Handbaldoelman Ravensbergen test bij EK ook positief op corona
BOEDAPEST (ANP) - Het coronavirus blijft de Nederlandse handbalmannen bij het Europees kampioenschap dwarszitten. Doelman Bart Ravensbergen bleek bij de laatste testronde positief en is in isolatie gegaan.
Ravensbergen deed donderdag nog mee in de met 34-24 verloren wedstrijd tegen Frankrijk in de hoofdronde. Omdat reservekeeper Dennis Schellekens eerder positief testte op corona, zat keeperstrainer Gerrie Eijlers tegen de Fransen op de bank als tweede doelman.
Bondscoach Erlingur Richardsson roept nu René de Knegt op als vervanger. De doelman vliegt vrijdagmiddag naar Boedapest. Bij aankomst moet hij nog een negatieve PCR-test afleggen, voordat hij zich bij de ploeg kan voegen.
Naast Schellekens en Ravensbergen zitten op dit moment Jeffrey Boomhouwer, Robin Schoenaker en Iso Sluijters in isolatie vanwege het coronavirus. Montenegro is zaterdag de komende opponent van Oranje op het EK.
Meer uit Sport
PORTLAND (ANP) - Basketballer Kevin Durant is naar de zevende plaats geklommen op de eeuwige topscorerslijst van de NBA. Hij passeerde NBA-legende Wilt Chamberlain. Durant maakte 30 punten voor zijn ploeg Houston Rockets in de wedstrijd tegen de Portland Trail Blazers en bracht daarmee zijn totale aantal punten in de NBA op 31.435. Chamberlain maakte in de jaren zestig en zeventig van de vorige eeuw 31.419 punten.
48 minuten geledenBRISBANE (ANP) - De Belarussische tennisster Aryna Sabalenka is hard op weg haar titel in het WTA-toernooi van Brisbane te prolongeren. De nummer 1 van de wereld bereikte de finale van het Australische toernooi na een zege in twee sets op de Tsjechische Karolina Muchova: 6-3 6-4.
1 uur geledenTOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Bondscoach Rintje Ritsma wilde het team voor de ploegenachtervolging dat straks op de Olympische Spelen in Milaan in actie komt, niet laten rijden op de EK afstanden. Het trio Chris Huizinga, Stijn van de Bunt en Marcel Bosker trainde deze week voor het eerst samen en de drie schaatsers doen mede door hun individuele routes niet mee aan de EK. De bondscoach wilde ze daarnaast ook in bescherming nemen.
12 uur geledenTOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatser Tim Prins heeft op de EK afstanden in Polen zilver veroverd op de 1000 meter. De 22-jarige Fries moest met 1.09,35 de titel laten aan de Pool Damian Zurek. Die won in 1.08,55. Het brons ging naar Marten Liiv uit Estland in 1.09,61.
13 uur geledenTOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Sanne in 't Hof heeft op de EK afstanden brons veroverd op de 3000 meter. De 27-jarige schaatsster was met een tijd van 4.05,91 ruim langzamer dan Ragne Wiklund. De Noorse dook met 4.00,54 onder haar eigen baanrecord. Het zilver ging naar Sandrine Tas uit België met 4.05,26.
13 uur geledenMILAAN (ANP/RTR) - Een kleine maand voor het begin van de Olympische Spelen in Milaan is het grootste ijshockeystadion eindelijk geopend. Vrijdag deden meerdere Italiaanse teams in de Santagiulia-ijshockeyhal mee aan een testevenement. De trage voortgang van de bouw van de hal groeide uit tot het grootste probleem in de aanloop naar de Spelen.
14 uur geledenTILBURG (ANP) - De Marathon Cup in Tilburg gaat zaterdag vanwege de winterse weersomstandigheden niet door. Dat meldt schaatsbond KNSB.
16 uur geleden