Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heinenoordtunnel twee volledige weekenden afgesloten in november

Heinenoordtunnel twee volledige weekenden afgesloten in november

WEST-BRABANT/ZEELAND - De Heinenoordtunnel gaat in november twee volledige weekenden dicht voor verdere onderhoud. De eerste sluiting staat gepland voor komend weekend van vrijdag 3 november 22.00 uur tot maandag 6 november 05.00 uur in de richting van Bergen op Zoom.

Tot eind 2023 zullen er nog zes weekendafsluitingen en vier nachtelijke afsluitingen zijn in de Heinenoordtunnel van de A29. Deze maatregelen zijn volgens Rijkswaterstaat nodig om nieuwe systemen te installeren, zoals camera’s, luidsprekers en zichtmeters. Ook worden de lichtroosters teruggeplaatst en worden werkzaamheden uitgevoerd aan de zinkvoegen, de constructie en wanden.

Afsluitingen november 2023De Heinenoordtunnel is in november 2023 op twee weekenden gesloten in de richting van Bergen op Zoom: Van vrijdag 3 november 22.00 uur tot maandag 6 november 05.00 uur en van vrijdag 17 november 22.00 uur tot maandag 20 november 05.00 uur.Omleidingen

Het verkeer richting Bergen op Zoom en Rotterdam wordt tijdens de afsluitingen omgeleid via de A15, A16 en A17. Lokaal verkeer naar de Hoeksche Waard wordt omgeleid via de A15, A16 en N217 (via de Kiltunnel). Als de Heinenoordtunnel gesloten is, is de Kiltunnel in de afgesloten richting tolvrij.

Openbaar vervoer

De bussen van Connexxion en Arriva zullen tijdens de weekendafsluitingen volgens de normale dienstregeling blijven rijden. Bussen zullen in één richting door de Heinenoordtunnel op de A29 rijden en in de andere richting door de buis voor landbouwverkeer van de Tweede Heinenoordtunnel.


Lees ook

Werk aan N59 eerder klaar, Heinenoordtunnel vanaf 1 september open voor verkeer


Meer uit Tholen

Vrijwilligers van Leger des Heils laten tijdens open dag zien wat ze doen

SINT-MAARTENSDIJK - Een kop koffie, een luisterend oor en een helpende hand: zo ziet een dag bij Raad en Daad eruit. Al jarenlang brengen de vrijwilligers van het Leger des Heils praktische hulp en sociale warmte in Loods 3. Toch is niet iedereen bekend met dit initiatief. Daarom is er op zaterdag 4 oktober een open dag in Sint-Maartensdijk.

19 minuten geleden
Tholen zamelt luiers en maandverband in voor vluchtelingen in buitenland

THOLEN - In heel Nederland worden deze maand luiers, billendoekjes en maandverband ingezameld voor vluchtelingen in Griekenland en Oost-Europa. Ook in de gemeente Tholen kunnen inwoners bijdragen aan de actie Luiers voor Lesbos, een initiatief van de organisatie Christian Refugee Relief (CRR).

4 uur geleden
WHS speelt gelijk in doelpuntrijk duel, eerste winst voor NOAD’67 [SPEELRONDE 2]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 27 september allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 2.

20 uur geleden
Mist en zon maken plaats voor stormachtig weekend door orkaan Humberto

THOLEN - Het rustige najaarsweer houdt nog even stand, maar vanaf vrijdag draait het weerbeeld om. Nederland krijgt dan te maken met meer wind en regen door de overblijfselen van orkaan Humberto. In het weekend kan dat zelfs uitmonden in een storm met zware windstoten.

1 dag geleden
Brand in schuur bij Sint-Annaland, kist met mogelijk bijen naar buiten gebracht

SINT-ANNALAND - Aan de Oostwest bij Sint-Annaland is dinsdagmiddag brand uitgebroken in een schuur. De schuur behoort tot een agrarisch bedrijf. Het is niet duidelijk waardoor de brand is ontstaan.

1 dag geleden
Auto beschadigd na botsing met bestelbus op de Postweg bij Poortvliet

POORTVLIET - Op de Postweg bij Poortvliet zijn vanochtend een bestelbus en een personenauto met elkaar in botsing gekomen. Hulpdiensten waren met spoed uitgerukt, maar het leek allemaal mee te vallen.

1 dag geleden
Haringvlietbrug vanaf vanavond dicht voor onderhoud: dit moet je weten

WEST-BRABANT/THOLEN - Rijkswaterstaat voert vanavond onderhoud uit aan de Haringvlietbrug. Van dinsdag 30 september 22.00 uur tot woensdag 1 oktober 05.00 uur is de brug volledig afgesloten. Dat betekent dat zowel de hoofdrijbaan als de parallelbaan in beide richtingen dicht zijn. Tijdens de werkzaamheden worden onder meer de technische installaties gecontroleerd.

2 dagen geleden