Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Haringhappen met wethouder de Visser

Haringhappen met wethouder de Visser

OOSTKAPELLE - De Hollandse Nieuwe is er weer. Ook bij Vishandel Maarten van de Kreeke in Oostkapelle werd dit op 18 juni traditiegetrouw gevierd, met een gezellige Haringparty, in het bijzijn van wethouder René de Visser.

De Visser kijkt op LinkedIn met genoegen terug op het zilte feestje: “Vanmiddag de haringparty bij Vishandel en Restaurant Maarten van de Kreeke in Oostkapelle geopend. Een mooi familiebedrijf in onze Gemeente Veere! Een leuk initiatief, dat gelukkig weer kon plaatsvinden na twee jaar. De haring is van prima kwaliteit. En tussen het haringhappen spreek je inwoners en ondernemers. Maarten en Ellen, veel succes verder.”

Ellen en Maarten van de Kreeke, in een reactie: “we waren zeer vereerd dat onze nieuwe kernwethouder René de Visser onze haringparty kwam openen. Wij willen iedereen bedanken die deze avond tot een succes heeft gemaakt!”

Meer uit Middelburg

Maak kennis met duiksport bij Duikteam Zeeland

MIDDELBURG - Ben je na de film De Wilde Noordzee enthousiast over het duiken geworden, dan ben je welkom voor een introductieduik. Duikvereniging Duikteam Zeeland biedt op de woensdagen 26 november en 17 december gratis introductieduiken aan in het Feel Fit Center Middelburg-Vlissingen. 

1 uur geleden
Veerse Meer presenteert eerste gastheren en -vrouwen

VEERE - Namens de gebiedssamenwerking Veerse Meer zijn de eerste tien gastheren en -vrouwen van het Veerse Meer verwelkomd.

6 uur geleden
Vrienden Loterij blijft Zeeuws Museum in Middelburg steunen: samenwerking met vijf jaar verlengd

MIDDELBURG - De Vrienden Loterij verlengt de samenwerking met het Zeeuws Museum in Middelburg met vijf jaar. Voor de periode van 2026 tot en met 2030 ontvangt het museum opnieuw een jaarlijkse bijdrage van € 250.000. 

10 uur geleden
Herdenking Tweede Wereldoorlog in Serooskerke en Vrouwenpolder zaterdag

VROUWENPOLDER/SEROOSKERKE - In Vrouwenpolder en Serooskerke wordt zaterdag de beëindiging van de Tweede Wereldoorlog herdacht.

11 uur geleden
Proef méér dan een maaltijd met Stichting Thuisgekookt

MIDDELBURG - Uit recent onderzoek blijkt dat meer dan de helft van de ouderen eenzaamheidsgevoelens ervaart (Bron: Nationaal Ouderenonderzoek, 2025). Nu de dagen korter worden en de avonden langer, is goed gezelschap en een warme huisgemaakte maaltijd belangrijker dan ooit. Stichting Thuisgekookt wil deze ouderen die - vanwege de leeftijd, ziekte of een beperking - niet meer elke dag zelf kunnen koken, oproepen om zich aan te melden bij Stichting Thuisgekookt voor hulp bij de warme maaltijd én waardevol contact met een thuiskok uit de buurt.

1 dag geleden
Zeeuwse jongeren laten stem horen tijdens Provinciaal Jeugddebat

MIDDELBURG - Het Provinciaal Jeugddebat vond dinsdag plaats in de Statenzaal van het Zeeuwse provinciehuis in Middelburg. Meer dan twintig jongeren tussen de 12 en 18 jaar, van verschillende onderwijsinstellingen, lieten hun mening horen over actuele provinciale kwesties en gingen in debat met Statenleden van de provincie Zeeland. Door mee te doen aan het Jeugddebat maken jongeren kans op deelname aan het Nationaal Jeugddebat in de Tweede Kamer. 

1 dag geleden
Elke donderdag welkom in huiskamercafé bibliotheek Middelburg

MIDDELBURG - De tafel is al gezellig gevuld, maar er kan een tweede tafel bij. In de bibliotheek in Middelburg is elke donderdagmiddag het huiskamercafé te bezoeken. Gratis en zonder aanmelden. Iedereen die het leuk vindt om een praatje te maken met een kopje koffie of thee erbij, is van harte welkom. 

1 dag geleden