Hele weekend geen treinen tussen Rotterdam en Den Haag
UTRECHT (ANP) - Door werkzaamheden rijden er zaterdag en zondag geen treinen tussen Den Haag en Rotterdam. Het is het laatste weekend van de werkzaamheden aan het spoor tussen beide steden, waarmee ProRail op 22 oktober is begonnen. De afgelopen anderhalve week reden daardoor al geen treinen tussen Rotterdam Centraal en Delft Campus.
Reizigers tussen Den Haag en Rotterdam kunnen omreizen via Gouda. Tussen de stations Schiedam Centrum en Den Haag Hollands Spoor rijden dit weekend NS-bussen.
Er rijdt ook een metro tussen Den Haag Centraal en Rotterdam Centraal, maar volgens de NS is die erg druk. De vervoerder verwacht ook extra drukte in het openbaar vervoer op zaterdagavond, als Feyenoord tegen AZ speelt in De Kuip.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Het aantal aanslagen met explosieven op woningen, bedrijven en voertuigen is vorig jaar bijna gelijk gebleven in vergelijking met het jaar ervoor. In 2025 waren er 1525 aanslagen of pogingen tot aanslagen met een explosief, in 2024 waren dat er 1543. Dat meldt het Offensief tegen Explosies, een initiatief van de overheid om het aantal aanslagen met explosieven te verminderen.
1 uur geledenAMERSFOORT (ANP) - De bussen in Groningen, Friesland en Drenthe rijden ook de rest van de dag niet, meldt Qbuzz. Vanwege sneeuw en gladheid geldt code oranje in de noordelijke provincies.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De teller van de inzamelingsactie van Stadsherstel voor de verwoeste Vondelkerk in Amsterdam staat vrijdagochtend op 174.924 euro. Afgelopen dinsdag ging het nog om 112.652 euro. Het geld komt van 2820 donateurs.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Door wisselstoringen kunnen er vrijdagochtend op meerdere plekken geen treinen rijden in het noorden van Nederland. Vanwege zware sneeuwval geldt code oranje in de drie noordelijke provincies.
2 uur geledenSCHIPHOL (ANP) - In tegenstelling tot de afgelopen dagen overnachtten er in de nacht van donderdag op vrijdag nauwelijks nog gestrande reizigers op Schiphol. Dat heeft een woordvoerder gezegd. "Als er al mensen de nacht in de terminals doorbrachten, waren dat hoogstens enkelingen."
2 uur geledenHOUTEN (ANP) - In de nacht van vrijdag op zaterdag vriest het bijna overal en ook valt er op de meeste plaatsen zo nu en dan sneeuw. Op veel plaatsen is dat 2 tot lokaal 5 centimeter, in het zuidoosten iets meer. Dat meldt Weeronline.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - In het noorden van het land zijn de treinen vrijdagochtend weer gaan rijden, zoals gepland. In de nacht van donderdag op vrijdag heeft het volgens spoorbeheerder ProRail "aardig wat gesneeuwd, maar we kunnen gewoon starten".
5 uur geleden