Heerlijke Kunst 2022 bij Manege Vosmaer
OUD-VOSSEMEER - Kunstmanifestatie Heerlijke Kunst van 3 t/m 25 september bij manege Vosmaer, Zeedijk 3a, Oud Vossemeer.
De officiële opening vindt plaats op zaterdag 3 september van 14.00 tot 15.00 uur. Openingstijden: zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur.
Een jaarlijks terugkerend project van 14 kunstenaars van kunstenaarsvereniging Arsis, waarbij Kunst en Natuur samenkomen op een bijzondere buitenlocatie. Dit jaar op het grondgebied van de Manege Vosmaer. Een manege waar alles om paarden draait van paardrijles tot verzorging voor een goede oude dag voor de gepensioneerde paarden. Het gebied bestaat uit de manege met stallen en woonhuis te midden van prachtige weides en dijken met uitzicht op het mooie Zeeuwse landschap. Elke kunstenaar heeft een heel eigen beeld gemaakt uitgaande van het materiaal, de historie of het wezen van de plek.
De beeldend kunstenaars: Frank Beek, Maria Dam, Jolanda van Dam, Jan Kettelerij, Lineke Kraak, Jodrike de Koning, Elsbeth Veerman, Els van der Meijden, Lia Reijnders, Pierrette Schoon, Hella Sluyters, Trudie Vrolijk, Irene Weug, Elke Zimmerman.
De dichters: Dichterscollectief “De Ganzenveer”.
U wordt van harte uitgenodigd te komen kijken en luisteren, de toegang is gratis.
Meer informatie
Facebook: Heerlijke Kunst
www. heerlijkekunst.nl
Naast de kunst zijn er ook workshops (zie website) Paardenspiegeling o.l.v. Wilna van Engelen, elke zaterdag en zondag van 14.00 tot 15.00 uur; Tekenworkshop o.l.v. Elsbeth Veerman 4 september van 13.30 tot 16.00 uur; Schapen maken o.l.v. Maria Dam 10 en 24 september van 13.30 tot 16.00 uur.
Meer uit Tholen
SINT ANNALAND - De politie heeft vrijdagmiddag een grote dumping van drugslabonderdelen aangetroffen rond een onverharde landweg aan de Molendijk. De brandweer heeft ter plekke metingen uitgevoerd om vast te stellen om wat voor materialen het ging.
12 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 9: GroenLinks Tholen.
13 uur geledenTHOLEN - Leerlingen van zes basisscholen in de gemeente Tholen gaan op vrijdag 20 maart pannenkoeken bakken voor senioren. Onder het motto 'Jong bakt voor oud' bakken zij pannenkoeken voor opa's, oma's en andere ouderen uit de buurt.
15 uur geledenTHOLEN - Inwoners met betaalachterstanden wachten vaak te lang voordat ze hulp vragen. Om hen eerder te kunnen ondersteunen, is de gemeente Tholen dit jaar lid geworden van de Nederlandse Vereniging van Volkskredieten (NVVK). Zo kunnen inwoners op tijd hulp krijgen voordat ze dieper in de problemen raken.
1 dag geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 8: PvdA Tholen.
1 dag geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 7: Forum voor Democratie Tholen.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - De nieuwe woonwijk Vroonstede II in Sint-Annaland krijgt straatnamen die verwijzen naar historische scheepstypen, zoals de Schoener, de Aak en de Blazer. De namen zijn een knipoog naar de maritieme geschiedenis in Zeeland.
1 dag geleden