
Help jij mee aan het onderhoud van zwembad Haestinge?
SINT-MAARTENSDIJK - De voorbereidingen in zwemdad Haestinge zijn vergevorderd. Het zwembad is gevuld, er dienen nog een aantal technische zaken geregeld te worden maar daarna staat niets meer voor de opening op 15 juni in de weg! Wel dient er nog onkruid te worden verwijderd en een aantal gebouwen te worden schoongemaakt. Wij roepen jullie daarom op zaterdag 13 juni aanstaande van 9.00 tot 12.00 uur, kom helpen om het zwembad helemaal klaar te maken voor de opening.
Onze uitgestelde NLDoet-schoonmaakdag van 21 maart komt hiermee opnieuw aan de orde, maar dan in afgeslankte vorm: alleen onkruid-en schoonmaakwerkzaamheden aan de 3 gebouwen.
Jong en oud is welkom, uiteraard volgens de RIVM-richtlijnen. Breng uw eigen gereedschap mee als dat mogelijk is. Het is erg belangrijk dat wij voor een grote opkomst vanuit de bevolking zorgen om deze werkzaamheden te verrichten.
De komende weken is er namelijk ook informeel overleg met de Raad over de voortgang van de renovatie van het zwembad en zal er opnieuw in de commissie-en raadsvergadering over gesproken worden.
Wij moeten dus opnieuw laten zien dat we als dorp en omgeving ons inspannen voor behoud van het zwembad.
Graag verzoeken wij jullie je omgeving te mobiliseren om te komen helpen op zaterdag 13 juni of op een andere datum ideeën en initiatieven om mensen te mobiliseren zijn uiteraard van harte welkom.
Opgave om mee te komen helpen via [email protected]
Meer uit Tholen
ANNA JACOBAPOLDER - Op de begraafplaats Langeweg in Anna Jacobapolder wordt vrijdagmiddag een eerbetoon gebracht aan verzetsheld Piet Avontuur. Hij overleed samen met andere slachtoffer tijdens een Duitse aanval in 1945. Doedelzakband Deep Respect Pipes & Drums verzorgt daarbij de muziek. Ook burgemeester Marleen Sijbers zal aanwezig zijn.
12 uur geledenZEELAND - Het gaat vanmiddag en vanavond hard waaien in Zeeland. Het KNMI heeft code geel afgegeven voor zware windstoten langs de kust. Er kunnen windstoten van 80 tot 90 kilometer per uur voorkomen. De waarschuwing geldt van 13.00 tot 22.00 uur.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND/THOLEN - In het Holland Huis van Scherpenisse werd vrijdagavond Open Monumentendag officieel geopend. De openingshandeling werd verricht door wethouder Hilde Moerland, waarna gildebroeder Peter Suurland vertelde over het eeuwenoude Cloveniersgilde. Bezoekers konden bovendien een expositie bekijken over de rijke geschiedenis van dit gilde.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Jolanda van Dijke van Meubelstoffeerderij Jolanda van Dijke in Sint-Maartensdijk.
2 dagen geledenTHOLEN - In de gemeente Tholen is nog geen Klimaatburgemeester actief. Klimaatstichting HIER roept inwoners op om het verschil te maken tijdens de Klimaatweek van 10 tot en met 16 november. Wie inspireert anderen in de buurt om duurzamer te leven, kan zich nu aanmelden en onderdeel worden van een landelijk netwerk van klimaatbewuste inwoners.
2 dagen geledenTHOLEN - De voorzieningenrechter heeft het besluit van burgemeester Marleen Sijbers om een woning in Tholen drie maanden te sluiten, voorlopig geschorst. De sluiting was ingesteld omdat er softdrugs en attributen voor handel in de woning waren aangetroffen. Volgens de rechter is de burgemeester niet duidelijk genoeg ingegaan op de noodzaak en evenwichtigheid van de maatregel.
3 dagen geledenSINT PHILIPSLAND - Van 23 tot en met 31 augustus vond bij TV De Ruucstoppelen het Gouverneur Open plaats. Een toernooi op actuele rating, waarbij er gespeeld werd in de herendubbel, damesdubbel en gemengd dubbel.
3 dagen geleden