Heerenveen twee jaar langer door met hoofdsponsor
HEERENVEEN (ANP) - Voetbalclub sc Heerenveen heeft hoofdsponsor Ausnutria twee jaar langer aan zich verbonden. Het Nederlands-Chinese zuivelconcern verlengde het contract met de Friese club tot de zomer van 2024. Ausnutria staat sinds maart vorig jaar op het shirt van Heerenveen.
"Dat Ausnutria ons het vertrouwen juist nu in deze bizarre tijden blijft geven als hoofdsponsor, maakt ons als club erg trots", zegt commercieel manager Martin Koopman in een persbericht. "Dit is heel goed voor de continuïteit van de club."
Heerenveen begon het seizoen 2019-2020 zonder hoofdsponsor en voetbalde toen met het logo van KiKa (Stichting Kinderen Kankervrij) op het tenue. Ausnutria nam die plek tijdens het seizoen over.
Hoewel alle voetbalclubs vrijwel het volledige vorige seizoen vanwege de coronamaatregelen in lege stadions moesten spelen, slaagde Heerenveen er toch in een nettowinst van 2,8 miljoen euro te boeken. Dat dankte de club aan uitgaande transfers en de loyaliteit van de achterban.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.
3 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).
3 uur geledenNAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft dankzij een doelpunt van Robert Mühren een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Mühren kopte in de slotfase raak, nadat Daan Rots de bezoekers uit Enschede kort na het begin van de tweede helft op voorsprong had gezet. Voor FC Twente was het al het derde gelijkspel op rij.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook de thuiswedstrijd tegen Excelsior verloren (1-2). Noah Naujoks was met twee doelpunten de grote man bij de bezoekers uit Rotterdam.
4 uur geledenBREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).
7 uur geleden