
Haringvlietbrug dit weekend in beide richtingen dicht door werkzaamheden
MOERDIJK/THOLEN - De Haringvlietbrug (A29) is dit weekend in beide richtingen afgesloten. Rijkswaterstaat voert werkzaamheden uit aan het brugdek. Weggebruikers moeten rekening houden met een omleiding en een vertraging die kan oplopen tot 60 minuten.
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - Na een intensieve verbouwing van 23 weken kan de Christelijke Gereformeerde Kerk (CGK) in Oud-Vossemeer weer volledig gebruikmaken van haar vernieuwde kerkgebouw. Met 150 leden, waarvan de helft doopleden, is de gemeente opvallend jong en groeiend. De verbouwing was noodzakelijk: de oude situatie bood slechts plaats aan 85 kerkgangers. Nu zijn dat er 185. Volgend jaar hoopt de gemeente bovendien haar 80-jarig bestaan te vieren.
2 uur geledenTHOLEN - Traditiegetrouw organiseert Euromarkt de Thoolse braderie als laatste van het eiland Tholen en Sint Philipsland. Vrijdag 29 augustus en zaterdag 30 augustus belooft het weer een gezellige boel te worden in de binnenstad van Tholen, met ruim 80 standplaatsen met verschillende activiteiten.Evenals andere jaren begint de braderie op vrijdag. Alleen de tijd is veranderd van 12.00 tot 20.00 uur en zaterdag is als voorgaande jaren van 9.00 tot 18.00 uur. De Thoolse ondernemers en andere standplaatshouders staan dan klaar om de bezoekers te voorzien van allerlei leuke spulletjes. De kramen staan vanaf de Eendrachtsweg, Botermarkt, Kerkstraat, Markt, Stoofstraat, Hoogstraat, Dalemsestraat en de Bebouwdendam.
19 uur geledenTHOLEN - De kermis komt er weer aan. Van woensdag 27 augustus tot en met zaterdag 30 augustus staat Contr'Escarpe 11a in Tholen volledig in het teken van gezelligheid, muziek en vermaak.
1 dag geledenZEELAND/ WEST-BRABANT - Iedereen kent noodnummer 112, maar grote kans dat je het nummer nog nooit hebt gebeld. Veel mensen aarzelen namelijk om 112 te bellen, uit angst dat hun melding geen 'echt' noodgeval is. Maar die twijfel kan kostbare minuten kosten, zegt Brian Valkestijn, centralist Operationeel Centrum en woordvoerder van de politie Zeeland-West-Brabant. "Zie je een verdacht persoon lopen of wordt er ergens ingebroken? Dan is het juist wél de bedoeling dat je direct 112 belt."
2 dagen geledenTHOLEN - Wie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is. Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er nou zo mooi aan het vak? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: Elias en Jesse van Vishandel Schoten Tholen.
2 dagen geledenTHOLEN- Op de Flierweg is zaterdagavond een fietsster gewond geraakt nadat zij werd aangereden door een auto. Meerdere hulpdiensten gingen ter plaatse. De vrouw is met spoed met ernstig hoofdletsel overgebracht naar het ziekenhuis. De bestuurder van de auto moest een alcoholtest ondergaan. Hij bleek niet onder invloed te zijn. Het is niet duidelijk wat de oorzaak van het ongeluk is.
2 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK - Muziekvereniging Euterpe start dit najaar opnieuw met de blazersklas 'Uurtje offline met Euterpe'. Na het succes van de eerste editie in 2024 krijgen kinderen uit groep 4 tot en met 8 opnieuw de kans om in vijftien lessen een instrument te leren bespelen.
3 dagen geleden