Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hansweertse Boys boekt eerste zege

Hansweertse Boys boekt eerste zege

REIMERSWAAL/KAPELLE - Wekelijks worden ‘de kaarten weer geschud’. Voor Hansweertse Boys en Kruiningen de gewenste resultaten, Yerseke dat gelijk speelde, maar helaas ook vijf nederlagen voor Krabbendijke, Kapelle, Wemeldinge, Rillandia en Sc Waarde.

Wemeldinge-Vc Vlissingen 1-3 (Saïd Bouzambou 0-1 en 0-2, Hicham Bouzambou 0-3, Thomas van Dijke 1-3). Van Vc Vlissingen verliezen is geen schande, de zondag-tak opgegeven en daardoor de favoriet voor het kampioenschap in de 4e klasse A. De nederlaag levert Wemeldinge een virtuele 6e positie op, zij hervatten de competitie 30 oktober in Driewegen tegen hekkensluiter DwO’15.

Hansweertse Boys-Sc Stavenisse 2-1 (Carsten Duernholz 1-0, Arwin de Ruiter 1-1, Brandon Cuppers 2-1). De eerste zege voor ‘The Boys’ brengt hun op de 9e positie in de 4e klasse B, een aangename voor de gewijzigde selectie waarin veel jonge spelers. Punten pakken tegen de lager genoteerden en hopen op een stunt tegen de betere tegenstanders. En dat is over twee weken op sportpark ‘Zijpe’ Fc De Westhoek dat op een 3e positie staat genoteerd.  

Sc Waarde-SPS 0-2 (Ramòn Voshol 0-1, Walter Andriesse 0-2). Sc Waarde wil meedoen bovenin, vooralsnog moet het dan beter. SPS dan wel een tegenstander uit de bovenste regionen, op sportpark ‘Keizershoofd’ mag er dan meer worden verwacht. Met een wedstrijd minder staat Waarde nu op een 7e positie in de 4e klasse B.   

Rillandia-SKNWK 0-6 (Jarno van Nieuwenhuize 0-1, 0-4 en 0-6, Remco van de Berge 0-2, Tim van der Cingel 0-3, David van den Broek 0-5)

Kruiningen-Colijnsplaatse Boys 5-1 (Steffan de Looff 0-1, Stef Dane 1-1 en 3-1, Thomas Paauwe 2-1, Chackson Alberto 4-1, Steffan van Houte 5-1). Koploper Kruiningen is als enige club nog ongeslagen, zelfs nog zonder puntverlies. De vraag is meer; ‘hoe lang duurt deze reeks nog?’. Over twee weken mogen zij afreizen naar Waarde voor hun eerste Reimerswaalse derby van de zes in totaal met Hansweertse Boys en Rillandia in de competitie. 

Krabbendijke-NOAD’67 1-2 (Lars Steijn 0-1, Kevin de Rooij 1-1, Brent Filius 1-2). Deze potjes moeten worden gewonnen, wil Krabbendijke uit de gevarenzone doen geraken. Een nipte nederlaag komt dan alsnog hard aan, nog puntloos op de 13e positie. In speelronde 5 mogen zij naar Lage Zwaluwe om het op te nemen tegen Zwaluwe. 

WHS-Kapelle 9-0 (Joost van Dijke 1-0, Jasper Gunter 2-0, 3-0, 4-0 en 5-0, Werner Marsman 6-0, Leroy Hage 7-0, Arvin de Witte 8-0 en Jeremy de Witte 9-0). Kapelle is na de ruime nederlaag de hekkensluiter in de 3e klasse B, samen met Krabbendijke nog puntloos onderaan in de rangschikking. Zaterdag is Klundert de tegenstander op sportpark ‘Het Groene Woud’. 

Yerseke-Sv Walcheren 1-1 (Josimar Pattinama 0-1, Xander van der Poel 1-1). De zwaarste competitiestart ooit brengt Yerseke op een 11e positie. Thuis winnen zaterdag van S.S.V.’65, zo niet meerdere wedstrijden winnen om te klimmen op de ranglijst. Dat zal nu de doelstelling zijn om eventueel weer in de bovenste regionen te geraken. MZC’11 de koploper met 8 punten meer in de 2e klasse E.

Topscorerslijst over Reimerswaal & Kapelle

1. Thomas van Dijke (Wem) 9

2. Steffan van Houte (Kru) 5

3. Alfred-Szilamer Biro (Waa), Thomas Paauwe en Stef Dane (Kru) 3 

6. Gijs Heppe, Wessel In de Weij en Robin van Bavel (Ril), Xander van der Poel (Yer), Barrie Vleugel (Wem), Lars Steendijk, Joel Danielse en Sander Rijk (Kru) 2.

Meer uit Reimerswaal

OVK Puzzelrit: al ruim dertig jaar een traditie in Kapelle

KAPELLE - Al meer dan dertig jaar organiseert de Ondernemersvereniging Kapelle (OVK) een bijzondere traditie: de jaarlijkse OVK Puzzelrit. Dit evenement is bedoeld voor de leden van de ondernemersvereniging, maar de impact ervan reikt verder dan alleen de deelnemende bedrijven. De puzzelrit verbindt ondernemers, brengt hen langs bijzondere plekken in de omgeving en leidt vaak tot nieuwe samenwerkingen die ook inwoners van Kapelle en omgeving merken.

16 uur geleden
Juwelenexpert Martijn Akkerman komt naar Kapelle voor mini Kunst & Kitch

KAPELLE - Martijn Akkerman, bekend van het televisieprogramma Tussen Kunst & Kitsch, komt zaterdagmiddag 27 september naar dorpshuis De Vroone in Kapelle voor een lezing en exclusieve Kapelse versie van Kunst & Kitsch. 

21 uur geleden
Bestelauto op zijn kant op A58 bij Kruiningen

KRUININGEN - Op de A58 bij Kruiningen is dinsdagavond een bestelauto op zijn kant in de berm beland. Omdat de bestuurder aangaf dat hij beschoten zou zijn, rukten agenten en marechaussees met kogelwerende vesten uit.

1 dag geleden
Bodemherstel als oplossing voor stikstof?

OSSENDRECHT - Is bodemherstel de oplossing voor het stikstofprobleem op de Brabantse Wal? Dorpsplatform Ossendrecht organiseert op donderdag 18 september een informatieavond waar twee deskundigen hun visie geven op de toekomst van dit unieke Natura 2000-gebied.

1 dag geleden
Bestuurder gewond bij ongeluk Yerseke

YERSEKE - Maandagavond is een auto in een sloot terechtgekomen langs de Postweg in Yerseke. De bestuurder is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

2 dagen geleden
Wmo-uitgaven Kapelle naar hoogste niveau in jaren

KAPELLE - De gemeente Kapelle gaf in 2024 bijna 3,3 miljoen euro uit aan de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo). Dat is het hoogste bedrag sinds 2020, blijkt uit nieuwe cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).

2 dagen geleden
Één op de zeven Nederlanders slachtoffer van online criminaliteit

REIMERSWAAL - Online criminaliteit blijft groeien. In 2024 werden 2,4 miljoen Nederlanders slachtoffer van oplichting of fraude. Dat betekent dat ongeveer één op de zeven inwoners hiermee te maken kreeg.

2 dagen geleden