Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heerenveen verslaat Willem II in openingsduel eredivisie

Heerenveen verslaat Willem II in openingsduel eredivisie

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het nieuwe seizoen in de eredivisie geopend met een zege op Willem II (2-0). Lucas Woudenberg en Pawel Bochniewicz maakten de eerste doelpunten van het nieuwe voetbaljaar.

Woudenberg trof in de 22e minuut doel, na een goede combinatie met Arjen van der Heide. Bochniewicz scoorde in de 75e minuut op aangeven van Joey Veerman.

De zege van Heerenveen zorgde voor blijdschap bij de 4000 toeschouwers in het Abe Lenstra-stadion. Niet alle fans zagen het duel met de nummer 5 van het afgebroken seizoen in de eredivisie met veel vertrouwen tegemoet. Heerenveen verloor namelijk alle oefenduels in de voorbereiding. Een vriendschappelijke wedstrijd tegen De Graafschap, uitkomend in de eerste divisie, ging zelfs met 5-1 verloren.

Heerenveen had het betere van het spel en kreeg ook de beste kansen. Spits Henk Veerman en Bochniewicz waren in de openingsfase van de tweede helft dicht bij de 2-0. Van der Heide miste in de slotfase een grote mogelijkheid op 3-0. Vangelis Pavlidis dacht gelijk te maken voor Willem II, maar zijn treffer werd afgekeurd omdat hij buitenspel stond.

Mike Trésor Ndayishimiye speelde de hele wedstrijd voor Willem II. De middenvelder staat in de belangstelling van meerdere clubs. Trainer Adrie Koster houdt er rekening mee dat hij nog voor oktober, als de transfermarkt sluit, vertrekt.

Meer uit Voetbal

NEC boekt tegen PEC Zwolle tiende zege in Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.

15 minuten geleden
Liverpool verliest bij Bournemouth door doelpunt in slotseconden

BOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth in de Premier League door een doelpunt in de slotseconden verloren. Het werd 3-2 aan de Engelse zuidkust. Liverpool is er dit kalenderjaar nog niet in geslaagd te winnen in de Engelse competitie.

28 minuten geleden
Heerenveen laat Bochniewicz terugkeren naar Polen

HEERENVEEN (ANP) - Pawel Bochniewicz verlaat sc Heerenveen en keert terug naar Polen. De 29-jarige verdediger heeft een contract getekend bij Górnik Zabrze, de huidige nummer 2 van de hoogste Poolse competitie.

36 minuten geleden
Saibari en Dest weer in basis bij PSV tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari en Sergiño Dest keren terug in de basis bij PSV voor de thuiswedstrijd tegen NAC Breda. Saibari speelt voor het eerst sinds hij met Marokko de finale van de Afrika Cup verloor. Hij vult de positie van spits in, die vacant is door blessures. Dest keert terug na een lichte blessure.

1 uur geleden
Ajacied Baas scoort voor het eerst tweemaal in een wedstrijd

AMSTERDAM (ANP) - Youri Baas was de grote man bij Ajax in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam (2-0). "Dit is echt de eerste keer dat ik twee keer in een wedstrijd heb gescoord", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "Dat is mij zelfs als jeugdspeler nooit gelukt."

1 uur geleden
Feyenoord rondt transfer van Go Ahead-rechtsback Deijl af

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de transfer van Mats Deijl afgerond. De 28-jarige rechtsback komt over van Go Ahead Eagles en tekende in Rotterdam een contract tot medio 2028, met een optie voor nog een seizoen. Deijl is al speelgerechtigd voor het thuisduel van Feyenoord met Heracles Almelo op zondag.

1 uur geleden
Ajax is FC Volendam de baas en verhoogt druk op Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de druk op Feyenoord opgevoerd. De club uit de hoofdstad won van FC Volendam (2-0) en staat voor minimaal een dag tweede achter PSV in de Eredivisie. Youri Baas maakte voor rust beide doelpunten op aangeven van Rayane Bounida.

2 uur geleden