Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Henderson looft Klopp na winnen titel met Liverpool

Henderson looft Klopp na winnen titel met Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Aanvoerder van Liverpool FC Jordan Henderson zegt in een gesprek met Sky Sports dat de titel niet mogelijk was geweest zonder trainer Jürgen Klopp. Liverpool won donderdag de negentiende landstitel nadat Manchester City verloor van Chelsea.

"Vorig jaar nadat we de Champions League wonnen zei ik al dat het niet mogelijk was geweest zonder de trainer en dat is nu weer zo", aldus Henderson. "Sinds de eerste dag dat hij bij ons binnenkwam voelde ik dat alles was veranderd. Iedereen volgde hem en we deden wat hij zei, omdat we in hem geloven. Tot dusver is het erg speciaal geweest en ik hoop dat we dit kunnen doorzetten."

De aanvoerder is ook te spreken over de spelersgroep. "We hebben een geweldige groep gasten. Het is speciaal om dit moment met ze samen te zijn om feest te vieren. Het is geweldig om hier onderdeel van uit te maken."

Meer uit Voetbal

Restant competitiewedstrijd tussen Standard en Antwerp op maandag

LUIK (ANP/BELGA) - Het restant van de Belgische competitiewedstrijd tussen Standard en Antwerp wordt maandag om 15.00 uur zonder publiek gespeeld. Dat meldde de club uit Luik zaterdag, een dag na het gestaakte duel.

26 minuten geleden
Koploper Paris Saint-Germain verspeelt punten tegen Strasbourg

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in de Franse voetbalcompetitie in eigen stadion niet kunnen winnen van Strasbourg. Het doelpuntrijke duel tussen de koploper en de nummer 3 eindigde in 3-3.

14 uur geleden
Spaanse voetballers raken uit protest bal niet aan bij aftrap

MADRID (ANP) - De Spaanse spelersvakbond AFE heeft besloten tot een symbolisch protest bij alle competitiewedstrijden van dit weekend in de hoogste voetbaldivisie (La Liga). De spelers zullen de eerste vijftien seconden van de wedstrijd geen bal aanraken.

14 uur geleden
Doekhi leidt Union met twee treffers langs Mönchengladbach

BERLIJN (ANP) - Verdediger Danilo Doekhi heeft vrijdag een belangrijke rol gespeeld voor Union Berlin. De 27-jarige geboren Rotterdammer scoorde in de met 3-1 gewonnen thuiswedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach twee keer.

14 uur geleden
ADO wint ook van FC Dordrecht en gaat aan kop in eerste divisie

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de koppositie in de eerste divisie overgenomen van SC Cambuur. Het elftal van trainer Robin Peter versloeg voor eigen publiek FC Dordrecht met 3-0. SC Cambuur speelde met 1-1 gelijk bij Almere City FC.

15 uur geleden
Hateboer verruilt Stade Rennes op huurbasis voor Olympique Lyon

LYON (ANP) - Voetballer Hans Hateboer verwisselt in de Franse competitie van club. Olympique Lyon neemt de 31-jarige Nederlander op huurbasis over van Stade Rennes. Dat meldt Olympique Lyon op de clubwebsite.

16 uur geleden
Spitsen Pepi en Boadu keren terug in selectie van PSV

EINDHOVEN (ANP) - De aanvallers Ricardo Pepi en Myron Boadu keren terug in de selectie van PSV. Dat heeft PSV-coach Peter Bosz bij de persconferentie in aanloop naar het competitieduel tussen PSV en Go Ahead Eagles op zaterdagavond bevestigd.

19 uur geleden