Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heinkenszand maakt zich op voor braderie

Heinkenszand maakt zich op voor braderie

HEINKENSZAND - Het blijft spannend, maar zoals het er nu naar uitziet, komt er eindelijk weer een braderie in Heinkenszand: op zaterdag 14 augustus.De braderie duurt van 9.30 tot 17.00 uur. ‘Kom genieten van het gezellige sfeertje in het dorpscentrum, de gekleurde kraampjes, lekkere hapjes en drankjes en muziek’, aldus de organisatie. ‘Trek wel goede schoenen aan, want deze braderie wordt niet voor niets de Langste Braderie van Zeeland genoemd.’

Vanwege corona zijn er veiligheidsmaatregelen, zoals twee in- en uitgangen. Er is er eentje bij het kruispunt Eendvogelstraat, Stenevate en Dorpsstraat en een aan de andere kant van de Dorpsstaat, bij het kruispunt met de Julianastraat en Clara’s Pad. Alle andere straten die uitkomen op de Dorpsstraat zijn afgesloten. ‘Let er op dat je anderhalve meter afstand houdt van andere bezoekers en rechts loopt. De bezoekers worden geteld, dus als het maximum aantal is bereikt, moet je even wachten. Als we ons allemaal aan deze regels houden, wordt het ongetwijfeld een fantastische dag.’

Meer uit Beveland

Sacha strijdt om titel Miss Universe Netherlands

GOES - Sacha Welleman (26) uit Goes werd op 1 maart 2025 verkozen tot Miss Universe Zeeland en vertegenwoordigt sindsdien Zeeland in het landelijke Miss Universe Netherlands-traject. 

11 uur geleden
Ovezande nog steeds superactief

OVEZANDE - Het 700-jarig jubileum in Ovezande ligt al even achter ons. Maar de vele extra activiteiten, die in 2024 werden opgezet, zijn niet zo maar tot stilstand gekomen.

15 uur geleden
Slachtoffer dodelijk ongeval A58 is Middelburger (57)

GOES/MIDDELBURG - De vrachtwagenchauffeur die maandag om het leven is gekomen bij een ongeluk op de snelweg A58 bij 's-Heer Arendskerke is een 57-jarige man uit Middelburg. Dat heeft de politie dinsdag bekend gemaakt.

17 uur geleden
Vredeslied bereikt finale contest in Ierland

KATS - Peter Reinders uit Kats heeft met zijn liedje "It's Time For Peace" de grand final bereikt van de International Song of Peace Contest in Tipperary (Ierland). Op 20 augustus 2025 zal Reinders het lied live presenteren in Bansha in de buurt van Tipperary.

20 uur geleden
Chauffeur vrachtwagen overleden na ongeluk A58

GOES - De chauffeur van de vrachtwagen die maandagmiddag kantelde na een aanrijding op de A58 bij Goes, is overleden. Dat heeft een woordvoerder van de politie bevestigd.

1 dag geleden
Goes haalt 20 zieke kastanjebomen uit Voorstad weg

GOES - Alle kastanjebomen aan de Voorstad en de Oostsingel hebben de Kastanjebloedingsziekte. De bomen kunnen niet beter worden gemaakt. Daarom haalt de gemeente Goes twaalf kastanjes weg. Daarvoor in de plek komen 20 nieuwe bomen. 

1 dag geleden
Wegwijzer voor ondernemers binnenstad Goes

GOES - Het nieuwe bestuur van het Ondernemers Overleg Goes (OOG) komt met frisse plannen voor de binnenstad. Deze week lanceert de organisatie een gloednieuwe 'Wegwijzer voor ondernemen in de Goese binnenstad'. Met de compacte folder en een tweezijdige tafelkaart wil het bestuur zowel gevestigde als startende ondernemers sneller naar de juiste informatie en contactpersonen leiden.

1 dag geleden