Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hackers drongen ook binnen bij Europese bankentoezichthouder

Hackers drongen ook binnen bij Europese bankentoezichthouder

PARIJS (ANP) - Hackers zijn ook de Europese toezichthouder op de bankensector binnengedrongen via een onlangs aan het licht gekomen gat in een e-mailplatform van Microsoft. De Europese Bankautoriteit (EBA) heeft zijn e-mailsysteem voorlopig offline gehaald om verder misbruik te beletten.

Honderdduizenden bedrijven en organisaties zijn mogelijk slachtoffer van het lek in Microsofts Exchange Server. Hackers sloegen vooral in de Verenigde Staten toe, maar ook bijvoorbeeld in Nederland. Microsoft verdenkt computerkrakers in dienst van China.

Het gat in de software bood hackers toegang tot de e-mailservers van de EBA, laat de EU-instantie weten. Daardoor zijn mogelijk ook persoonlijke gegevens van medewerkers in verkeerde handen gevallen. De EBA onderzoekt de zaak. Zijn e-maildienst is voorlopig niet online toegankelijk.

Meer uit Financieel

EU roept VS op handelsdeal te respecteren

PARIJS (ANP/RTR/AFP) - De Eurocommissaris voor Handel heeft de Verenigde Staten opgeroepen de vorig jaar overeengekomen handelsdeal te respecteren. Eurocommissaris Maroš Šefčovič zei dat dinsdag volgens de Europese Commissie tegen de Amerikaanse handelsgezant Jamieson Greer.

1 uur geleden
AEX eindigt hoger na geruststellingen rond oorlog Midden-Oosten

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op het Damrak is dinsdag flink hoger geëindigd. Beleggers volgden de ontwikkelingen rond de oorlog in het Midden-Oosten. De Amerikaanse minister van Defensie Pete Hegseth zei dat de wapenstilstand tussen de Verenigde Staten en Iran, die bijna een maand geleden begon, nog steeds van kracht is. De Iraanse minister van Buitenlandse Zaken Abbas Araghchi verklaarde dat de besprekingen vooruitgang boeken.

2 uur geleden
Nederlands quantumbedrijf QuantWare haalt 152 miljoen euro op

DELFT (ANP) - De Nederlandse producent van quantumprocessors QuantWare heeft 152 miljoen euro opgehaald bij een nieuwe financieringsronde. Met het geld wil QuantWare een grote fabriek in Delft bouwen voor de productie van quantumprocessors. Onder andere de durfkapitaaltak van de Amerikaanse chipproducent Intel en overheidsinvesteringsfonds Invest-NL steken geld in de scale-up uit die Zuid-Hollandse plaats.

3 uur geleden
Directeur Milieudefensie gaat werken bij Tata Steel

VELSEN-NOORD (ANP) - Milieudefensie-directeur Donald Pols gaat aan de slag bij Tata Steel Nederland. Hij moet daarom per direct stoppen bij de milieuclub.

4 uur geleden
Cryptobeurs Coinbase stijgt op Wall Street na reorganisatie

NEW YORK (ANP) - Cryptobeurs Coinbase is dinsdag een winnaar op de beurs in New York na aankondiging van een reorganisatie. Beleggers zetten het aandeel hoger omdat een streep door 14 procent van het personeelsbestand betekent dat de kosten bij het Amerikaanse bedrijf omlaag zullen gaan.

4 uur geleden
Iranoorlog verstoort leveringen Ferrari

MARANELLO (ANP/BELGA/BLOOMBERG) - De leveringen van sportwagenbouwer Ferrari zijn in het eerste kwartaal verstoord door de Iranoorlog. Normaal vinden Ferrari's gretig aftrek rond de Perzische Golf, maar de oorlog verhindert dit. Ferrari zegt dat het deze moeilijkheden wel kon pareren door meer auto's naar andere regio's te sturen.

4 uur geleden
Verpakkingssector wil met loterij meer statiegeldflessen innemen

DEN HAAG (ANP) - De verpakkingsindustrie probeert mensen vanaf volgende week maandag met loterijen te verleiden om meer blikjes en flessen met statiegeld in te leveren. Ongeveer duizend inzamelpunten buiten supermarkten betalen uit via Tikkie en delen per 15 cent statiegeld een digitaal lot uit. Daarmee maken deelnemers kans op geldprijzen tot 400 euro, maakte de voor inzameling verantwoordelijke organisatie Verpact bekend.

5 uur geleden