Hedi de Jonge: ‘Mijn dieptepunt van 2021 is eigenlijk best wel grappig’
De 49-jarige Hedi de Jonge uit Tholen sloot 2021 af met veel hoogtepunten, een gezellige kerst met familie en een leuke oudjaarsavond met haar vriendengroep. Zo ging ze op goede wijze 2022 in.
‘’Voornemens heb ik niet echt’’, vertelt Hedi. ‘’Ik ben wel van plan om meer te gaan sporten. Afgelopen jaar wilde ik dat al doen, maar dankzij de onzekerheid die corona brengt, heb ik dat niet gedaan. Dan ben je lekker bezig met sporten, komt er een lockdown en dan moet je ineens stoppen. Dat werkt niet.’’ Ze hoopt dat het aankomende jaar wat rooskleuriger wordt. ‘’Ik heb er nog weinig vertrouwen in, maar ben wel iemand die altijd positief blijft.’’ Het afgelopen jaar heeft ze ondanks corona nog genoeg leuke dingen kunnen doen. ‘’Het is moeilijk om een hoogtepunt uit te kiezen, maar dan kies ik voor het moment dat mijn zoon op zichzelf ging wonen.’’ Naast dat, is ze ook met haar beste vriendin een weekendje naar ‘s-Hertogenbosch geweest. ‘’Dat kreeg ik als cadeau van haar, voor het oppassen op haar kindje elke dinsdag.’’ Overigens heeft haar dochter haar propedeuse voor de Hbo-opleiding Forensisch onderzoek behaald. ‘’Mijn dieptepunt is eigenlijk best wel grappig’’, vertelt ze. ‘’Afgelopen jaar ben ik vooral veel bezig geweest met fotografie. Een keer ging ik rijden naar een om een foto’s te maken van een veld vol met klaprozen. Toen moest ik een slootje over. Ik sprong en scheurde mijn kuit. Ik heb maandenlang in de ziektewet gelegen met een zweepslag. Als ik ernaar terugkijk, kan ik er eigenlijk best wel om lachen.’’
Meer uit Tholen
THOLEN - Het team Jij op Tholen organiseert in de meivakantie weer activiteiten voor kinderen en jongeren. Er is een meidenmiddag, apenkooien, uitje naar een trampolinepark en bubbelvoetbal. Kosten wisselen per activiteit. Vooraf aanmelden is verplicht. Aanmelden kan vanaf maandag 30 maart 12.00 uur via de website van Jij op Tholen.
6 uur geledenTHOLEN - De instroom in de WW van Zeeuwse jongeren is vorig jaar opnieuw toegenomen. Dat blijkt uit de Regioschets Basiscijfers Jeugd Zeeland. Tegelijkertijd biedt de aanhoudende krapte op de arbeidsmarkt genoeg kansen voor jongeren in de regio. Mbo-scholing kan daarin een belangrijke rol spelen.
10 uur geledenTHOLEN - Dit weekend is het weer zover: de zomertijd gaat in. Twee keer per jaar verzetten we de tijd. Het zorgt regelmatig voor verwarring, want wanneer gaat de klok nu vooruit en wanneer gaat de klok achteruit? Het goede nieuws is dat er gelukkig handige ezelsbruggetjes voor zijn. Het slechte nieuws is dat we dit weekend een uurtje minder kunnen slapen. Althans, dat wordt vaak gezegd als de klok een uur vooruit gaat.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Smerdiek krijgt er een bijzondere wandelroute bij. Op dinsdag 31 maart om 14.30 uur wordt op de Markt bij de waterpomp het Hazenpad officieel geopend. De opening wordt verricht door auteur Jeroen Windmeijer. Iedereen is van harte welkom om hierbij aanwezig te zijn.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - De jaarlijkse wandeltocht van Sint Philipsland wordt komende zaterdag voor de tiende keer gelopen. Deelnemers kunnen kiezen uit vier afstanden en kunnen achteraf genieten van een kommetje snert of een pannenkoek.
2 dagen geledenTHOLEN - De wethouders Peter Hoek, Corniel van Leeuwen en Hilde Moerland zien af van een zetel in de gemeenteraad van Tholen. Ze vinden de combinatie van hun functie als wethouder en raadslid onwenselijk en maken daarom plaats voor andere raadsleden.
2 dagen geleden