
Heb jij een mooie foto van de Noordzee?
GOES - In het kader van het 40-jarig bestaan is stichting De Noordzee op zoek naar de mooiste foto van of een strand aan de Noordzee.
Al honderden mensen hebben zo’n afbeelding gedeeld. De stichting vraagt mensen foto’s foto te delen, maar wil ook dat ze wat vertellen over hun liefde voor de zee: ‘Ik hou van de Noordzee, omdat …’
Iedereen kan tot en met zondag 15 november één foto insturen via de website van de stichting. Voor de vijf mooiste plaatjes ligt een boek over de Noordzee klaar.
Ecoloog
De maker van de allermooiste wint een workshop op het strand met een marien ecoloog en een afvalexpert. Hij of zij hoort meer over de natuur in en bij de Noordzee en leert welke schade het afval toebrengt.
De mooiste foto’s komen bovendien op de website en in de nieuwsbrief van de stichting.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Op zaterdag 17 mei wordt er van 11.00 tot 17.00 uur door Wijkvereniging Waterwijken, dus de buurten Rosenburg en Lammerenburg in Vlissingen, een rommelroute georganiseerd.
1 dag geledenVLISSINGEN - Het gaat 'hartstikke goed' met de HZ University of Applied Sciences, maar om dat zo te houden moet de hogeschool voor 2029 zeven miljoen euro bezuinigen. Dat maakte Barbara Oomen, voorzitter van het college van bestuur, woensdag bekend. Door de bezuinigingen op het onderwijs en het teruglopende studentenaantal is er in 2029 tien procent minder personeel - 54 fulltime banen - nodig, legt ze uit. Tot gedwongen ontslagen komt het vooralsnog niet, verwacht Oomen. "We denken het te redden met natuurlijk verloop."
1 dag geledenOOST-SOUBURG - In brede school Het Kroonjuweel in Oost-Souburg vindt vrijdagavond een gratis toegankelijk concert plaats van de fanfares van Vlijt & Volharding uit Oost-Souburg en Veere's Genoegen uit Veere.
1 dag geledenVLISSINGEN - ChristenUnie Vlissingen vraagt het college van burgemeester en wethouders onderzoek te doen naar de mogelijkheden om een natuurbegraafplaats in de gemeente Vlissingen te realiseren.
2 dagen geledenVLISSINGEN - De gemeente Vlissingen en ondernemers in de binnenstad werken de komende maanden, samen met andere belanghebbende partijen, zoals vastgoedeigenaren en culturele organisaties, aan een uitvoeringsagenda om het stadscentrum te verbeteren.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Vrijdagavond 16 mei is er een optreden van het Watoto-Kinderkoor in de Hope 4 You Church aan de Gildeweg 29 in Vlissingen.
3 dagen geledenOOST-SOUBURG - Op dinsdag 6 mei hebben de groepen 8 van basisschool het Kompas in Oost-Souburg bezoek gehad van Ricardo Kaljouw. Ricardo heeft als enige van de hele Benelux de Volcanic Seven Summits beklommen.
3 dagen geleden