Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Harris daagt Trump uit voor CNN-debat eind oktober

Harris daagt Trump uit voor CNN-debat eind oktober

ATLANTA (ANP/RTR/AFP) - De Democratische presidentskandidaat Kamala Harris heeft haar Republikeinse tegenkandidaat Donald Trump uitgedaagd om een tweede keer met haar in debat te gaan. Het voorstel voor het debat komt van de zender CNN, die het op 23 oktober wil organiseren.

"Vicepresident Harris is klaar om opnieuw het podium te delen met Donald Trump. Trump zou er geen enkel probleem mee moeten hebben om met dit debat in te stemmen", zei haar campagneleider in een verklaring.

Eerder was al bekend dat Harris zou proberen een tweede keer in debat te gaan. Trump meldde vorige week op sociale media juist dat er geen nieuw tv-debat komt.

Joe Biden

Volgens politieke waarnemers zette Harris de beste prestatie neer tijdens het debat met Trump op 10 september op de zender ABC News. Trump riep zichzelf na afloop wel uit tot winnaar.

Op 27 juni gingen Trump en toenmalige Democratische kandidaat Joe Biden ook al een keer in debat. Bidens slechte prestatie leidde toen tot twijfels over zijn kandidatuur. Bijna een maand na het debat stapte Biden uit de race.

Meer uit Buitenland

Recordtemperatuur van 50,5 graden gemeten in Turkije

ISTANBUL (ANP/AFP) - In Turkije is vrijdag een recordtemperatuur van 50,5 graden gemeten in het zuidoosten van het land. Dat meldt het ministerie van Milieu zaterdag. Het vorige nationale warmterecord van 49,5 graden dateerde van augustus 2023.

13 minuten geleden
Israëlische troepen gaan aan boord activistenboot richting Gaza

GAZA-STAD (ANP/AFP) - Israëlische troepen zijn aan boord gegaan van de Handala, een boot die wordt beheerd door de pro-Palestijnse actiegroep Freedom Flotilla en onderweg is naar Gaza. Dat was te zien op een livestream van de groep.

1 uur geleden
Soedanese RSF benoemt premier in parallelle regering

KHARTOEM (ANP/AFP) - De paramilitaire Rapid Support Forces (RSF) van Soedan hebben zaterdag een voormalig lid van de opgeheven Soevereine Raad van het land benoemd tot premier. Vijf maanden terug kondigde de RSF al aan een parallelregering te vormen in de gebieden die onder hun controle staan.

1 uur geleden
Israël hervat zaterdag hulp aan Gaza met voedseldroppings

TEL AVIV (RTR) - Israël hervat zaterdagavond droppings van voedselhulp aan Gaza, meldt het Israëlische leger. "De droppings omvatten zeven pallets met hulpgoederen, waaronder meel, suiker en ingeblikt voedsel, die door internationale organisaties worden geleverd", aldus het leger.

2 uur geleden
Honderden bosbranden op Sicilië

PALERMO (ANP) - Het Zuid-Italiaanse eiland Sicilië wordt geteisterd door honderden bosbranden. Uit voorzorg zijn in de stad Trapani ongeveer vijftig huizen geëvacueerd.

5 uur geleden
Brits evacuatieplan voor kinderen in Gaza

LONDON (ANP/AFP) - Het Verenigd Koninkrijk wil samen met Frankrijk en Duitsland zieke en gewonde kinderen uit Gaza evacueren. Bovendien wil het VK gecoördineerde voedseldroppings boven het getroffen Palestijnse gebied gaan uitvoeren.

9 uur geleden
Elf doden bij Israëlische aanvallen in Gaza

GAZA-STAD (ANP/AFP) - Israëlische aanvallen in Gaza hebben zaterdagmorgen tot elf nieuwe doden geleid. Dat melden de Palestijnse autoriteiten.

10 uur geleden