Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Help jij mee aan het onderhoud van zwembad Haestinge?

Help jij mee aan het onderhoud van zwembad Haestinge?

SINT-MAARTENSDIJK - De voorbereidingen in zwemdad Haestinge zijn vergevorderd. Het zwembad is gevuld, er dienen nog een aantal technische zaken geregeld te worden maar daarna staat niets meer voor de opening op 15 juni in de weg! Wel dient er nog onkruid te worden verwijderd en een aantal gebouwen te worden schoongemaakt. Wij roepen jullie daarom op zaterdag 13 juni aanstaande van 9.00 tot 12.00 uur, kom helpen om het zwembad helemaal klaar te maken voor de opening.

Onze uitgestelde NLDoet-schoonmaakdag van 21 maart komt hiermee opnieuw aan de orde, maar dan in afgeslankte vorm: alleen onkruid-en schoonmaakwerkzaamheden aan de 3 gebouwen.

Jong en oud is welkom, uiteraard volgens de RIVM-richtlijnen. Breng uw eigen gereedschap mee als dat mogelijk is. Het is erg belangrijk dat wij voor een grote opkomst vanuit de bevolking zorgen om deze werkzaamheden te verrichten.

De komende weken is er namelijk ook informeel overleg met de Raad over de voortgang van de renovatie van het zwembad en zal er opnieuw in de commissie-en raadsvergadering over gesproken worden.

Wij moeten dus opnieuw laten zien dat we als dorp en omgeving ons inspannen voor behoud van het zwembad.

Graag verzoeken wij jullie je omgeving te mobiliseren om te komen helpen op zaterdag 13 juni of op een andere datum ideeën en initiatieven om mensen te mobiliseren zijn uiteraard van harte welkom.

Opgave om mee te komen helpen via [email protected]

Meer uit Tholen

Dodenherdenking Tholen 2026: Dit is het programma van de 4 mei-herdenking

THOLEN - In samenwerking met de gemeente organiseert het 4 mei Comité weer de Dodenherdenking in Tholen. De plechtigheid vindt zoals elk jaar plaats in het wandelpark bij de Vossemeersepoort. Inwoners zijn van harte welkom om hierbij aanwezig te zijn en samen stil te staan bij de slachtoffers van oorlog en geweld.

2 uur geleden
NL-Alert in Tholen door grote natuurbranden: dit is wat er aan de hand is

THOLEN - Inwoners in een groot deel van West-Brabant en Tholen hebben donderdag aan het einde van de middag een NL-Alert ontvangen vanwege meerdere grote natuurbranden in de regio. De waarschuwing is verspreid in onder meer Breda, Bergen op Zoom, Roosendaal, Woensdrecht, Zundert en Steenbergen.

16 uur geleden
Mei start zomers, maar buien liggen op de loer: ‘Warmte is van korte duur’ [WEERBERICHT]

THOLEN - Na een opvallend droge en rustige aprilmaand slaat het weer in mei om. De maand begint zomers, maar al snel neemt de kans op regen- en onweersbuien toe. Dat zegt meteoroloog Berend van Straaten in de maandverwachting.

17 uur geleden
Tholen doet mee aan landelijke telling dak- en thuisloosheid

THOLEN - Zeeuwse gemeenten doen op 12 mei mee aan de landelijke ETHOS-telling over dak- en thuisloosheid. Met deze telling wordt zo volledig mogelijk in kaart gebracht hoeveel mensen geen vaste woonplek hebben. Ook Tholen doet mee.

23 uur geleden
Jongetje op de fiets raakt gewond na botsing met auto op kruising Scherpenisse

SCHERPENISSE - Een jongetje op de fiets is woensdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een auto in Scherpenisse. Hij is met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis gebracht.

1 dag geleden
Scootmobieltocht door Tholen-stad met tussenstops bij lokale bedrijven

THOLEN - Inwoners die een scootmobiel of driewieler gebruiken, kunnen op donderdag 21 mei meedoen aan een scootmobieltocht door Tholen-stad. De tocht begint om 10.00 uur bij zorgonderneming De Vlinderbloem aan de Visstraat 19 in Tholen en duurt tot uiterlijk 15.00 uur.

1 dag geleden
Van akker naar arena: Trekkerspektakel brengt Tholen samen in Oud-Vossemeer [FOTOALBUM]

OUD-VOSSEMEER - Het ronkende motorgeluid en de zwarte rookwolken trokken in combinatie met de voorjaarszon afgelopen weekend duizenden mensen naar het terrein aan de Klavervelden. Van standaard landbouwtractoren die enkele uren daarvoor nog op het land hun werkzaamheden aan het uitvoeren waren, tot machines die zijn afgesteld met de precisie van een Formule 1-motor. Jong en oud konden twee dagen genieten van bestuurders die probeerden de duizenden pk's van hun machines voor de sleepwagen naar een full pull te slepen. Het jaarlijks terugkerende evenement trekt zo'n 1500 bezoekers per dag.

2 dagen geleden