Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Harris probeert een nieuw debat met Trump te regelen

Harris probeert een nieuw debat met Trump te regelen

ATLANTA (ANP/RTR) - Kamala Harris hoopt toch nog op een tweede debat met Donald Trump. Dat liet de Democratische presidentskandidaat weten tijdens een campagnebijeenkomst in Atlanta. "Ik probeer een nieuw debat voor elkaar te krijgen", zei Harris. "We gaan het zien."

Harris en de Republikeinse kandidaat Trump gingen op 10 september het debat met elkaar aan, dat volgens de meeste waarnemers werd gewonnen door de Democrate. Trump meldde vorige week op sociale media dat er geen nieuw tv-debat komt.

De oud-president heeft in juni ook al een debat gehad met Joe Biden. Door zijn slechte prestatie zag de huidige president zich genoodzaakt zijn kandidatuur in te trekken, waarna vicepremier Harris kandidaat werd.

De Amerikaanse verkiezingen zijn op 5 november.

Meer uit Buitenland

Meer gewonden gemeld in Kyiv na 'enorme' luchtaanval

KYIV (ANP/RTR/AFP) - De Oekraïense autoriteiten melden dat Rusland een van de grootste gecombineerde aanvallen met drones en raketten op Kyiv heeft uitgevoerd sinds het begin van de oorlog. Nieuwssite Kyiv Independent schrijft dat zeker vijftien burgers medische hulp nodig hadden.

49 minuten geleden
Nog steeds veel overlast na overstromingen Australië

SYDNEY (ANP/RTR/AFP) - In Australië zijn nog steeds tienduizenden mensen afgesneden van de buitenwereld na overstromingen in het zuidoosten. Die hebben het leven gekost aan vijf mensen en een enorme ravage aangericht.

1 uur geleden
Regering-Trump legt nieuwe beperkingen op aan verslaggevers

ARLINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse minister van Defensie Pete Hegseth heeft vrijdag bevolen dat journalisten verplicht een officiële escorte moeten hebben in een groot deel van het Pentagon. Het is de nieuwste in een reeks beperkingen die de regering-Trump aan de pers heeft opgelegd.

1 uur geleden
Burgemeester: Kyiv geraakt door drone- en raketaanval

KYIV (ANP) - Volgens de burgemeester van Kyiv is de stad zaterdagochtend geraakt door een Russische drone- en raketaanval. "Explosies in de hoofdstad. De luchtafweer is geactiveerd. De stad en de regio worden gezamenlijk aangevallen door de vijand", schreef hij op Telegram.

6 uur geleden
Verdachte van steekpartij Hamburg voor de rechter

HAMBURG (ANP) - De verdachte van de mesaanval op een perron van het centraal station van Hamburg moet zaterdag voor de rechter-commissaris verschijnen. Dat heeft een politiewoordvoerder gemeld.

7 uur geleden
VS zetten eerste stappen om sancties tegen Syrië te versoepelen

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Verenigde Staten hebben vrijdag de eerste stappen gezet om de sancties tegen Syrië op te heffen. Eerder had president Donald Trump aangekondigd dat zijn regering de sancties zou intrekken.

10 uur geleden
Deel kompels goudmijn Zuid-Afrika gered, anderen nog steeds vast

JOHANNESBURG (ANP/AFP) - Reddingswerkers hebben 79 mijnwerkers geëvacueerd die vastzaten in een Zuid-Afrikaanse goudmijn in de buurt van Johannesburg. Ruim honderd van hun collega's zitten nog steeds vast onder de grond, maakte de mijndirectie bekend.

12 uur geleden