Help jij mee aan het onderhoud van zwembad Haestinge?
SINT-MAARTENSDIJK - De voorbereidingen in zwemdad Haestinge zijn vergevorderd. Het zwembad is gevuld, er dienen nog een aantal technische zaken geregeld te worden maar daarna staat niets meer voor de opening op 15 juni in de weg! Wel dient er nog onkruid te worden verwijderd en een aantal gebouwen te worden schoongemaakt. Wij roepen jullie daarom op zaterdag 13 juni aanstaande van 9.00 tot 12.00 uur, kom helpen om het zwembad helemaal klaar te maken voor de opening.
Onze uitgestelde NLDoet-schoonmaakdag van 21 maart komt hiermee opnieuw aan de orde, maar dan in afgeslankte vorm: alleen onkruid-en schoonmaakwerkzaamheden aan de 3 gebouwen.
Jong en oud is welkom, uiteraard volgens de RIVM-richtlijnen. Breng uw eigen gereedschap mee als dat mogelijk is. Het is erg belangrijk dat wij voor een grote opkomst vanuit de bevolking zorgen om deze werkzaamheden te verrichten.
De komende weken is er namelijk ook informeel overleg met de Raad over de voortgang van de renovatie van het zwembad en zal er opnieuw in de commissie-en raadsvergadering over gesproken worden.
Wij moeten dus opnieuw laten zien dat we als dorp en omgeving ons inspannen voor behoud van het zwembad.
Graag verzoeken wij jullie je omgeving te mobiliseren om te komen helpen op zaterdag 13 juni of op een andere datum ideeën en initiatieven om mensen te mobiliseren zijn uiteraard van harte welkom.
Opgave om mee te komen helpen via [email protected]
Meer uit Tholen
SINT PHILIPSLAND- Aan de Wilhelminastraat is zaterdagavond een waterleiding gesprongen. Een onbekend aantal woningen kwam zonder water te zitten. Twee onderdelen van de leiding moesten vervangen worden om het probleem te verhelpen. Het is niet duidelijk waardoor de waterleiding geknapt is.
2 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Karin van den Houten die de spotlight mocht vangen.
5 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Op 21 mei organiseert Stichting Roosevelt Oud-Vossemeer opnieuw het inmiddels bekende Roosevelt Debat. Dit jaar staat het debat in het teken van een actueel en maatschappelijk urgent thema: vrijheid van godsdienst.
23 uur geledenNEDERLAND - Politiemedewerkers kregen in 2025 in totaal 12.896 keer te maken met agressie en geweld tijdens hun werkzaamheden. Dat blijkt uit de nieuwste cijfers over geweld tegen politieambtenaren (GTPA). Het aantal incidenten ligt daarmee iets hoger dan in 2024, toen het om 12.543 gevallen ging.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Veiling Sint-Annaland zet een stap richting de toekomst en gaat digitaal veilen. Deze keuze past bij de veranderingen in de markt en het lagere aantal kopers dat nog op locatie aanwezig is. Met deze stap blijft de veiling doen waar zij voor staat: het organiseren en verbeteren van de afzet en de prijs van de aardappelen van haar leden.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Terwijl de eerste zonnestralen de boomgaarden en tuinen op het eiland in bloei zetten, ontwaakt ook een minder welkome gast uit zijn winterrust: de Aziatische hoornaar. Deze invasieve wespensoort, die zich de afgelopen jaren steeds verder in Nederland heeft verspreid, vormt een serieuze bedreiging voor honingbijen en andere belangrijke insecten. De gemeente Tholen grijpt daarom opnieuw in met extra maatregelen. Afgelopen week zijn in het buitengebied vijftig extra lokvallen geplaatst. "Als we de koninginnen nu onderscheppen, voorkomen we dat er in de zomer grote nesten ontstaan."
1 dag geledenTHOLEN - In samenwerking met de gemeente organiseert het 4 mei Comité weer de Dodenherdenking in Tholen. De plechtigheid vindt zoals elk jaar plaats in het wandelpark bij de Vossemeersepoort. Inwoners zijn van harte welkom om hierbij aanwezig te zijn en samen stil te staan bij de slachtoffers van oorlog en geweld.
2 dagen geleden