Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Handbalsters weten wat ze te doen staat

Handbalsters weten wat ze te doen staat

KUMAMOTO (ANP) - De Nederlandse handbalsters weten wat ze te doen staat om de halve finales van het WK te kunnen halen. "We focussen ons volledig op winnen van Zuid-Korea. Daarna zien we het wel, rekenen heeft toch geen zin", zei Danick Snelder bij de NOS na de tweede nederlaag op rij in Kumamoto, tegen Denemarken (24-27).

Oranje zakte naar de derde plaats in de groep met vier punten. Noorwegen, dat Zuid-Korea met 36-25 versloeg, gaat aan kop met zes punten. Duitsland neemt met vijf punten de tweede plaats in. Die ploeg van bondscoach Henk Groener won zondag van Oranje.

De Nederlandse handbalsters moeten woensdag winnen van het al uitgeschakelde Zuid-Korea en dan hopen dat later op de dag het duel tussen Noorwegen en Duitsland niet in een gelijkspel eindigt. Bij een gelijk puntentotaal telt namelijk eerst het onderlinge resultaat. De nummers 1 en 2 van de poule gaan naar de halve finales.

Meer uit Sport

Medvedev uitgeschakeld in kwartfinale van toernooi Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is uitgeschakeld op het grastoernooi van Rosmalen. De als eerste geplaatste Rus verloor in de kwartfinale van Reilly Opelka: 7-6 (5) 7-6 (5). De Amerikaan was in de eerste ronde verantwoordelijk voor de uitschakeling van de Nederlander Jesper de Jong.

1 uur geleden
Wielrenster Kraak wint tweede etappe van Ronde van Zwitserland

OBERKIRCH (ANP) - Amber Kraak heeft de tweede etappe van de Ronde van Zwitserland gewonnen. De Nederlandse renster van de Franse ploeg kwam FDJ-Suez kwam solo over de finish in Oberkirch.

1 uur geleden
Volleyballers boeken tegen Turkije eerste zege in Nations League

XI'AN (ANP) - De Nederlandse volleybalmannen hebben hun eerste overwinning in de Nations League binnen. Het team van bondscoach Joel Banks rekende in Xi'an in China af met Turkije. Het werd 3-1 (21-25 25-22 25-22 25-23). Oranje was de Nations League twee dagen eerder begonnen met een nederlaag (3-1) tegen Polen. China is zaterdagochtend de derde opponent.

1 uur geleden
Pogacar grijpt met ritzege de macht in Critérium du Dauphiné

COMBLOUX (ANP) - Tadej Pogacar heeft de zesde etappe van de Critérium du Dauphiné gewonnen. De Sloveense wielrenner kwam solo over de finish na een rit over ruim 126 kilometer van Valserhône naar Combloux.

1 uur geleden
Tennisster Lamens uitgeschakeld in kwartfinale Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Tennisster Suzan Lamens is er niet in geslaagd om de halve finales van het Libéma Open te bereiken. De nummer 72 van de wereldranglijst verloor op het gras van het Autotron in Rosmalen met 2-6 6-7 (4) van de Italiaanse Elisabetta Cocciaretto.

2 uur geleden
Wielrenner Matthews mist Tour door tekenen van longembolie

LUGANO (ANP) - Wielrenner Michael Matthews doet volgende maand niet mee aan de Tour de France. De 34-jarige Australiër van Jayco AlUla kampt met tekenen van een longembolie. Dat meldde zijn ploeg in een medische update.

8 uur geleden
Amerikaanse golfer Spaun aan de leiding na eerste dag US Open

OAKMONT (ANP/RTR) - De Amerikaanse golfer J.J. Spaun heeft na de eerste dag op de US Open in Oakmont de leiding genomen met een ronde van 66 slagen, 4 onder het baangemiddelde. Nummer 2 Thriston Lawrence uit Zuid-Afrika volgt op één slag.

10 uur geleden