Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Helmond Sport klopt De Graafschap (2-3) en neemt koppositie over

Helmond Sport klopt De Graafschap (2-3) en neemt koppositie over

DOETINCHEM (ANP) - Helmond Sport is de nieuwe koploper in de eerste divisie. Het elftal van trainer Kevin Hofland won met 3-2 bij De Graafschap en nam daardoor de eerste plaats over van de Doetinchemmers. Helmond Sport is als enige van alle clubs in de Keuken Kampioen Divisie dit seizoen nog ongeslagen.

De Zwitser Théo Golliard dook in de twaalfde minuut vrij op voor doelman Joshua Smits en opende de score: 0-1. De Let Dario Sits zorgde nog binnen het half uur voor de tweede treffer. De Graafschap kwam halverwege de tweede helft terug dankzij Ibrahim El Kadiri, maar de Duitser Jonas Scholz bracht de marge in de 83e minuut weer op twee treffers voor Helmond Sport. Invaller Yannick Eduardo scoorde in de blessuretijd nog voor De Graafschap, maar de thuisploeg wist een nederlaag niet meer te voorkomen.

FC Den Bosch klom naar de tweede plaats dankzij een thuiszege op ADO Den Haag (2-0). De Duitse spits Törles Knöll maakte beide doelpunten. Excelsior versloeg Telstar met 3-2 en is nu derde.

Cambuur

Helmond Sport heeft na vijf speelronden 11 punten. FC Den Bosch en Excelsior staan op 10 punten.

SC Cambuur verloor opnieuw, van Jong Ajax: 0-1. De 16-jarige Belg Jorthy Mokio scoorde. Cambuur, met coach Henk de Jong, neemt met 3 punten de voorlaatste plaats in. Het vorig seizoen gedegradeerde FC Volendam doet het met 4 punten nauwelijks beter. De Noord-Hollanders verspeelden bij MVV Maastricht in de blessuretijd een voorsprong (2-2).

Roda JC behaalde bij FC Emmen de eerste zege van het seizoen: 1-3.

Meer uit Voetbal

Uitblinker Til groeit met drie treffers verder in rol als spits

ALKMAAR (ANP) - PSV'er Guus Til liet met drie treffers in de uitwedstrijd tegen AZ (1-5) opnieuw zien prima als spits te kunnen voetballen. De aanvallende middenvelder is nu samen met Ismael Saibari clubtopscorer. Beiden scoorden in de Eredivisie tot dusver acht keer.

37 minuten geleden
PSV-trainer Bosz: Pepi wordt weer mijn spits

ALKMAAR (ANP) - Ricardo Pepi keert binnenkort terug als spits van PSV. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in Alkmaar, na de zege van 5-1 op AZ.

38 minuten geleden
Slot met Liverpool onderuit bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Liverpool heeft de Champions League-overwinning van dinsdag tegen Real Madrid (1-0) geen goed gevolg kunnen geven. In de Premier League ging de ploeg van Arne Slot met Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch in de basis met 3-0 onderuit bij Manchester City.

41 minuten geleden
Feyenoord met Larin op het middenveld, Steijn wissel tegen Eagles

DEVENTER (ANP) - Feyenoord begint het competitieduel op zondagavond in Deventer tegen Go Ahead Eagles met Cyle Larin in de basis op het middenveld. Aanvoerder Sem Steijn zit opnieuw op de bank.

1 uur geleden
AZ-aanvoerder Mijnans: het was de grote tegen de kleine jongens

ALKMAAR (ANP) - AZ-aanvoerder Sven Mijnans berustte zondag in de ruime thuisnederlaag tegen PSV: 1-5. "Het was een beetje de grote jongens tegen de kleine jongens vandaag. We zijn op heel veel momenten afgetroefd. De doelpunten vielen na kinderlijk verdedigen. We raakten ballen snel kwijt, waardoor zij dodelijk waren in de omschakeling", zei de middenvelder bij ESPN.

1 uur geleden
PSV verslaat AZ ruim en heeft alleen Feyenoord nog als concurrent

ALKMAAR (ANP) - PSV heeft in de strijd om de eerste plaats in de Eredivisie een aanval van AZ overtuigend afgeslagen. De regerend landskampioen liet de Alkmaarders in het AFAS Stadion kansloos, mede dankzij drie treffers van Guus Til: 1-5.

1 uur geleden
PSV wint topper in Eredivisie bij AZ met ruime cijfers: 1-5

ALKMAAR (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie bij AZ met ruime cijfers gewonnen. Het elftal van trainer Peter Bosz was met 5-1 te sterk. Guus Til scoorde drie keer.

1 uur geleden