Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heerenveen boekt na anderhalve maand weer competitiezege

Heerenveen boekt na anderhalve maand weer competitiezege

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft voor het eerst sinds 2 oktober weer een Eredivisiewedstrijd gewonnen. De Friezen versloegen Willem II met 2-1, hoewel ze al na ruim 20 minuten met een man minder speelden na een rode kaart (2x geel) voor Anthony Musaba.

De beste kans in het eerste kwartier was voor Willem II, dat Dries Saddiki de bal in de rebound tegen de paal zag lopen. De zorgen voor Heerenveen werden niet veel later groot. Musaba kreeg in korte tijd twee gele kaarten. Beide keren was Derrick Köhn het slachtoffer.

Willem II profiteerde aanvankelijk niet van de man-meersituatie. De thuisploeg kreeg via Henk Veerman en Filip Stevanovic zelfs de beste kansen. Maar in de 69e minuut namen de Tilburgers toch de leiding. Ché Nunnely schoot raak op aangeven van Ringo Meerveld. Binnen één minuut stond het alweer gelijk via Stevanovic. Het was de eerste treffer van de 19-jarige Serviër voor de Friezen, die zes minuten later Nick Bakker raak zagen koppen: 2-1. Invaller Miquel Nelom (Willem II) onderscheidde zich nog op een negatieve manier door binnen drie minuten twee keer geel te krijgen.

Heerenveen heeft nog 1 punt achterstand op Willem II, dat na een goede competitiestart langzaam wegzakt. De Tilburgers wonnen op 25 september voor het laatst.

Meer uit Voetbal

Politie Nieuw-Zeeland onderzoekt beschuldiging speler Kaapverdië

AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.

5 uur geleden
De Jong vindt titel met Barcelona specialer door zege op Real

BARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.

6 uur geleden
Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

15 uur geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

15 uur geleden
De Jong kampioen met FC Barcelona na zege op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.

15 uur geleden
Malen en Rensch bezorgen AS Roma winst bij Parma

PARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.

17 uur geleden
NAC-aanvoerder Kemper vindt degradatie harde klap

BREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.

18 uur geleden