Hedi de Jonge: ‘Mijn dieptepunt van 2021 is eigenlijk best wel grappig’
De 49-jarige Hedi de Jonge uit Tholen sloot 2021 af met veel hoogtepunten, een gezellige kerst met familie en een leuke oudjaarsavond met haar vriendengroep. Zo ging ze op goede wijze 2022 in.
‘’Voornemens heb ik niet echt’’, vertelt Hedi. ‘’Ik ben wel van plan om meer te gaan sporten. Afgelopen jaar wilde ik dat al doen, maar dankzij de onzekerheid die corona brengt, heb ik dat niet gedaan. Dan ben je lekker bezig met sporten, komt er een lockdown en dan moet je ineens stoppen. Dat werkt niet.’’ Ze hoopt dat het aankomende jaar wat rooskleuriger wordt. ‘’Ik heb er nog weinig vertrouwen in, maar ben wel iemand die altijd positief blijft.’’ Het afgelopen jaar heeft ze ondanks corona nog genoeg leuke dingen kunnen doen. ‘’Het is moeilijk om een hoogtepunt uit te kiezen, maar dan kies ik voor het moment dat mijn zoon op zichzelf ging wonen.’’ Naast dat, is ze ook met haar beste vriendin een weekendje naar ‘s-Hertogenbosch geweest. ‘’Dat kreeg ik als cadeau van haar, voor het oppassen op haar kindje elke dinsdag.’’ Overigens heeft haar dochter haar propedeuse voor de Hbo-opleiding Forensisch onderzoek behaald. ‘’Mijn dieptepunt is eigenlijk best wel grappig’’, vertelt ze. ‘’Afgelopen jaar ben ik vooral veel bezig geweest met fotografie. Een keer ging ik rijden naar een om een foto’s te maken van een veld vol met klaprozen. Toen moest ik een slootje over. Ik sprong en scheurde mijn kuit. Ik heb maandenlang in de ziektewet gelegen met een zweepslag. Als ik ernaar terugkijk, kan ik er eigenlijk best wel om lachen.’’
Meer uit Tholen
THOLEN - "Een instrument en een monument waar je niet enkel naar kan en mag kijken, maar vooral naar moet luisteren." Zo omschrijft burgemeester Marleen Sijbers het bijna twee decennia oude Van Dam-orgel. Na een renovatie van ruim anderhalf jaar was vrijdagavond het moment dat de vernieuwde klanken mochten klinken in de imposante Onze Lieve Vrouwekerk. In de volle kerk genoten de aanwezigen ademloos van het eerste concert op het orgel. Aan Cees van der Poel, die niet enkel als orgeladviseur bij het proces betrokken was maar ook een bekwaam muzikant is, de eer om het eerste concert op het vernieuwde orgel te spelen.
3 uur geleden[Advertorial] - De verkoop van het nieuwbouwproject Thuis aan de Kreek in Sint-Philipsland start op woensdag 25 maart. Belangstellenden zijn die avond tussen 19.00 en 21.00 uur welkom tijdens een vrije inloop in Dorpshuis De Wimpel. Aanmelden vooraf is niet nodig.
22 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenWEST-BRABANT- Op haar X-account waarschuwt de politie voor oplichters die momenteel actief zijn. Zij sturen mailtjes naar burgers met daarin een link. In het mailtje staat dat er gedreigd wordt met juridische stappen wanneer de ontvanger niet op de link klikt. "Zo'n mail ontvangen? Meld het de Fraudehelpdesk", aldus de politie.
1 dag geleden[Advertorial] - Dit jaar vier ik een bijzonder jubileum: het 20-jarig bestaan van Cadeaushop Sint-Annaland.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Onder een stralende zon hebben vrijwilligers afgelopen zaterdag meegeholpen met de schoonmaakactie De Schone Schelde. Chris Koopman begeleidde de groep.
2 dagen geledenTHOLEN - Het seizoen zit erop voor Bart Nieuwkoop. De voetballer uit Tholen is door een blessure niet meer inzetbaar voor Feyenoord.
2 dagen geleden