Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hamilton verlengt contract en blijft tot 2025 bij Mercedes

Hamilton verlengt contract en blijft tot 2025 bij Mercedes

BRACKLEY (ANP) - Formule 1-coureur Lewis Hamilton (38) blijft nog minstens twee jaar in dienst bij Mercedes. De zevenvoudig wereldkampioen heeft zijn aflopende contract tot eind 2025 verlengd.

De Brit verkaste in 2013 van McLaren naar Mercedes en heeft 82 van de in totaal 103 overwinningen bij Mercedes behaald.

De 38-jarige Hamilton, die in 2021 zijn laatste race won, is nog altijd ambitieus. "We zijn nooit hongeriger geweest om te winnen. We hebben geleerd van elk succes, maar ook van elke tegenslag. We blijven onze dromen najagen, we blijven vechten ongeacht de uitdaging en ik weet zeker dat we weer zullen winnen. Ik ben dankbaar voor alle steun die ik zowel op als naast de baan van dit team krijg. Ons boek is nog niet uit, we zijn erop gebrand om samen nog meer te bereiken en we geven niet op voordat dat gelukt is."

Minder voorspoedig

Voor Hamilton loopt het de afgelopen twee jaar minder voorspoedig op de baan. Het seizoen 2022 sloot hij af op de zesde plek en dit jaar staat hij voorlopig vierde in het klassement dat wordt aangevoerd door tweevoudig wereldkampioen Max Verstappen.

Ondanks de mindere prestaties is teambaas Toto Wolff blij met de verlenging van het contract van Hamilton. "Ons partnership met Lewis is een van de meest succesvolle in de geschiedenis van de sport", zegt Wolff. "De verlenging van zijn contract was slechts een formaliteit: we hebben altijd gezegd dat we samen zouden verdergaan. Het is goed dat we dit dan ook zo snel kunnen afhandelen."

Ook George Russell heeft zijn contract bij de Duitse renstal verlengd tot eind 2025, zo meldt het team. "We hebben de afgelopen achttien maanden een aantal significante stappen gemaakt en we worden als team alleen maar sterker", zegt Russell. "Ik kijk ernaar uit dat momentum voort te zetten in 2024 en 2025. We doen er alles aan om terug te keren aan de top."

Meer uit Sport

Franse kampioen Godon boekt tweede zege in Ronde van Romandië

ORBE (ANP) - Wielrenner Dorian Godon heeft zijn tweede zege geboekt in de Ronde van Romandië. De Franse kampioen van Ineos Grenadiers was na 176 kilometer de beste in een sprint van een uitgedund peloton. Hij versloeg Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland en Valentin Paret-Peintre uit Frankrijk. De Sloveense wereldkampioen en geletruidrager Tadej Pogacar werd vierde.

2 uur geleden
Sinner bereikt voor het eerst finale van tennistoernooi Madrid

MADRID (ANP) - Jannik Sinner staat voor het eerst in de finale van het tennistoernooi van Madrid. In de halve finale was de Italiaanse nummer 1 van de wereld in twee sets te sterk voor de Fransman Arthur Fils: 6-2 6-4.

3 uur geleden
Antonelli ziet aanpassingen in Formule 1 als 'goede eerste stap'

MIAMI (ANP) - Kimi Antonelli ziet de recente aanpassingen in het motorreglement van de Formule 1 als een stap vooruit. Dat zei de 19-jarige leider in de WK-stand bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Miami van zondag.

23 uur geleden
Pogacar sprint naar nieuwe ritzege in Ronde van Romandië

VUCHERENS (ANP) - Tadej Pogacar heeft na de eerste ook de tweede etappe van de Ronde van Romandië gewonnen. De wereldkampioen uit Slovenië was de snelste in de sprint van een uitgedund peloton na een heuvelachtige rit naar Vucherens. Hij versloeg de Fransman Dorian Godon, die dinsdag de proloog won. Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland werd derde.

1 dag geleden
Belgische tennisser Blockx klopt titelverdediger Ruud in Madrid

MADRID (ANP) - De Belgische tennisser Alexander Blockx heeft titelverdediger Casper Ruud uitgeschakeld in de kwartfinale van het masterstoernooi van Madrid. De 21-jarige Blockx, 69e op de wereldranglijst, had aan twee sets genoeg tegen de Noorse nummer 15 van de wereld: 6-4 6-4.

1 dag geleden
Van der Poel wil naar Tour de France en WK mountainbike

BENIMANTELL (ANP) - Mathieu van der Poel rijdt deze zomer de Tour de France. Dat zei de Nederlandse wielrenner in een interview met de Spaanse sportkrant AS. Ook is het volgens Van der Poel "zeer goed mogelijk" dat hij eind augustus in actie komt op het wereldkampioenschap mountainbike.

1 dag geleden
Tafeltennissters sluiten poulefase op WK af met winst op Mexico

LONDEN (ANP) - De Nederlandse tafeltennissters hebben op het WK voor landenteams in Londen de groepsfase afgesloten met een duidelijke zege op Mexico (3-0). Li Jie, Britt Eerland en Shuohan Men wonnen alle drie hun partijen met 3-0 in games.

1 dag geleden