Havenplein Festival verplaatst naar het laatste weekend van augustus
SINT ANNALAND - Het Havenplein Festival is verplaatst naar het laatste weekend van augustus. Dat laat de organisatie weten.
“Omdat evenementen vooralsnog pas weer plaats mogen vinden vanaf 14 augustus hebben we in overleg met de gemeente besloten het evenement te verplaatsen naar 27 en 28 augustus. Alle gekochte tickets blijven geldig op de nieuwe datums. Natuurlijk is het nog afwachten of alle evenementen vanaf 14 augustus door mogen gaan, maar zolang de kans er is willen we er klaar voor zijn. Gezien het massaal aantal gekochte kaarten en de vele teleurgestelde reacties over het besluit voorlopig events niet toe te staan, voelen we ons gesterkt om te gaan knallen wanneer het weer kan. Want nog steeds zijn we met zijn allen onverminderd toe aan een feestje!Indien er definitief een besluit is genomen dat evenementen vanaf 14 augustus door mogen gaan zullen we de line-up aankondigen. Indien er toch een negatief besluit valt dan zullen we jullie informeren over de procedures met betrekking tot gekochte tickets”, zo zegt men.
Meer uit Tholen
GRÔÔT PESÔÔT - 'T ies is gebroke! Dat is op Grôôt Pesôôt, oftewel Oud-Vossemeer, het motto voor de komende Woaidaehen. Voor de gelegenheid was het afgeladen café De Hoop omgetoverd tot een waar ijspaleis. Met een grote hamer werd door Dylan Pot, tijdens de Woaidaehen beter bekend als Boer Pot, een ijsplaat doorgeslagen, waarna het briefje met het motto tevoorschijn kwam. Na de bekendmaking kon het feest pas echt losbarsten.
11 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Reis je deze dagen 's avonds laat of in de nacht tussen West-Brabant en Zuid-Holland? Hou dan rekening met afsluitingen van de Haringvlietbrug op de A29. Rijkswaterstaat test dan de noodvoorziening van de brug. Hierdoor heeft het verkeer te maken met extra reistijd.
15 uur geledenTHOLEN - Koninklijke Muziekvereniging Concordia vierde zaterdagavond haar 140-jarig jubileum met het concert Trugkieke in de Meulvliet in Tholen. En dat werd een avond om niet snel te vergeten. Het publiek genoot volop van muziek, show en verrassingen. "Het was geen concert, het was een show", klonk het enthousiast vanuit de zaal. Anderen noemden het 'echt een avondje uit' en 'zó goed; Tholen op z'n best'.
18 uur geledenTHOLEN - Sinterklaas zal op 15 november ruim een uur eerder dan normaal arriveren in de oude handelshaven van Tholen. Waar hij doorgaans rond 16.15 uur aanmeert met de pakjesboot, begint de intocht nu al om 15.00 uur. De reden voor de vroege start is een verandering in de route: de Sint trekt met zijn roetveegpieten dit keer niet naar de Markt, maar naar de sporthal van de Meulvliet.
1 dag geledenTHOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Rianne van Duivenbode van Atelier Art-Co in Tholen.
1 dag geledenTHOLEN - In Nederland kunnen we niet zonder mantelzorgers: ze verlenen alledaagse zorg aan bijvoorbeeld een kind, ouder of buur. Wel blijkt het een zware taak. Zeeland telt namelijk zo'n tienduizend zwaar- tot overbelaste mantelzorgers, een stijging van 50 procent ten opzichte van twee jaar eerder. Maar op Tholen ligt dat anders, blijkt uit onderzoek van Independer op basis van data van het CBS, RIVM en de GGD's.
2 dagen geledenWEST-BRABANT/THOLEN - De Haringvlietbrug (A29) richting Bergen op Zoom is zondag afgesloten voor een spoedreparatie. Rijkswaterstaat repareert dan schade aan het asfalt, waardoor automobilisten en vrachtverkeer moeten omrijden.
2 dagen geleden