Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Heerenveen boekt na anderhalve maand weer competitiezege

Heerenveen boekt na anderhalve maand weer competitiezege

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft voor het eerst sinds 2 oktober weer een Eredivisiewedstrijd gewonnen. De Friezen versloegen Willem II met 2-1, hoewel ze al na ruim 20 minuten met een man minder speelden na een rode kaart (2x geel) voor Anthony Musaba.

De beste kans in het eerste kwartier was voor Willem II, dat Dries Saddiki de bal in de rebound tegen de paal zag lopen. De zorgen voor Heerenveen werden niet veel later groot. Musaba kreeg in korte tijd twee gele kaarten. Beide keren was Derrick Köhn het slachtoffer.

Willem II profiteerde aanvankelijk niet van de man-meersituatie. De thuisploeg kreeg via Henk Veerman en Filip Stevanovic zelfs de beste kansen. Maar in de 69e minuut namen de Tilburgers toch de leiding. Ché Nunnely schoot raak op aangeven van Ringo Meerveld. Binnen één minuut stond het alweer gelijk via Stevanovic. Het was de eerste treffer van de 19-jarige Serviër voor de Friezen, die zes minuten later Nick Bakker raak zagen koppen: 2-1. Invaller Miquel Nelom (Willem II) onderscheidde zich nog op een negatieve manier door binnen drie minuten twee keer geel te krijgen.

Heerenveen heeft nog 1 punt achterstand op Willem II, dat na een goede competitiestart langzaam wegzakt. De Tilburgers wonnen op 25 september voor het laatst.

Meer uit Voetbal

Van Dijk kopt Liverpool naar competitiezege bij Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.

2 uur geleden
FC Utrecht maakt met zege bij NEC einde aan negatieve reeks

NIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.

3 uur geleden
UEFA en Real Madrid beëindigen juridische strijd Super League

MADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.

9 uur geleden
Cruijff: min of meer afgesproken dat Grim seizoen afmaakt

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.

10 uur geleden
Cruijff wil Ajax weer winnaarsmentaliteit geven

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."

10 uur geleden
Feyenoord legt Luca Dahl Tomasson langer vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.

13 uur geleden
Tottenham Hotspur van Van de Ven en Simons ontslaat trainer Frank

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.

14 uur geleden