
Havenplein Festival zet alles op alles om toch ‘iets’ te kunnen doen
SINT ANNALAND - De organisatie van het Havenplein Festival beraadt zich de komende dagen op de mogelijkheden omtrent het evenement. Vorige week werd aangekondigd dat in het weekend van de braderie er dit keer een festival gehouden zou worden. Er was een ware run op de toegangskaarten, maar vanwege de aangescherpte maatregelen, is de doorgang onzeker. “Op dit moment zou de vrijdagavond niet door mogen gaan en wellicht de zaterdag wel”, zegt men.
“Vol positieve energie begonnen we enkele weken geleden met ons plan om de braderie toch deels te redden met het Havenplein Festival“, zo zegt Erik Scherpenisse. “De persconferentie vrijdagavond hebben we beleefd met gemengde gevoelens .Allereerst zijn we nu met onze gedachtes bij al die organisatoren die bloed, zweet en tranen in hun evenementen voor komend weekend gestoken hebben en het last minute moeten annuleren. Die zomer vol leuke dingen waar we allemaal zo aan toe waren is ineens weer ver weg. En dat voelt zo onrechtvaardig”, zo schrijft hij. “Maar juist die energie die we afgelopen weken voelden door de mega hardlopende kaartverkoop en al de enthousiaste reacties, maakt dat we niet zomaar opgeven! Natuurlijk is het nu een lastige situatie. Op dit moment zou de vrijdagavond niet door mogen gaan en wellicht de zaterdag wel, als de richtlijn van 14 augustus wordt aangehouden. Die onzekerheid is mega vervelend. Voor de ticketkopers en ook voor ons als organisatie. We blijven strijdbaar en gaan komende dagen in overleg om tot de best mogelijke oplossing te komen.”
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK/THOLEN - De buitenzwembaden De Spetter in Tholen en Haestinge in Sint-Maartensdijk gaan vanmiddag eindelijk open. Bezoekers kunnen vanaf 13.00 uur terecht voor een frisse duik op Bevrijdingsdag.
2 uur geledenSINT-ANNALAND - Aan de Grote Nol bij Sint-Annaland is zaterdag een nieuw oorlogsmonument onthuld ter nagedachtenis aan drie Britse militairen die tachtig jaar geleden omkwamen tijdens een Duitse overval. Zestien familieleden van de omgekomen soldaten waren aanwezig bij de plechtigheid.
20 uur geledenTHOLEN - Concordia Tholen viert haar 140-jarig bestaan met meerdere optredens in het kader van dit jubileum. Van vrijdag 16 tot zaterdag 17 mei vindt er een muziekmarathon plaats waarbij er geprobeerd wordt om 24 uur lang aan één stuk door muziek wordt gespeeld.
1 dag geledenTHOLEN - De Stichting Anthonie Keldermans Concerten sluit op zaterdag 10 mei haar concertseizoen af met een bijzonder optreden van gitarist Fernando Riscado Cordas. Het laatste avondconcert vindt plaats in het Oude Stadhuis van Tholen en in het teken van Zuid-Amerikaanse muziek.
2 dagen geledenTHOLEN - Precies honderd jaar na de geboorte van Marus Klippel werd afgelopen donderdag 't Huysje van Klippel geboren. Deze vakantiewoning aan de Kettingdijk in Tholen biedt een onderkomen aan mensen met een intensieve zorgvraag. De feestelijke opening werd verricht door Carolien Bierens en Hugo de Jonge.
2 dagen geledenTHOLEN - Het 4 mei Comité organiseert samen met de gemeente Tholen zondagavond de officiële herdenking in het wandelpark nabij de Vossemeersepoort. Tijdens de plechtigheid houdt burgemeester Sijbers een toespraak en is er een kranslegging. Ook is er een Poolse delegatie aanwezig uit zusterstad Ilawa.
3 dagen geledenTHOLEN - Met de start van het nieuwe seizoen zijn de stranden in de gemeente Tholen sinds vandaag weer open voor recreatief zwemmen. Tot en met 30 september kunnen inwoners en toeristen terecht op meerdere officiële zwemlocaties. Een overzicht waar je op Tholen veilig kunt zwemmen én waar je op moet letten.
3 dagen geleden