Henderson looft Klopp na winnen titel met Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Aanvoerder van Liverpool FC Jordan Henderson zegt in een gesprek met Sky Sports dat de titel niet mogelijk was geweest zonder trainer Jürgen Klopp. Liverpool won donderdag de negentiende landstitel nadat Manchester City verloor van Chelsea.
"Vorig jaar nadat we de Champions League wonnen zei ik al dat het niet mogelijk was geweest zonder de trainer en dat is nu weer zo", aldus Henderson. "Sinds de eerste dag dat hij bij ons binnenkwam voelde ik dat alles was veranderd. Iedereen volgde hem en we deden wat hij zei, omdat we in hem geloven. Tot dusver is het erg speciaal geweest en ik hoop dat we dit kunnen doorzetten."
De aanvoerder is ook te spreken over de spelersgroep. "We hebben een geweldige groep gasten. Het is speciaal om dit moment met ze samen te zijn om feest te vieren. Het is geweldig om hier onderdeel van uit te maken."
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.
41 minuten geledenSITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.
1 uur geledenPORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
16 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
16 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
17 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
18 uur geleden