Havenplein Festival verplaatst naar het laatste weekend van augustus
SINT ANNALAND - Het Havenplein Festival is verplaatst naar het laatste weekend van augustus. Dat laat de organisatie weten.
“Omdat evenementen vooralsnog pas weer plaats mogen vinden vanaf 14 augustus hebben we in overleg met de gemeente besloten het evenement te verplaatsen naar 27 en 28 augustus. Alle gekochte tickets blijven geldig op de nieuwe datums. Natuurlijk is het nog afwachten of alle evenementen vanaf 14 augustus door mogen gaan, maar zolang de kans er is willen we er klaar voor zijn. Gezien het massaal aantal gekochte kaarten en de vele teleurgestelde reacties over het besluit voorlopig events niet toe te staan, voelen we ons gesterkt om te gaan knallen wanneer het weer kan. Want nog steeds zijn we met zijn allen onverminderd toe aan een feestje!Indien er definitief een besluit is genomen dat evenementen vanaf 14 augustus door mogen gaan zullen we de line-up aankondigen. Indien er toch een negatief besluit valt dan zullen we jullie informeren over de procedures met betrekking tot gekochte tickets”, zo zegt men.
Meer uit Tholen
WEST-BRABANT/THOLEN - Vanwege de aanhoudend slechte weersvoorspellingen en de verwachte gladheid heeft het College van Bestuur van de Stichting Lowys Porquin besloten, in overleg met de schooldirecteuren, dat alle scholen morgen gesloten blijven. "De veiligheid van onze leerlingen, ouders en medewerkers staat altijd voorop, en wij willen voorkomen dat iemand onnodig risico loopt onderweg naar school", meldt LPS in een brief aan ouders, die verstrekt is via de scholen. Het gaat om 31 scholen, verspreid over de gemeenten Woensdrecht, Steenbergen en Bergen op Zoom.
15 uur geledenTHOLEN - De winter heeft Nederland stevig in zijn greep. De week begon op veel plaatsen al met een dik pak sneeuw en volgens Weeronline is het winterweer voorlopig nog niet voorbij. Met name woensdag kan op grote schaal opnieuw sneeuw vallen, terwijl ook later in de week de neerslag onzeker blijft.
16 uur geledenSINT-ANNALAND - Stichting Vrienden van Siem heeft opnieuw een recordbedrag opgehaald voor de goede doelen. Vorig jaar wisten ze het record al te verbreken met 48.000 euro, nu hebben ze hem weer aangescherpt met maar liefst 54.000 euro.
20 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Verkeer richting Bergen op Zoom moet de komende maanden rekening houden met afsluitingen van de Heinenoordtunnel (A29). Tussen januari en april 2026 is de tunnel in zes weekenden per rijrichting afgesloten voor werkzaamheden aan de zinkvoegen en regulier onderhoud.
23 uur geleden[Advertorial] - Elke werkdag van de week gaat er ergens in de regio een deur open voor mensen die het financieel niet redden. Achter die deur staat Voedselbank GoedOntmoet klaar. Met uitgiftepunten in Tholen, Steenbergen, Halderberge, Roosendaal, Bergen op Zoom en Woensdrecht voorziet de voedselbank wekelijks zo'n 500 huishoudens van gratis voedsel. Dat zijn in totaal ongeveer 1250 mensen.
1 dag geledenTHOLEN/WEST-BRABANT - Ondanks de winterse omstandigheden en de waarschuwingen voor gladheid blijft de drukte op de spoedeisende hulp van het Bravis ziekenhuis vooralsnog beperkt. Dat laat woordvoerder Jan Willem van Bodegom maandag weten: "Het valt tot nu toe allemaal mee."
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Regen, wind, hagel en natte sneeuw; voor de deelnemers aan de snerttocht, georganiseerd door Wandel Sport Club Vosmeer, was het geen belemmering voor een sportieve start van het jaar. Althans, sportief? "Met alle proviand onderweg is deze tocht niet goed voor je net begonnen dieet", zo vertelt Peter, één van de ruim 95 deelnemers. Even was de organisatie bang dat het niet door kon gaan vanwege de winterse omstandigheden.
1 dag geleden