
Hemelvaartsdag: Een vrije dag voor Nederlanders, maar waarom eigenlijk?
Veel mensen genieten van een vrije dag op Hemelvaartsdag, maar waar komt deze feestdag eigenlijk vandaan? En waarom zijn we vrij? We frissen je geheugen op.
Meer uit Beveland
GOES - De gemeente Goes gaat haar dienstverlening verbeteren. Er komen zeven vernieuwingen die het voor inwoners makkelijker maken om contact te hebben met de gemeente. De nadruk ligt op duidelijke informatie, goede bereikbaarheid en slimme digitale hulp. De meeste vernieuwingen worden in 2025 uitgevoerd. De gemeente heeft hiervoor 300.000 euro beschikbaar gesteld.
4 uur geledenHEINKENSZAND - Een vrouw is donderdagochtend bij Heinkenszand gewond geraakt nadat zij door een auto werd aangereden. Het slachtoffer is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.
9 uur geledenLEWEDORP - Een fietsster is donderochtend lichtgewond geraakt bij een aanrijding tussen haar en een pakketbezorger. De vrouw is voorzien van medische zorg.
10 uur geledenGOES - Buurtbusvereniging Zuid-Beveland zoekt met spoed vrijwillige chauffeurs. De vereniging verzorgt met acht bussen en ongeveer honderd vrijwillligers buslijnen op alle werkdagen op Zuid-Beveland.
14 uur geledenGOES - Het Autisme Informatie Centrum (AIC) in Goes is op zoek naar energieke vrijwilligers. Momenteel organiseert het centrum thema-avonden, maar de ambitie is om dit uit te breiden met onder meer inloopmomenten en lotgenotencontact. Ook het versterken van de activiteiten op social media staat op de planning. Er zijn dus taken genoeg te vervullen.
1 dag geledenGOES - Steeds meer Nederlanders verbouwen hun huis. In 2024 is het aantal verbouwingen zelfs met een kwart bevestigd . Vooral de zomermaanden zijn populair onder klussers. Ga jij je huis ook verbouwen of verduurzamen deze zomer? Sluit je daar een lening of hypotheek voor af? Mogelijk betaal je bij de volgende aangifte inkomstenbelasting minder belasting en krijg je soms je geld terug. Wil je deze teruggave nu al maandelijks ontvangen, kijk dan of een voorlopige aanslag iets voor jou is. In dit artikel legt de Belastingdienst uit hoe dat zit.
1 dag geledenNOORD-BEVELAND - De 27e kunstroute van Stichting Kunstspoor Noord-Beveland wordt dit jaar gehouden in de weekenden van 23/24 en 30/31 augustus 2025.
2 dagen geleden