Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hazard en Van Aanholt tegen Feyenoord direct inzetbaar voor PSV

Hazard en Van Aanholt tegen Feyenoord direct inzetbaar voor PSV

EINDHOVEN (ANP) - Thorgan Hazard en Patrick van Aanholt zijn zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord direct inzetbaar voor PSV. Beide nieuwkomers kunnen niet het gehele duel meedoen, liet trainer Ruud van Nistelrooij vrijdag weten.

"Ze zijn trainingsfit, maar ze moeten wel worden 'opgebouwd' in trainingsminuten. We willen ze niet vanaf het begin over de kop jagen", aldus Van Nistelrooij. "We gaan goed kijken hoe we het gaan invullen. Dat ze aan de wedstrijd beginnen en dan worden gewisseld, sluit ik niet uit. Ze zijn in ieder geval fit genoeg om een goede bijdrage te leveren."

De 29-jarige Hazard, een aanvallende middenvelder uit België, kwam op de laatste dag van de transfermarkt op huurbasis over van Borussia Dortmund. Linksback Van Aanholt, die 32 jaar is, werd op huurbasis overgenomen van Galatasaray.

Uitgebreide gesprekken

Van Nistelrooij sprak beide nieuwkomers al uitgebreid. "Je praat met ze over wat ik van ze verwacht, binnen de speelwijze die we hanteren. Ook wil ik weten hoe ze hun rol zien en wat voor karakters het precies zijn", gaf Van Nistelrooij aan. "Dat was positief. Het zijn goede versterkingen, ook qua leeftijd en ervaring. Twee types waarmee je uit de voeten kan."

Hazard is op meerdere posities inzetbaar. Hij kan als aanvallende middenvelder spelen, maar ook als linksbuiten of als rechtsbuiten, maakte de trainer van PSV duidelijk.

Schorsing Mauro Júnior, terugkeer Boscagli

Tegen Feyenoord mist PSV de geschorste linksback Mauro Júnior, waarmee het niet ondenkbaar is dat Van Aanholt op die positie direct als basisspeler begint. Van Nistelrooij zou ook voor Phillipp Mwene kunnen kiezen.

Verdediger Olivier Boscagli is na lang blessureleed op de weg terug. De Fransman, die dit seizoen nog niet speelde, maakt volgende week in een oefenwedstrijd van Jong PSV zijn rentree.

Blessure Fofana

De derde afwezige in de PSV-selectie komende zondag is de geblesseerde aanvaller Fodé Fofana.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

3 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

4 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

4 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

5 uur geleden
ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

5 uur geleden
PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

8 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

13 uur geleden