijn eerste doelpunt in de Eredivisie op gelijke hoogte bracht. Heracles had echter het laatste woord. Een kopbal van Kiomourtzoglou viel binnen via Strand Larsen. Door een eigen treffer van Neraysho Kasanwirjo werd het zelfs nog 4-2.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

30 minuten geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

33 minuten geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

2 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

4 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

6 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

6 uur geleden
KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

7 uur geleden