Heerenveen bezorgt Heracles eerste verlies in Almelo sinds tijden
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft voor het eerst sinds lange tijd een competitiewedstrijd in eigen stadion verloren. Dat gebeurde zaterdag tegen sc Heerenveen: 0-1.
Joey Veerman werd in de 79e minuut de matchwinner. De middenvelder schoot de bal van ver buiten het zestienmetergebied geplaatst in de hoek. Doelman Janis Blaswich, die zich de laatste tijd geregeld onderscheidde, kon niet bij de bal. Voor Veerman betekende het zijn derde treffer dit seizoen in de Eredivisie.
Het doelpunt was een van de weinige hoogtepunten zaterdag. De Deense aanvaller Nikolai Laursen kreeg in de 6e minuut de eerste kans voor Heracles. Henk Veerman was kort voor rust, met een schot over, in de eerste helft het dichtst bij succes voor Heerenveen.
Laursen kreeg in de 58e minuut de grootste mogelijkheid voor Heracles. Hij zag de bal tegen de lat belanden. Het duel leek uit te draaien op 0-0, maar Veerman bepaalde anders.
Heracles verloor eind augustus in eigen stadion van NEC en bleef vervolgens vijf thuisduels ongeslagen. Het elftal van trainer Frank Wormuth staat nu veertiende met 14 punten. Heerenveen schoof op naar plek acht met 21 punten.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
6 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
6 uur geleden